Бүтээдийн нэр: 3300 XL 11 мм үржүүлэгч кабель
Брэнд нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330730-040-00-00
Улс-үүсгүүр: АНУ
Баталгаа: 12 сар
Вотсапп :+86 18159889985
Имэйл :[email protected]
Брэндийн нэр: |
Bently Nevada |
Загварын дугаар: |
330730-040-00-00 |
Үндэсний газар: |
АНУ |
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
Хүргэлтийн хугацаа: |
нөөцөд |
Төлбөрийн нөхцөл: |
T/T |
|
Борлуулалтын менежер: |
Stella |
|
Имэйл илгээх: |
|
|
WhatsApp-аар холбогдох: |
| Зүйл | Тайлбар |
|---|---|
| Загвар | 330730-040-00-00 |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Ойрхан бүтээдэг датчик холбогч кабель |
| Системийн нийцэлт | Bently Nevada 3300 XL 11 мм систем |
| Кабелийн урт | 4,0 метр (13,1 фут) |
| Кабелийн төрөл | Гурван тэнхлэгт, дууны түвшин бага үйлдвэрийн кабель |
| Холбогчийн төрөл | Алтан бүрхүүлт цагаан зэс ClickLoc холбогчид |
| Изоляцijn материал | FEP (фторэтилен-пропилен) |
| Ашиглалтын температур | –52°C-с +177°C хүртэлх температурт |
| Хүчдэлийн үнэлгээ | -24 Вт тогтмол гүйдэлт системд ховдог |
| Сигналын төрөл | Хавьцаа бүхий бүрхүүлгүй колебраци / шилжилтийн сигналууд |
| Хэмжээ (ойролцоогоор) | 4000 мм x 6 мм x 6 мм |
| Жин | ~180 г |
| Зүүрлэх радиус | ≥ 25,4 мм |
| Хамгаалалт | Өндөр ЭМИ/РФИ хамгаалалтын давхарга |
Түүн 330730-040-00-00уртасгагч кабель нь Bently Nevada 3300 XL 11 мм ойрхан хэмжилтийн системийн бүрдүүлэгч хэсэг бөлгүүр бөлгүүр ба Proximitor сенсорын хооронд тогтвортой сигнал дамжуулалтыг хангах зорилюудаар зохиомжлогдсон. Түүн дээр дараах загваруудтай хамт ажилладаг: 3300 XL 11 мм бөлгүүр ба 3300 XL 11 мм Проксимитор сенсор , бүрдүүлж бүрэн хавьтагч биш хөдөлгөөн ба шилжилт хяналтын шийдлийг үүсгэдэг, эргэдэг машинерийн хувьд.
Түүн 330730-040-00-00кабелийн онцлог нь өндөр бүтэн триаксиал бүтэц, бага дуурайлттой сигнал дамжуулалт, мөн үйлдвэрийн ЭМИ/РФИ саадын хүчтэрүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвөгтүүлэлттүүлсэн төвө......
Турбина, шахуурга, генераторын хяналтын системүүдэд тохиромжтой; тус кабель нь урт зайн сигналын тогтвортой байдлыг дэмжин, чухал үйлдвэрийн хэрэглээнд машинийн бүтэн байдалд хамаарах үнэнд үндэслэн аюулгүй мэдээллийг цуглуулан өгдөг.
Асуулт 1: 330730-040-00-00 дугаартай бүтээд ямар системтэй зовхимтхой вэ?
Хариулт 1: Түүн дээр Бентли Невада 3300 XL 11 мм ойрхан бүтээдийн системд зориулж төсөвлөсөн.
Асуулт 2: 330730-040-00-00 дугаартай кабелийн урт хэд вэ?
Хариулт 2: Кабелийн урт 4,0 метр (13,1 фут).
Асуулт 3: Энэ салгагч кабель ямар хамгаалалт үзүүлдэг вэ?
Хариулт 3: Түүн дээр ЭМИ/РФИ-ийн хамгаалалт ба үйлдвэрлэлийн түвшний хөвөрхөн хөдөлгөөний төвөгтүшлүүр бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бүхлэд бү......
Асуулт 4: Түүнийг хүнд үйлдвэрлэлийн нөхцөлд ашиглаж болох уу?
Хариулт 4: Тийнхүү, турбины, компрессорын ба цахилгаан генераторын системд ашиглаж болно.
Асуулт 5: Холбогчид ямар материалд хийгдсэн вэ?
Хариулт 5: Түүнд тогтвортой ба бат холболт үзүүлдэг алтан бүрхүүлт томпак ClickLoc холбогчид ашиглагдаж буй.
| Дугаар | Тайлбар |
|---|---|
| 146255 | 3300XL 11 мм хэрэглэгчийн гарын авлага |
| 144979 | Гүйцэтгэлийн тодорхойлолт |
| 02120015 | Нүүрний эрдэсний сүлжээ: 1.0 mm2 (18 AWG), 3 дамжуулагч, буцалтгүй, хаалттай сүлжээ, урд нь хөлд заасан |
| 02173009 | Нүүрний цахилгаан: 1.0 mm2 (18 AWG), 3 дамжуулагч, буцалтгүй, хаалттай кабель, урт нь хөлд заасан |
| 138492-01 | Солилцож ашиглах панель-суурьт суурьтгах хавтан |
| 138493-01 | ДИН-сулд бэхлэлтийн саваны солилцоо |
| 01609137 | BNC (F) бананны салгалын адаптер |
| 01609138 | Proximitor холбогч туршилтын шүүрний утасны (БНЦ эмэгтэй холбогч руу хоёр туршилтын шүүр) |
| 40971-04 | системийн үйл ажиллагааны шалгалтыг хийхэд хоёр BNC (M) холбогчтай 50 Ω кабель |
| 04310310 | 3300 XL Proximitor Sensor панель дээр суурилуулсан шувуу (4 × 6-32 UNC хэлбэржүүлэх шувуу) |
| 03200006 | Холбоонуудыг хамгаалах, тусгаарлахын тулд силиконы өөрөө хувирдаг тасгийн роль (9,1 м) |
| 40113-02 | 3300 XL сондортой ба уртасгагч кабельтүүдийн холбогчийн хамгаалалтын комплект |
| 136536-01 | 3300 системтэй нийцүүлэхийн тулд холбогч хамгаалагч адаптер |
| 40180-02 | Холбооны хамгаалагч (хувь нэгт 10 хос) |
| 03839410 | Сондер эсвэл өргөтгөлийн кабелийн орчны хатуужилтын эрэгтэй холбогч хамгаалагч |
| 03839420 | Зонсын утасны, өргөтгөлийн кабелийн болон Proximitor хамгаалалтын эмэгтэй холбогч хамгаалагч |
| 330153-01 | 3300 XL холбогчийн цуглуулга, ClickLoc холбогчид ба силикон бүрхүүл хамт |
| 163356 | Холбогчийн шахуурга хэрэгсэл цуглуулга, суурилуулалтын хэрэгсэл ба зөөвөрлөх хайрцаг хамт |