Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-05-10-02-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
Nomen Alterum
330104-00-05-10-02-CN Proba Proximitatis
3300 XL 8 mm Probā Currūntis Vorticōsis
3300 XL 8 mm Probā Vibrātiōnis
3300 XL Sensor Displācīmentī
Proba Industrialis Proximitātis Metiendae
Probā Monitoriālis Machīnārum Rotātiōnum
Sensor Currūs Vorticosī Vibrātiōnis et Positionis
3300 XL Probam Vibrātiōnis Axis
The Bently Nevada 330104-00-05-10-02-CN est praecisus eddy-current sensor altissimae performationis seriei 3300 XL 8 mm, ad usus in machinis rotantis observandis. Vulgo adhibetur ad vibrationes axis, displacementem, positionem, referentiam keyphasoris et mensuram velocitatis rotationis in instrumentis industrialibus.
Hic sensor habet longitudinem corporis 50 mm, standardem calem longum 1,0 metrum, et conectorum coaxiale miniatum ClickLoc ad installationem firmam et commodam. Eius praestantia electrica maxime stabilis efficit ut variatio tensionis exiens infra 2 mV/V maneat, etiam cum variatio tensionis invenientis accidat, ita ut signa observationis accurata et fida praebeantur.
330104-00-05-10-02-CN operatur cum alimentatione electrica -24 Vcc et compatibilis est ad intermutabilem usum cum extensionibus 3300 XL et sensoribus Proximitor. Hoc instrumentum ita est constructum, ut omnino conformetur normis API 670, praebens optimam linearitatem, stabilitatem ad temperaturam et compatibilitatem cum componentibus seriei 3300 tam XL quam non-XL. Idcirco id est optima solutio ad continuam conditionum supervisionem criticorum machinarum rotantium in industriis.
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
|
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
|
Pretium |
Contactus pro Winnie |
|
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
|
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
|
Condiciones solutionis |
T/T |
|
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-00-05-10-02-CN 3300 XL Probæ Proximitatis 8 mm |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Numerus partis | 330104-00-05-10-02-CN |
| Dimensiones | 1.8x1.6x123cm |
| Pondus | 0.14Kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Minima longitūdō non filetāta | 0 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 50 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Coniunctor coaxialis parvus ClickLoc, cavum commune |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 7.59 ± 0.50 Ω |
| Sensibilitas Alimentationis | Minus quam 2 mV mutationis in tensione exitus per volt mutationem in tensione introitu |
| Fontem electricitatis | −24 Vcc |
1. Quae species sensoris est 330104-00-05-10-02-CN?
The 330104-00-05-10-02-CN est proba proximitatis correntis vorticosae XL 3300 8 mm pro mensura vibrationis et displacementis industrialis.
2. Quae species connexi utitur 330104-00-05-10-02-CN?
The 330104-00-05-10-02-CN utitur conectori ClickLoc coaxiali minuti cum configuratione standard cavi.
3. Quae est longitudo cavi 330104-00-05-10-02-CN?
The 330104-00-05-10-02-CN suppeditatur cum cavo standardi unius metri (3,3 pedum).
4. Quae est necessaria suppletio electrica pro 330104-00-05-10-02-CN?
The 330104-00-05-10-02-CN operat cum suppletione electrica -24 Vcc.
5. An 330104-00-05-10-02-CN conformis est normis API 670?
Utique, 330104-00-05-10-02-CN plene conformis est normis API 670 pro systematibus monitoriae machinarum industrialium.
6. Num 330104-00-05-10-02-CN cum componentibus non-XL uti potest?
Utique, 330104-00-05-10-02-CN compatibilis est retro cum componentibus systematis 3300 non-XL diametrorum 5 mm et 8 mm.