Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail: 330103-00-14-10-01-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330103-00-14-10-01-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Paramadar | Sonraí |
|---|---|
| Sampla | 330103-00-14-10-01-00 |
| Cineál chórais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Diaméadar Sprioc | 8 mm |
| Cineál Snáithín | M10 x 1 |
| Cineál an tionscnamh | Torthaí eddy reachtach voltas |
| Raon Tomhais | raon líneach 0.25 mm – 2.3 mm |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Cineál cábla | cearcach triaxial le scudoilte 75Ω |
| Cineál Taistil | Comhoiriúnach le socruithe chun aghaidh nó in aghaidh an tsuaithe |
| Treoime (Fad an phróib) | 0.5 m – 9 m le cumraíocht |
| Fad gan chasadh | 0 – 230 mm (le cumraíocht) |
| Meáchan | ~323 g/m (ag brath ar an treoraitheach) |
| Materail | Cás treoraitheach as stáinine staláin |
An 330103-00-14-10-01-00is é treoraitheach ard-chruinniúcháin 3300 XL 8 mm atá deartha chun monatóireacht cruinn a dhéanamh ar chrochadh agus ar phoistíniú i meaisíní tionsclaíocha. Oibríonn sé mar chuid den córas Trasduchtóra Trítháirgeachta 3300 XL 8 mm , ag soláthar tomhaltóirí cobhsaí eddy-current do thiomáin chruinnitheach mar shamhlacha, comhphrúisí, agus gluiníní. Tacaíonn an sampla seo le heaspórtáil shín a bheith ina chomhréir le fad idir barr an phroib agus an dromchla targaide ina bhfuil ceangal, agus is é sin an toradh atá ar an tomhaltóir.
Tógtha do thimpeallachtaí trom, an 330103-00-14-10-01-00tairgeann sé feabhas mór ar an gcothromaíocht mheicniúil le toirt de chrómchrua, agus le stablacht ard sa dtomhaltóireacht. Is féidir é a úsáid le cáblaí leathnaithe agus le tomhaltóirí Proximitor sa tsraith 3300 XL, rud a chinntíonn comhtháthú soléir agus ionadú córas gan an riail a athshocrú.
Deartha don fhíor-shláinte i ngnóthaí tionsclaíochta, an tsraith phroib 3300 XL 8 mm tacaíonn le freastal ar API 670, agus mar sin is í an rogha is fearr do chórais coimeád réamhchualaithe. Úsáidtear é go forleathan i miontorú crochadh, i mbriathraíochta suíomh na sreang, agus i gcórais cosaint na h-ainmhithe.
C1: Do ché acu is féidir an 330103-00-14-10-01-00 a úsáid?
F1: Úsáidtear é chun crochadh, suíomh agus monatóireacht na sruthlann a dhéanamh ar chórais maisíní tionsclaíocha rothartha.
C2: An bhfuil an bhriseadh совместим le comphoirtí eile den tsraith 3300 XL?
F2: Tá sé comhoiriúnach go hiomlán le cáblaí sárluaithe 3300 XL agus leis na scannáin Proximitor.
Ceist 3: An féidir leis oibriú i timpeallachtaí teasa ard?
F3: Tá, agus tá sé in ann teochtaí oibre suas le 177°C a sheachaint faoi choinníollacha caighdeánacha.
C4: An gcaithfidh an bhriseadh a choigeartú tar éis a insteála?
A4: Ní hea, cuireann an chumasaíocht chomhtháite an chóras deireadh leis an gcaláiléireacht ar an mbanc.
C5: Cén t-ionsaí a úsáideann an bhrainse seo go coitianta?
A5: Úsáidtear é go forleathan i bplandáin cumhachta, i bplandáin ola agus ceimiceach, i mbáirnáin stáin, agus i n-uaireadóireacht tháirgeadh.
| uimhir | cur i láthair |
|---|---|
| 141078 | lámhleabhar an Chóras Transduicéara 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm |
| 175751 | 3300 XL, Tiománaí Iolraigh In-aisneis ó Chruachlann Stáin, 12”x12”x6”, tacann suas le 8 shensóir Proximitor le socruithe DIN nó le socruithe ar phainéal, certaithe do ATEX Zone 0/1 |
| 176467 | 3300 XL, Tiománaí Iolraigh In-aisneis ó Chruachlann Stáin, 12”x8”x6”, tacann suas le 4 shensóir Proximitor le socruithe DIN nó ar phainéal, certaithe do ATEX Zone 0/1 |
| 330181 | 3300 XL, Tiománaí Iolraigh In-aisneis ó Chruachlann Stáin, 13”x9.5”x7”, tacann suas le 8 shensóir Proximitor le socruithe DIN nó le socruithe ar phainéal, certaithe do ATEX Zone 0/1 agus do North American Division 1/2 |
| 02120015 | Síolchábla réimsí 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-thiúinithe le scáthán agus le sreang díothaigh, fad a dhéanann an t-úsáideoir a chur in eagar |
| 138492-01 | Bosca suímh chun saincheanadh ar phainéal le haghaidh suiteála shensóir Proximitor |
| 138493-01 | Bosca suímh chun saincheanadh ar mhionnach DIN le haghaidh suiteála shensóir Proximitor |
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le comhéadan 3 phinn agus le hatairgí dathanna éagsúla 1 méadar do thástáil shensóirí Proximitor gan na cábla réimsí a bhaint |
| 04310310 | boscaire 3300 XL Proximitor, tacáil le scruabanna le ceangal ar phláta, scruabanna cruthaithe snáithine 6-32 UNC, 4 de na scruabanna riachtanach in aghaidh gach boscaire |
| 03200006 | Tape féin-chumascach silicín, rolla 9.1 m le haghaidh insiléireachta an cheangail agus cosaint timpeallachta |
| 40113-02 | Bunachar Cosaint Nasc le haghaidh baincanna 3300 XL 8 mm agus cairde sábháilteachta, lena n-áirítear uirlisí suiteála |
| 136536-01 | Adaptóir cosainte ceangail a chuireann comhoiriúnacht i bhfeidhm le hairíonna suiteála roimh 1998 do cheangail 75Ω ClickLoc |
| 40180-02 | Pacáiste cosainte ceangail, 10 phairt le haghaidh bhoscairí 3300 XL 8 mm agus cainéil leathnaithe |
| 03839410 | cosainte ceangail 75Ω triaxial fir, le haghaidh sealála timpeallachta ag an nasc idir an cainéal leathnaithe agus an bhoscaire |
| 03839420 | cosainte ceangail 75Ω triaxial mná, le haghaidh cosaint timpeallachta ar threoigh an bhoscaire agus ar an gcainéal leathnaithe |
| 04301007 | boltt ghlacaidh proib 3⁄8-24 le pollanna do thaoide slándála chun suiteáil mhionchumasa a chinntiú |