ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-13-10-02-00
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm probe |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-13-10-02-00 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | BENTLY NEVADA 330103-00-13-10-02-00 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-13-10-02-00 |
| အရွယ်အစား | 1.8x1.6x114cm |
| အလေးချိန် | 0.1KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| အမျှင်မပါသော အနည်းဆုံးအရှည် | 0 mm |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 130 mm |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကော်နက်တာနှင့်ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုဆိုက်ဇီယမ် ClickLoc ကွန်နက်တာ၊ စံကေဘယ်လိုင်း |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | မလိုအပ်ပါ |
| ပရိုဘ်၏ လေထုထုံးသော စိုထိုင်းဆ | IEC စံနှုန်း 68-2-3 အရ ၅၆ ရက်ကြာအောင် ၉၃% စိုထိုင်းဆတွင် စမ်းသပ်ခဲ့သည့်အခါ ပျမ်းမျှ စကေးဖက်တာ (ASF) တွင် ၃% ထက်နည်းသော ပြောင်းလဲမှုရှိခြင်း |
၎င်း Bently Nevada 330103-00-13-10-02-00 သည် လည်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ အနေအထားနှင့် ခုန်ပါးမှုကို အများအားဖြင့် အကွာအဝေးမှ တိကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော 3300 XL 8 mm အနီးကပ် စူးစမ်းမှု ပရိုဘ် (Proximity Probe) ဖြစ်သည်။ 3300 XL အနီးကပ် စူးစမ်းမှု အိုင်ဆီ (Proximity Transducer System) ၏ အစိတ်အပိုင်းတစ်ခုအဖြစ် ပရိုဘ်သည် ပရိုဘ်၏ အဖျားနှင့် လျှပ်စီးနိုင်သော မျက်နှာပြင်ကြား အကွာအဝေးကို အချိုးကျ အိုင်ပီ (output voltage) အဖြစ် ထုတ်လုပ်ပေးပါသည်။ ခိုင်မာသော ဒီဇိုင်း၊ ClickLoc ချိတ်ဆက်မှုနှင့် ပတ်ဝန်းကျင်အခြေအနေများတွင် အားကောင်းမှုရှိခြင်းတို့ကြောင့် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် ရှည်လျားစွာ ယုံကြည်စိတ်ချရသော စွမ်းဆောင်ရည်ကို အာမခံပေးပါသည်။
၎င်း 330103-00-13-10-02-00 ပရိုဘ် သည် အနည်းဆုံး အမျှင်မပါသော အလျား ၀ မီလီမီတာဖြင့် အထုပ်အလျား ၁၃၀ မီလီမီတာရှိသော ၃၃၀၀ XL ၈ မီလီမီတာ နီးစပ်မှု ပရိုဘ်ဖြစ်သည်။ ၎င်းတွင် ကြိုးအလျားစုစုပေါင်း ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) ပါဝင်ပြီး စံနှုန်းအတိုင်း ကြိုးတွင် မိုက်ခရိုကြိုး ကွန်နက်တာ ClickLoc အသေးစားကို အသုံးပြုကာ အာမ်ချက်ပေးသော စွမ်းဆောင်ရည်မှုအတွက် အသုံးပြုသည်။ ပရိုဘ်၏ အရွယ်အစားများမှာ ၁.၈ × ၁.၆ × ၁၁၄ စင်တီမီတာဖြစ်ပြီး အလေးချိန်မှာ ၀.၁ ကီလိုဂရမ်ခန့်ရှိသည်။ IEC 68-2-3 စံနှုန်းများအရ ၉၃% အစိုဓာတ်ပါသော အခြေအနေတွင် စမ်းသပ်မှုပြုလုပ်သည့်အခါ Average Scale Factor (ASF) တွင် ၃% ထက်မျှော်မှုန်းထက် နည်းပါးသော ပြောင်းလဲမှုကို ထိန်းသိမ်းနိုင်သည်။
စံနှုန်းမြင့် တိကျမှုဖြင့် နေရာသို့မဟုတ် အနေအထား (static position) နှင့် အရှိန်အဟုန် (dynamic vibration) နှစ်မျှော်ကို တိက်မှုဖြင့် တိုင်းတာနိုင်ခြင်း
လျှပ်စစ်ဆက်သွယ်မှုများကို အာမ်ချက်ပေးပြီး စိုက်မှုန်းသော ClickLoc ကွန်နက်တာ
ပတ်ဝန်းကျင်အခြေအနေများအပေါ် အလွန်ကောင်းမွန်သော ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်း၊ အထူးသဖြင့် အစိုဓာတ်များသော အခြေအနေများတွင်
API 670 စံနှုန်းနှင့် ကိုက်ညီပြီး လုပ်ငန်းလေးစားမှုအတွက် စံနှုန်းမြင့် စွမ်းဆောင်ရည်ကို အာမ်ချက်ပေးခြင်း
၃၃၀၀ XL စနစ်များနှင့် အရင်ခေတ် ၃၃၀၀ စနစ်များနှင့် အလွန်ကောင်းမွန်စွာ ကိုက်ညီခြင်း
စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် ရှည်လျားစွာ အသုံးပြုနိုင်ရန် အားကောင်းပြီး ခံနိုင်ရည်ရှိသော ဒီဇိုင်း
စီမ်းနှင့် ဂါစ်တာဘိုင်းများ
ကွန်ပရက်ဆာများနှင့် ပန်ပ်များ
အဆီပါဝင်သော ဘီယာစက်ကိရိယာများ
မော်တော်ဂျင်နေရာများနှင့် လှည့်ပတ်နေသော ဝိုင်ယာများ
Keyphasor အကိုးအကားနှင့် အမြန်နှုန်းတိုင်းတာမှု စနစ်များ
စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ အခြေအနေ စောင်းကြည့်ခြင်းနှင့် ကြိုတင်သတ်မှတ်ထားသော ပုံမှန်မဟုတ်သည့် အသုံးပြုမှုကြောင့် ဖြစ်ပေါ်လာနိုင်သည့် ပျက်စီးမှုများကို ကာကွယ်ရန် စနစ်များ
ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ တည်နေရာနှင့် ကြိမ်နှုန်းများကို တိကျစွာ စောင်းကြည့်နိုင်ခြင်း
အမျှတမှုမရှိခြင်း၊ အမျှတမှုများ မှန်ကန်စွာ မထားရှိခြင်းနှင့် ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ တည်ငြိမ်မှုမရှိခြင်း စသည့် ပျက်စီးမှုများကို အစောပိုင်းတွင် ရှာဖွေတွေ့ရှိနိုင်ခြင်း
စက်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရန် စနစ်များနှင့် အသိပေးခြင်းများအတွက် အရေးကြီးသည့် အချက်အလက်များကို ပေးစေခြင်း
လုပ်ဆောင်မှုအား ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို မြင့်တင်ပေးခြင်းနှင့် စက်ပစ္စည်းများ၏ အသက်တမ်းကို ရှည်လျားစေခြင်း
ပြင်ပပတ်ဝန်းကျင်အခြေအနေ ဆိုးရွားသည့်နေရာများနှင့် စိုထုံးမှုများ များပြားသည့်နေရာများတွင်ပါ စိတ်ချရသည့် စိတ်ချရသည့် အချက်အလက်များကို ထောက်ပံ့ပေးခြင်း