Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-13-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-13-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330103-00-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-13-10-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x114cm |
| Miisaanka | 0.1kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Ugu yar ee dheeradda aan la qaybin karin | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 130 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kooniktoor iyo Nooc Kabel: | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Probe Humaadka Jirka | Kuwaan ka yar marka laga tijaabo ASF (Average Scale Factor) kuwaan ka yar 3% marka laga tijaabo humaadka 93% oo la eegayo IEC standard 68 2 3 iyo 56 maalmood |
Waxaa Bently Nevada 330103-00-13-10-02-00 waa qorsho 3300 XL 8 mm ee ku saabsan in la xarijirin karaa goobta shaft iyo dhaqanka shaft ee ka mid ah maareynta guurka, oo la isticmaalo si loo xarijirin karo goobta shaft iyo dhaqanka shaft ee ka mid ah maareynta guurka. Sida qaybta ugu dambeeyo ee 3300 XL Proximity Transducer System, wuxu siinaya jawaabka voltaaj ee ku saabsan goobta u dhexeeya qorshada iyo dhinaca qalafka. Marka laga eego qaybta qalafka, ClickLoc connectivity, iyo dhaqanka aad u leh dhinaca dalka, wuxu siinaya in la helo dhaqanka ugu yar ee dhammaystiran ee ka dhigan karaa isticmaalaha industriya.
Waxaa qorshada 330103-00-13-10-02-00 waa qorsho ah ee 3300 XL 8 mm ee leh xagga ka yar ee la kala saaro (unthreaded) ee 0 mm, iyo dheerirka guud ee qorshada ee 130 mm. Wuxu leeyahay dheerirka guud ee kabelka ee 1.0 mitir (3.3 feet), iyo wuxu isticmaalaa qorsho ah ee coaxial ee xaqiijin (ClickLoc) ee yar oo la isticmaalo kabelka caadi ah si loo dhisayo isku dhafan ee sida caadiga ah ee xogta. Qorshu wuxu leeyahay buuraha 1.8 × 1.6 × 114 cm, iyo wuxu ku jira kirmaha 0.1 kg. Wuxu ku xidha taliyada sare ee heerka xogta (accuracy) taasoo ku jira xoolooyinka sare ee hawada, kuwaas oo leh isku mid ka yar oo 3% ee badbaadinta Heerka Guud ee Xogta (ASF) marka la tijaabo 93% ee hawada, sida ay u muuqataan standardka IEC 68-2-3.
Ku xidhiidh sare ee heerka aasaaska ah (static position) iyo dhaqanka (dynamic vibration)
Qorsho ah ee ClickLoc ee ku xidha isku dhafan iyo isku dhafan ee elektrik
Xidhiidh sare ee ammaanka, gaar ahaan marka la joogo xoolooyinka sare ee hawada
La xidha API 670, si loo martiyo inuu ku xidha heerka caadiga ah ee shaqada
Xidhiidh sare ee ku xidha 3300 XL iyo natiijooyinka 3300 ee horreeyey
Dheerir iyo qalaf-dhac ah ee si loo dhisayo shaqada industriyada mar dambe
Turbiinada Biyaha iyo Turbiinada Gaaska
Kumpriisarada iyo Pumpada
Alaabaha oo leh qalafka biyo (Fluid-film bearing machines)
Mashinada oo leh gudaha iyo qalafka soo noqda (Generators and rotating shafts)
Nidaamada taasisiga Keyphasor iyo ku xinnaan kasta oo ka mid ah xisaabta xagga dhaqanka
Nidaamada ku xinnaan hawsha ee industriyada iyo nidaamada ku xinnaan horumaraya ee ku saabsan dhaqanka
Waxay sameeyaan ku xinnaan sax ah ee goobta shafta iyo ku xinnaan kasta oo ka mid ah xagga dhaqanka
Waxay caawinaan ku xinnaan horumaraya ee xadgudubka sida u dhaqmeysa, u dhafayn, iyo u dhaqmeysa ee shafta
Waxay si cad ugu bixi doonaan taasisiga muhiimka ah ee ku xinnaan kasta oo ka mid ah alaarmada iyo nidaamada ku xinnaan kasta oo ka mid ah xagga dhaqanka
Waxay ku dhaqmeysaan ku xinnaan kasta oo ka mid ah dhaqanka iyo dhammaan kasta oo ka mid ah waxyaalaha lagu isticmaalo
Waxay diyaariseen ku xinnaan kasta oo ka mid ah dhaqanka sax ah ee la leeyahay marka la jiro xagga dhaqanka iyo xagga dhaqanka oo leh qurux weyn