Όνομα Προϊόντος: αισθητήριο 3300 XL 8 mm
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330103-00-13-10-02-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | αισθητήριο 3300 XL 8 mm |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330103-00-13-10-02-00 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις: |
Email: |
Whatsapp: |
|
Τζιμ Πέι |
| Όνομα Προϊόντος | BENTLY NEVADA 330103-00-13-10-02-00 Αισθητήρας 8 mm 3300 XL |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | αισθητήριο 3300 XL 8 mm |
| Αριθμός Μέρους | 330103-00-13-10-02-00 |
| Διαστάσεις | 1.8x1.6x114cm |
| Βάρος | 0.1KG |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Κατάσταση | Καινούργιο & Πρωτότυπο σε εργοστασιακή συσκευασία |
| Ελάχιστο μήκος χωρίς σπείρωμα | 0 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 130 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή συνδετήρα και τύπου καλωδίου: | Μικροσυνδέτης Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Δεν απαιτείται |
| Σχετική υγρασία αισθητήρα | Μεταβολή μικρότερη του 3% στον Μέσο Συντελεστή Κλίμακας (ASF) κατά τον έλεγχο σε υγρασία 93%, σύμφωνα με το πρότυπο IEC 68-2-3, για διάστημα έως 56 ημερών |
Ο Bently Nevada 330103-00-13-10-02-00 είναι ένας προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 XL 8 mm, σχεδιασμένος για μετρήσεις υψηλής ακρίβειας χωρίς επαφή της θέσης και της ταλάντωσης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα. Ως μέρος του συστήματος προσεγγισιακών μετατροπέων 3300 XL, παρέχει τάση εξόδου ανάλογη προς την απόσταση μεταξύ της ακροδακτυλίου του αισθητήρα και μιας αγώγιμης επιφάνειας. Με ανθεκτικό σχεδιασμό, σύνδεση ClickLoc και εξαιρετική σταθερότητα σε δύσκολες περιβαλλοντικές συνθήκες, διασφαλίζει αξιόπιστη μακροπρόθεσμη λειτουργία σε βιομηχανικές εφαρμογές.
Ο αισθητήρας 330103-00-13-10-02-00 είναι ένας προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 XL 8 mm με ελάχιστο μήκος μη ενσπειρωμένου τμήματος 0 mm και συνολικό μήκος περιβλήματος 130 mm. Διαθέτει συνολικό μήκος καλωδίου 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) και χρησιμοποιεί μικροσκοπικό συναρμολογούμενο συνδετήρα κοαξικού τύπου ClickLoc με τυποποιημένο καλώδιο για ασφαλή μετάδοση σήματος. Οι διαστάσεις του αισθητήρα είναι 1,8 × 1,6 × 114 cm και το βάρος του είναι περίπου 0,1 kg. Διατηρεί υψηλή ακρίβεια και σε συνθήκες υψηλής υγρασίας, με μεταβολή μικρότερη του 3% στον Μέσο Συντελεστή Κλίμακας (ASF) κατά τη δοκιμή σε υγρασία 93%, σύμφωνα με τα πρότυπα IEC 68-2-3.
Υψηλής ακρίβειας μέτρηση τόσο της στατικής θέσης όσο και της δυναμικής ταλάντωσης
Αξιόπιστος συνδετήρας ClickLoc για ασφαλείς και σταθερές ηλεκτρικές συνδέσεις
Εξαιρετική αντοχή σε περιβαλλοντικές συνθήκες, ιδιαίτερα σε συνθήκες υψηλής υγρασίας
Συμμορφώνεται με το πρότυπο API 670, διασφαλίζοντας επίδοση σύμφωνα με τα βιομηχανικά πρότυπα
Ισχυρή συμβατότητα με τα συστήματα 3300 XL και τα παλαιότερα συστήματα 3300
Ανθεκτικός και διαρκής σχεδιασμός για μακροπρόθεσμη βιομηχανική χρήση
Ατμοστρόβιλοι και αεριοστρόβιλοι
Συμπιεστές και αντλίες
Μηχανές με Έδρανα Υμενίου Ρευστού
Γεννήτριες και περιστρεφόμενοι άξονες
Συστήματα αναφοράς Keyphasor και μέτρησης ταχύτητας
Συστήματα επιτήρησης της βιομηχανικής κατάστασης και προληπτικής συντήρησης
Διευκολύνει την ακριβή επιτήρηση της θέσης του άξονα και των δονήσεων
Υποστηρίζει την πρώιμη ανίχνευση βλαβών, όπως ανισορροπίας, μη στοίχισης και αστάθειας του άξονα
Παρέχει κρίσιμες πληροφορίες για τα συστήματα προστασίας μηχανημάτων και τις συναγερμούς
Βελτιώνει τη λειτουργική αξιοπιστία και τη διάρκεια ζωής του εξοπλισμού
Εξασφαλίζει σταθερή απόδοση του σήματος ακόμα και σε απαιτητικά περιβάλλοντα με υψηλή υγρασία