Ainm an Táirgí: 3300 XL 11 mm Extension Cable
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Ainm an Mhodhail: 330730-040-00-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330730-040-00-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Cur síos |
|---|---|
| Sampla | 330730-040-00-00 |
| Cineál Ionlais | Cablach Leathnaithe do Thransduicteoir Gairdiúil |
| Comhoideachas na Córais | Córas Bently Nevada 3300 XL 11 mm |
| Fad cábla | 4.0 méadar (13.1 troigh) |
| Cineál cábla | Cábhlach tairiseach, íseal-gutha do thionscadal |
| Cineál Conneachta | Nascóirí ClickLoc as brasa in airgead |
| Tosaigh míre | FEP (Fluoroethylene Propylene) |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Rátáil Voltais | Comhoiriúnach le soláthar córais -24 Vdc |
| Cineál Siocrais | Comharthaí crochadh gan teagmháil / aistriú |
| Torthaí (tuairim) | 4000 mm x 6 mm x 6 mm |
| Meáchan | ~180 g |
| Bogeardeacht | ≥ 25.4 mm |
| Scéimhilt | Blaith chosanta ard le haghaidh EMI/RFI |
An 330730-040-00-00is é an cábla leathnaithe cuid den chóras tomhas aicearra 3300 XL 11 mm de Bently Nevada, a dhearadh chun a chinntiú go mbeidh aistriú sínialta stábil idir an bpróib agus an tseansóir Proximitor. Oibríonn sé i gcomhpháirt le modhanna mar próib 3300 XL 11 mm agus 3300 XL 11 mm Proximitor Scannán , ag cruthú réiteach iomlán do miontorú neamhthagannach crochadh agus aistriúcháin do mhaisíní rothartha.
An 330730-040-00-00tá cábla leathnaithe le struchtúr thrí-ghaolach ar ardchaighdeán aige le aistriú sínialta gan bhróg agus le tuirseach láidir in aghaidh turgnamh EMI/RFI i dtionsclaí. Cinntíonn a nascanna cruinnithe go dtugtar clócaireacht ClickLoc shiolta, ag laghdú ar an bhfoghar a dhéanann nascanna a scuabadh i dtimpeallachtaí tromchúiseacha.
Is oiriúnach don miontorú turbiní, comhphrósairí, agus ginearáil, agus tacaíonn an cábla leathnaithe seo le stabhlacht sínialta ar fhadhbhanna agus le bailiú sonraí slándála maisíní iontaofa i dtionsclaí tharbhailt.
C1: Leis an gcóras a ndéantar 330730-040-00-00 ina úsáid?
F1: Tá sé deartha don chóras transduiser gairdín 3300 XL 11 mm de Bently Nevada.
C2: Cé fhad is ea fad an chabála 330730-040-00-00?
F2: Is é fad an chabála 4.0 méadar (13.1 troigh).
C3: Cén cineál cosaint a sholáthraíonn an cabhlach leathnaithe seo?
F3: Soláthraíonn sé scroimeáil EMI/RFI agus fiúntacht inbhuanaitheach don guth.
C4: An féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí tionscail ghránna?
F4: Sea, is oiriúnach é do thurbiní, do chomhphrósóirí, agus do chórais giniúna fuinnimh.
C5: Cad é an t-ábhar a úsáidtear sa nascanna?
F5: Úsáideann sé nascanna ClickLoc as brasa le pláta óir chun nasc stábil agus slán a sholáthar.
| Uimhir | Cur síos |
|---|---|
| 146255 | treoir úsáideora 3300XL 11 mm |
| 144979 | Sonraíocht feidhmíochta |
| 02120015 | Síolra físeachta i mbloc: 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-threoigh, cruaite, le scáthán agus le sreang díothaigh, fad sonrútha i gceithreáin |
| 02173009 | Síolra físeachta i mbloc: 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-threoigh, cruaite, le scáthán, fad sonrútha i gceithreáin |
| 138492-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar phainéal in ionad an bhosca reatha |
| 138493-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar DIN i n-ionad an bhosca reatha |
| 01609137 | Adaptóir BNC (M) go plugaí banana |
| 01609138 | Cábla le haghaidh pinanna tástála ceangailte Proximitor (dhá phin tástála go dtí ceangal BNC ban) |
| 40971-04 | cábla 50 Ω le dhá cheangal BNC (mairnéalach) le haghaidh tástála ar bhealach an chórais |
| 04310310 | screws panaile do shensóirí Proximitor 3300 XL (4 × 6-32 UNC, screws foirmiúcháin) |
| 03200006 | Ról tape fuinseanach silicéine (9.1 m) le haghaidh cosaint agus insiléireachta an chuangail |
| 40113-02 | Bosca cosanta iomparthán do bhriseanna 3300 XL agus do chablacha leathnaithe |
| 136536-01 | Adaptóir Cosainte Ceangail le haghaidh comhoiriúnachta le córais 3300 níos sine |
| 40180-02 | Cosaintí Ceangail (10 phairt in aghaidh an phacáiste) |
| 03839410 | Cosaint chuangail firinscneach le haghaidh sealála timpeallachta an phróib nó an chábail leathnaithe |
| 03839420 | Cosaint chuangail bhaninscneach le haghaidh sealála an leada phróib, an chábail leathnaithe, agus an Phroximitor |
| 330153-01 | cistí nasc 3300 XL lena naisc ClickLoc agus tape silicéim |
| 163356 | Cistí uirlis crimpála naisc le huirlis suiteála agus cás iompair |