Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-13-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-13-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330103-00-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-13-10-02-00 |
| Tomhas | 1.8×1.6×114 cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 130 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceangalaithe agus Cabaile: | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Cruinneas an scannáin maidir le coimhlint gásach | Níos lú ná 3% athrú ar Fachtóir na Scaile (ASF) meánach nuair a thagann sé i gceart i gcoimhlint gásach 93% de réir chaighdeán IEC 68-2-3 ar feadh 56 lá |
An Bently Nevada 330103-00-13-10-02-00 is é seo prúib achoimre 3300 XL 8 mm atá deartha do thomhas neamh-thuilleach ar shuíomh an ghiarain agus ar chrochadh sa mheicniúlacht rothartha. Mar chuid den chóras achoimre 3300 XL, cuireann sé amach voltas a bheidh comhréidh leis an mbaint idir bharr an phrúib agus aon uirlis chondúilte. Leis an ndearadh láidir, le ceangal ClickLoc, agus le stabhlacht láidir i dtimpeallacht, cinntíonn sé feidhmíocht fhadtéarmach oiriúnach i dtuairiscí tionsclaíocha.
An prúib 330103-00-13-10-02-00 is é an 3300 XL 8 mm Proximity Probe le fad neamh-threidilte is lú de 0 mm agus le fad iomlán an chás de 130 mm. Tá fad iomlán an chabála aige de 1.0 méadar (3.3 troigh) agus úsáideann sé ceangalóir coaxial beag ClickLoc le cabhlach chaighdeánach chun aistriú shín a sholáthar go sábháilte. Tá na tomhais air: 1.8 × 1.6 × 114 cm agus tá a mheáchan thart ar 0.1 kg. Coimeádann sé cruinneas ard faoi choinníollacha idirghluaiseachta ard, le níos lú ná 3% athrú ar Fachtóir Scála Meánach (ASF) nuair a bhíonn sé curtha trí thástáil ag 93% idirghluaiseachta de réir caighdeán IEC 68-2-3.
Tomhas ard-chruinneasa ar shuíomh státach agus ar chrochadh dinimiciúil
Ceangalóir ClickLoc oiriúnach don gceangal leictreach sábháilte agus staible
Tuilleamaíocht iontach don timpeallacht, go háirithe faoi choinníollacha idirghluaiseachta arda
Comhoiriúnach le API 670, a chinntíonn feidhmíocht ar bhonn caighdeán tionscal
Comhoiriúnacht láidir le córais 3300 XL agus le córais 3300 sean-aimseartha
Dearadh láidir agus ina dhiaidh sin do úsáid thionscalach fhadtéarmach
Tuirbíní steame agus gáis
Comhghuaineoirí agus Puimpí
Méineanna le bioráin leathanaigh leathta
Ginéaróirí agus siáin rothaithe
Córasanna tagartha Keyphasor agus tomhas luais
Córas aitheantais stádaimh i ngnóthaí agus córas coimeád réamhchúraim
Ligeann sé tomhas cruinn suíomh an sreangbhuail agus an chrochta
Tacaíonn sé le braithean fáisearach ar theachtaí mar shamhradh, míshonrú agus neamhstability an sreangbhuail
Soláthraíonn sé ionchur criticiúil do chóras cosanta an mhaisín agus do na salann
Féadfaidh sé a bheith ina chúis le creisiú ar shaoiríochas oibre agus ar fhadtéarmacht an t-ullmhúcháin
Achinneann sé feidhmniú siontach an shoiniú fiú i dtimpeallachtaí tromchúiseacha agus i dtimpeallachtaí árd-phuaithe