Ürün adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka Adı: Bently Nevada
Model Numarası: 330103-00-13-10-02-00
Menşei Yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Garanti: 12 Ay
Whatsapp: +86 18020776782
Email: [email protected]
genel Bakış
| Ürün adı | 3300 XL 8 mm prob |
| Marka Adı | Bently Nevada |
| Model Numarası | 330103-00-13-10-02-00 |
| Üretim Yeri | ABD |
| Garanti | 12 Ay |
| Ödeme Yöntemleri | T\/T |
| Sevkiyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
E-posta: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ürün adı | BENTLY NEVADA 330103-00-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Prob |
| Üretici | Bently Nevada |
| Ürün Tipi | 3300 XL 8 mm prob |
| Parça Numarası | 330103-00-13-10-02-00 |
| Boyutlar | 1.8x1.6x114cm |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Gönderim yeri | Xiamen, Çin |
| Menşei Ülkesi | ABD |
| Şart | Yeni ve orijinal fabrika ambalajında |
| Minimum dişsiz uzunluk | 0 mm |
| Genel Kasa Uzunluğu Seçeneği | 130 mm |
| Toplam Uzunluk Seçeneği | 1,0 metre (3,3 feet) |
| Konnektör ve Kablo Tipi Seçeneği: | Miniature koaksiyel ClickLoc konektör, standart kablo |
| Kurum Onayı Seçeneği | Gerekmiyor |
| Prob Bağıl Nem | Ortalama Ölçek Faktörü’ndeki (OÖF) değişim, IEC standart 68-2-3’e göre 93 % nemde 56 güne kadar test edildiğinde %3’ten azdır |
The Bently Nevada 330103-00-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Yakınlık Probudur ve dönen makinalarda mil konumu ile titreşimin yüksek hassasiyetli temassız ölçümü için tasarlanmıştır. 3300 XL Yakınlık Transdüser Sistemi’nin bir parçası olarak, prob ucunun iletken bir yüzeye olan mesafesiyle orantılı bir çıkış gerilimi sağlar. Sağlam bir tasarım, ClickLoc bağlantı özelliği ve güçlü çevresel kararlılığı sayesinde endüstriyel uygulamalarda güvenilir uzun süreli performans sunar.
The 330103-00-13-10-02-00 prob 3300 XL 8 mm yakınlık sondasıdır, en az 0 mm'lik bir ipsiz uzunluk ve 130 mm'lik bir küresel uzunlukta. Toplam kablo uzunluğu 1.0 metre (3.3 fit) ve güvenli sinyal iletimi için standart bir kablo ile minyatür koaksiyel ClickLoc konektörü kullanır. Sonda, 1.8 × 1.6 × 114 cm boyutlara sahiptir ve yaklaşık 0,1 kg ağırlığında. Yüksek nem koşullarında yüksek doğrulukta kalır, IEC 68-2-3 standartlarına göre % 93 nemde test edildiğinde Ortalama Ölçek Faktörü'nde (ASF) % 3'ten az bir değişiklik gösterir.
Hem statik konum hem de dinamik titreşimlerin yüksek hassasiyetli ölçümü
Güvenli ve istikrarlı elektrik bağlantıları için güvenilir ClickLoc konektörü
Özellikle yüksek nemli koşullarda mükemmel çevre dayanıklılığı
API 670 uyumlu, endüstri standardı performansını garanti eder
3300 XL ve eski 3300 sistemleriyle güçlü uyumluluk
Uzun süreli endüstriyel kullanım için sağlam ve dayanıklı tasarım
Buhar ve Gaz Türbinleri
Kompresörler ve Pompalar
Sıvı-Film Rulmanlı Makineler
Generatörler ve döner çubuklar
Anahtar işaret ve hız ölçüm sistemleri
Endüstriyel koşul izleme ve tahmine dayalı bakım sistemleri
Doğru mil konumu ve titreşim izlemesini sağlar
Dengesizlik, hizalama hatası ve mil kararsızlığı gibi arızaların erken tespitini destekler
Makine koruma sistemleri ve alarm sistemleri için kritik girdi sağlar
İşletimsel güvenilirliği ve ekipman ömrünü artırır
Sert ve yüksek nem oranına sahip ortamlarda bile istikrarlı sinyal performansını garanti eder