Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-05-10-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
qorsho Qorsho 330104-00-05-10-02-CN
qorsho Qorsho Eddy Current 3300 XL 8 mm
qorsho Qorsho Xarashka 3300 XL 8 mm
qorsho Qorsho Xarashka 3300 XL
Qorsho Qorsho Ilaalayaasha Ijtimaaiga
Qorsho Qorsho Ilaalayaasha Macaamiilka La Togaynayo
Qorsho Qorsho Eddy Current Xarashka iyo Goobta
3300 XL Qoraxa Shaqo Eegta
Waxaa Bently Nevada 330104-00-05-10-02-CN waa qoraxa shaqo ee 3300 XL 8 mm ee ku jira xagga dhexe ee ku jira qalabka ugu sarreeya ee loo isticmaalo si loo eegto xagga dhexe ee qalabka la isticmaalo. Wuxu isticmaalka badan ee la isticmaalo si loo eegto xagga dhexe ee qoraxa, xagga dhexe ee qoraxa, xagga dhexe ee qoraxa, xagga dhexe ee keyphasor, iyo xagga dhexe ee qoraxa ee qalabka industriyada.
Qoraxa wuxu leeyahay inay leedahay 50 mm ka yimid qoraxa, kable 1.0-meter ee caadi ah, iyo muqdisho ee coaxial ee xagga dhexe ee ClickLoc si loo dhisayo si aad u fudud iyo si aad u fiican. Xagga dhexe ee qoraxa wuxu leeyahay inay leedahay xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku jira xagga dhexe ee qoraxa ee ku j......
330104-00-05-10-02-CN wuxuu shaqayaa kuwa xisaabta -24 Vdc, waxaana leeyahay in ay isticmaalaan karaan kableyada 3300 XL iyo saansarka Proximitor. Wuxuu yahay kuwa la sameeyay inuu ka qorsho API 670, waxaana leeyahay qeexidda sare, dhaqankii jirka, iyo kuwa la sameeyay inuu la isticmaalo 3300 XL iyo aan XL ahayn. Tani waxay noqon doonaan foomaha caadiga ah ee ku saabsan isku daynta xaaladda qaabka ugu weyn ee alaabta la isticmaalo qofka iyo dhinaca kale ee dhaqanka.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-00-05-10-02-CN 3300 XL 8 mm Sensor ee Ku Daraya Istaar |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-05-10-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x123cm |
| Miisaanka | 0.14KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Ugu yar ee dheeradda aan la qaybin karin | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 50 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.59 ± 0.50 Ω |
| Xasaasiyadda sahayda | Isbeddel ka yar 2 mV oo danab ka soo baxa halkii volt oo isbeddel ka yimaada danab ka soo gala. |
| Koronto | -24 Vdc |
1. waa in la ilaaliyaa. noocee ah dareeme waa 330104-00-05-10-02-CN?
Waxaa 330104-00-05-10-02-CN waa 3300 XL 8 mm oo ah baaritaan ku dhow oo loogu talagalay cabirka gariirka iyo kala guurka warshadaha.
2. waa in aad noocee ah isku xiraha ayaa loo isticmaalaa 330104-00-05-10-02-CN?
Waxaa 330104-00-05-10-02-CN waxa uu isticmaala qaybta kaabalka coaxial oo yar ee ClickLoc leh taliyaha kaabalka caadi ah.
3. Kaabalka 330104-00-05-10-02-CN waa kaabalka dheerka?
Waxaa 330104-00-05-10-02-CN waxa laga tuuroo kaabalka caadi ah ee 1.0 mitir (3.3 feet).
4. Ma nidaamka xisaabta ayaa loo baahanyahay kaabalka 330104-00-05-10-02-CN?
Waxaa 330104-00-05-10-02-CN waxa uu shaqayn doonaa xisaabta -24 Vdc.
5. Ma kaabalka 330104-00-05-10-02-CN wuxuu la xiriira standardada API 670?
Haa, 330104-00-05-10-02-CN wuxuu la xiriira guud ahaan standardada API 670 ee nidaamka raadinta maashinka iyo dhaqanka.
6. Ma kaabalka 330104-00-05-10-02-CN waxa laga isticmaalo leh qaybta aan XL ahayn?
Haa, 330104-00-05-10-02-CN wuxuu la xiriira guud ahaan qaybta 3300 series ee aan XL ahayn ee 5 mm iyo 8 mm ee nidaamka.