Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-14-10-01-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-14-10-01-05 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximitatis Proba |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor |
| Numerus partis | 330104-00-14-10-01-05 |
| Dimensiones | 1.8x1.6x112cm |
| Pondus | 0.16Kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Probā Humiditās Relativa | Minus quam 3% mutātiō in Medio Factorē Scālae (ASF) dum in humiditāte 93% secundum normam IEC 68-2-3 per tempus usque ad 56 diēs examinātur |
| Fontem electricitatis | −24 Vcc |
| Sensibilitas Alimentationis | Minus quam 2 mV mutatio in voltagine exitu per volt mutationem in voltagine introitu |
| Minima longitūdō non filetāta | 0 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 140 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Minutus coaxialis conector ClickLoc cum protectore conectoris, normale cable |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 7,45 ± 0,50 Ω |
The BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximitatis Proba est transductor proximitatis basatus in correntibus vorticosis, qui ad praecisas vibrationum et positionum mensuras in machinis rotativis industrialibus destinatus est. Pars est seriei 3300 XL et ad durissima condicionum genera (ut alta humiditas, stress mechanica, ac exigentia operativa) optime adaptatus est.
Cum constructione armata et designo filetato M10 × 1, proba stabilem installationem mechanicam et diuturnam durabilitatem garantit. Ea late adhibetur in systematibus monitoriae machinarum criticarum, ubi data continua et accurata de displacemente axis et vibratione ad operationem tutam et efficacem requiruntur.
The proba 330104-00-14-10-01-05 operatur ad alimentationem electricam -24 Vcc cum sensibilitate alimentationis minori quam 2 mV variatio per voltum variationis intrantis, quae stabilem praestantiam electricam sub condicionibus fluctuantibus certificat. Habet nominalem resistentiam directam 7,45 ± 0,50 Ω et configuratur cum longitudine non filetata 0 mm, quae totam engagement durante installatione permittit. Designatio mechanica includit optionem longitudinis totalis casei 140 mm et longitudinem totalem cavi 1,0 metro (3,3 pedes), quae flexibilitatem installationis in compacteris dispositionibus machinarum praebet.
Hoc utitur minuto coniunctore coaxiali ClickLoc cum tegmine protectore et typico genere cavi ad fidam transmissionem signorum et firmam connexionem assurandam. Probatio certificata est ab organisationibus CSA, ATEX, et IECEx, quare idonea est ad usus in periculosis locis industrialibus. Praeterea magnam habet resistentiam adversus condiciones ambientales, servans variationem Factoris Scalae Medii (FSM) minus quam 3% sub umiditate 93% per tempus usque ad 56 dies, secundum normas probatorias IEC 68-2-3. Probatio plene compatibilis est cum systematibus Serierum 3300, tam 5 mm quam 8 mm, et permittit intermutabilitatem inter probationes, cava extensionis, et sensus Proximitor.
The BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximitatis Proba offert firmam stabilitatem praestantiae sub extremis condicionibus ambientalibus, praesertim in humiditate alta et in industrialibus locis ubi multum sonus electricus est. Structura armata eius meliorat protectionem mechanicam et durabilitatem, minuens periculum damni durante installatione et operatione. Systema conectorum ClickLoc certificat conexiones securas et resistentes vibrationibus, quae integritatem signi servent per tempus.
Admittit totius systematis intermutabilitatem absque necessitate adaptationis calibratae, quod maintenance et substitutionem maxime simplificat. Compatibilitas retrograda cum antiquis systematibus seriei 3300 permittit incrementa pretio efficacia sine rediseignatione praesentis infrastructurae monitoriae. Praeterea, adhaesio ad certificationes internationales de salute certificat deploymentem tutam in zonis industrialibus periculosissimis.
The BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximitatis Proba in industrias late usurpatur quae continuam conditionis inspectionem machinarum rotantium postulant, inter quas sunt facultates generationis electricitatis, ut turbinum vaporis et gas, refineriae olei et gas, fabricae petrochimicae, et platformae maritimae. Item saepe in compressoriis, pompis, motoribus, et systematibus industrialibus denticulatis adhibetur, ubi vibratio axis et displacium axiale continue inspicienda sunt.
Eius alta tolerantia umoris eam praesertim idoneam reddit ad installationes littorales, in ambientibus maritimis, et in fabricis tractationis chemicarum, ubi exposicio umoris perpetua est.
The BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximitatis Proba in systematibus praedictivae conservationis et protectionis machinarum partem criticam agit, dum data vibrationis et positionis axis in tempore reale proponit. Id praevenire permittit morbos mechanicos, ut inaequalitas, disiunctio, abrasio cunei, laxitas axis, et resonantia structuralis.
Cum in systemata monitoriae integratur, ad generationem alarmorum et logicam automaticae cessationis suffragatur, ut catastrophalis instrumentorum defectus prohibeatur. Eius stabilia proprietatum output garantire accurate longi temporis analysin tendentiarum, ut operatoribus liceat strategias manutenctionis ex conditionibus instituere.
Proba etiam ad diagnosticam systematis contribuit, quoniam constantem signi emissionem per probas, cables extensionis, et sensus Proximitor garantit, fidemque systematum protectionis machinarum totarum augent.