Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330102-00-70-10-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ETIKET
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probka | CSA ATEX IECEx Sertifikatlı |
| 330102-00-70-10-02-05 | Təhlükəli Sahə Sensoru |
| Yaxınlıq probası | ClickLoc Konnektorlu Probka |
| Titreşim Nəzarət Sensoru | Paslanmayan poladdan hazırlanmış prob korpusu |
| Mil Yerini Dəyişdirmə Probkası | 1,0 m Yaxınlıq Probka Kabelləri |
| Eddi Cərəyan Sensoru | Maşınların Qorunması Sistemi |
| Fırlanan Maşınların Monitorinqi | Turbina Monitorinq Probkası |
| Vəziyyət Monitoring Sistemi | Kompresor Titrim Sensoru |
| Sənaye Titrim Ölçməsi | Təmassız Yerini Dəyişdirmə Probkası |
| 3300 XL seriyası probu | Sənaye avtomatlaşdırma sensoru |
The Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 bu, fırlanan maşınlarda titrəmə və millərin yerdəyişməsini dəqiq izləmək üçün nəzərdə tutulmuş 3300 XL 8 mm yaxınlıq probudur. Turbinlər, kompressorlar, nasoslar və mühərriklər kimi sənaye avadanlıqlarının təhlükəsiz və səmərəli işləməsini təmin etmək üçün şərait monitorinq sistemlərində geniş istifadə olunur.
Bu probun ucu polifenilen sulfid (PPS) materialından, qoruyucu qabı isə davamlı paslanmayan polad (AISI 303/304) materialından hazırlanmışdır; beləliklə, yüksək aşınmaya davamlılıq və uzun xidmət müddəti təmin edilir. Prob 75Ω-luq triaksial FEP izolyasiyalı kabellə və sürətli, etibarlı quraşdırma üçün mini koaksial ClickLoc konektorla təchiz edilmişdir.
CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malik olan 330102-00-70-10-02-05 modeli təhlükəli və tələbkar sənaye mühitləri üçün uyğundur və proqnozlaşdırıcı texniki xidmət və maşınların qorunması sistemləri üçün dəqiq və sabit ölçmə məlumatları təmin edir.
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
|
Minimum sifariş miqdarı |
1 Adə |
|
Qiymət |
Winnie ilə əlaqə |
|
Paketləmə detalları |
Orijinal yeni Fabrika Qutusu |
|
Çatdırılma müddəti |
3–7 gün |
|
Ödəniş şərtləri |
T/T |
|
Gəmiçiliyin üsulu |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Təchizat Bacarığı |
Anbarda |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 3300 XL 8 mm Probasi |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330102-00-70-10-02-05 |
| Ölçülər | 116,5x1,5x1,5 sm |
| Çəki | 0.16KG |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| Probun Qutu Materialı | AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad (SST) |
| Prob Kabelləri | 75Ω üçlü koaksial, flor-etilen-propilen (FEP) ilə izolyasiya edilmiş |
| Zırh (hər iki tərəfdə isteğe bağlı) | FEP xarici qabığı olan elastik AISI 302 və ya 304 SST |
| Birləşdirici material | Qızılla örtülmüş latun və ya qızıl örtülmüş berillium misi |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 0.0 in |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 7.0 in |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
330102-00-70-10-02-05 nə üçün istifadə olunur?
The 330102-00-70-10-02-05şaftın titrimini və yerdəyişməsini fırlanan maşınlarda şərait monitorinqi və avadanlığın qorunması üçün ölçmək üçün istifadə olunur.
330102-00-70-10-02-05 hansı sistemlərlə uyumludur?
The 330102-00-70-10-02-05bently Nevada 3300 XL izləmə sistemi ilə istifadə edilmək üçün hazırlanmışdır.
330102-00-70-10-02-05 hansı hiss etmə texnologiyasından istifadə edir?
The 330102-00-70-10-02-05dəqiq kontakt olmayan titrim və yerdəyişmə ölçməsi üçün eddi cərəyan (yaxınlıq) texnologiyasından istifadə edir.
4. 330102-00-70-10-02-05 nömrəli kabelin uzunluğu nə qədərdir?
The 330102-00-70-10-02-05standart kabellərin uzunluğu 1,0 metr (3,3 fut) təşkil edir.
5. 330102-00-70-10-02-05 nömrəli cihaz təhlükəli mühitlər üçün uyğundurmu?
Bəli, 330102-00-70-10-02-05təhlükəli sahələrdə təhlükəsiz istismar üçün CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malikdir.
6. 330102-00-70-10-02-05 nömrəli cihazda hansı materiallardan istifadə olunur?
The 330102-00-70-10-02-05davamlılıq və uzunmüddətli etibarlılıq üçün PPS prob ucu və paslanmayan polad (AISI 303/304) korpusdan istifadə olunur.