Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-00-13-10-02-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm prob |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330103-00-13-10-02-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330103-00-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330103-00-13-10-02-00 |
| Ölçülər | 1.8x1.6x114sm |
| Çəki | 0.1KG |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Minimal yivsiz uzunluq | 0 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 130 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor və Kabel Növü Seçimi: | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Tələb olunmur |
| Prob nisbi rütubəti | Orta miqyas əmsalında (OMA) 56 gün ərzində IEC standartı 68-2-3-ə uyğun olaraq 93% rütubətdə sınaqdan keçirildikdə 3%-dən az dəyişiklik |
The Bently Nevada 330103-00-13-10-02-00 dönen maşınlarda millərin mövqeyi və titrəşməsinin yüksək dəqiqlikli kontakt olmayan ölçülmesi üçün nəzərdə tutulmuş 3300 XL 8 mm yaxınlıq probudur. 3300 XL yaxınlıq keçiricisi sisteminin bir hissəsi kimi prob ucu ilə keçirici səth arasındakı məsafəyə mütənasib çıxış gərginliyi verir. Güclü konstruksiyası, ClickLoc qoşulma texnologiyası və yüksək ekoloji sabitliyi sayəsində sənaye tətbiqlərində etibarlı uzunmüddətli iş performansı təmin edir.
The 330103-00-13-10-02-00 prob 3300 XL 8 mm yaxınlıq probudur və onun minimal işlənməmiş uzunluğu 0 mm, ümumi korpus uzunluğu isə 130 mm-dir. Probun ümumi kabellənmiş uzunluğu 1,0 metr (3,3 fut) təşkil edir və etibarlı siqnal ötürülməsi üçün standart kabellə təchiz olunmuş mini koaksial ClickLoc konektorundan istifadə edir. Probin ölçüləri 1,8 × 1,6 × 114 sm, çəkisi isə təqribən 0,1 kq-dır. Prob yüksək nəmlik şəraitində də yüksək dəqiqliyi saxlayır və IEC 68-2-3 standartlarına uyğun olaraq 93% nəmlikdə sınaq zamanı Orta Ölçü Əmsalında (ASF) 3%-dən az dəyişiklik müşahidə olunur.
Statik mövqe və dinamik titrimin yüksək dəqiqlikli ölçülməsi
Etibarlı ClickLoc konektoru ilə təhlükəsiz və sabit elektrik əlaqələri
Mühitə qarşı üstün müqavimət, xüsusilə yüksək nəmlik şəraitində
API 670 standartlarına uyğunluq, bu da sənaye standartı performansını təmin edir
3300 XL və köhnə 3300 sistemləri ilə güclü uyğunluq
Uzunmüddətli sənaye istifadəsi üçün möhkəm və davamlı dizayn
Buğdan və Qaz Turbinləri
Kompresorlar və Nasoslar
Maye-Filim Yastıqlı Maşınlar
Generatorlar və fırlanan millər
Klüfazor istinadı və sürət ölçmə sistemləri
Sənaye şəraitinin monitorinqi və proqnozlaşdırıcı texniki xidmət sistemləri
Dövrənin dəqiq mövqeyinin və titrəmənin monitorinqinə imkan verir
Qüsurların (məsələn, balanssızlıq, uyğunsuzluq və millərin qeyri-sabitliyi) erkən aşkar edilməsini dəstəkləyir
Maşınların qorunması sistemləri və siqnalları üçün əhəmiyyətli məlumat təmin edir
İşləmə etibarlılığını və avadanlığın xidmət müddətini artırır
Çətin və yüksək nəmlikli mühitlərdə belə sabit siqnal performansını təmin edir