Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-05-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainm Eile
330104-00-05-10-02-CN Proximity Probe
proba Reachtachta Eadraíochta 3300 XL 8 mm
proba Chruithniúcháin 3300 XL 8 mm
séanóir Aistriúcháin 3300 XL
Taispeántóir Tionscnaimh Idirghníomhach
Brosnachán Mionaitheach do Mhaisíní Róthartha
Eddy Current Vibration and Position Sensor
3300 XL Scannán Láimhseála Craiceann
An Bently Nevada 330104-00-05-10-02-CN is é seo scannán airde 3300 XL 8 mm do thomhas go cruinn le haghaidh reoiteach i dtionscnaimh a mheasú ar mhaisíní rothartha. Úsáidtear é go forleathan chun craiceann, aistriú, suíomh, tagairt eochairphasa, agus tomhas na luais rothartha a mheasú i bhfeithicil tionscnaimh.
Tá fad an chás 50 mm ag an scannán, cábla caighdeánach 1,0 méadar, agus ceanglóir co-axial bheag ClickLoc chun suiteáil shiolta agus chun é a úsáid go héasca. Tá an baint leis an gceanglóir seo chun a chinntiú go mbíonn athrú ar an bphian-tomhas níos lú ná 2 mV/V nuair a tharlaíonn athruithe ar an bphian-ionchur, ag tabhairt comharthaí measúnaithe cruinn agus iontaofa.
Oibríonn an 330104-00-05-10-02-CN le soláthar cumhachta -24 Vdc agus tacaíonn sé le húsáid idirghabhrach le cábáin méadaigh 3300 XL agus le scannáin Proximitor. Dearadh ar chomhlíonadh iomlán le caibidlí API 670, ofránn sé líneachas iontach, staidireacht teochta, agus comhoiriúnacht le comphóinéintí na sreinge 3300 XL agus neamh-XL. Déanann sé seo é ina réiteach oiriúnach do mheas leanúnach na n-áisíochtaí i dtreo na mbainc rótharacha criticiúla i dtimpeallachtaí tionsclaíocha.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330104-00-05-10-02-CN 3300 XL 8 mm Sainseanóirí Aiceann |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-05-10-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x123cm |
| Meáchan | 0.14KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 50 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.59 ± 0.50 Ω |
| Íogairt ar an Soláthar | Níos lú ná 2 mV athrú san fhorghabhalt voltas in aghaidh gach volt athraithe sa bholtas ionchuir. |
| Fuaróir Cumhachta | -24 Vdc |
1. Cén cineál teileannra atá sa 330104-00-05-10-02-CN?
An 330104-00-05-10-02-CN is teileannra gairdín 8 mm 3300 XL eddy current do thomhas aghaidh agus aghaidh i dtionsclaíocht.
2. Cén cineál ceangailteora a úsáideann an 330104-00-05-10-02-CN?
An 330104-00-05-10-02-CN úsáideann sé ceangalóir coaxial beag ClickLoc le comhaireamh caiblí caighdeánach.
3. Cad é fad an chaiblé den 330104-00-05-10-02-CN?
An 330104-00-05-10-02-CN soláthraítear le caibéal caighdeánach 1.0 méadar (3.3 troigh).
4. Cé acmhainn leictreacha a úsáidtear leis an 330104-00-05-10-02-CN?
An 330104-00-05-10-02-CN oibríonn sé le heagrú -24 Vdc.
5. An bhfuil an 330104-00-05-10-02-CN i gcompliacht le hionspioráidí API 670?
Is féidir, an 330104-00-05-10-02-CN tá sé i gcompliánt go hiomlán le caighdeáin API 670 do chórais monatóra ar mhaisíní tionsclaíocha.
6. An féidir an 330104-00-05-10-02-CN a úsáid le comphoist nach XL?
Is féidir, an 330104-00-05-10-02-CN tá sé comhoiriúnach ar ais le comphoist na sreinge 3300 nach XL, 5 mm agus 8 mm.