Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330104-00-14-10-01-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330104-00-14-10-01-05 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensoru |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu |
| Hissə Nömrəsi | 330104-00-14-10-01-05 |
| Ölçülər | 1.8x1.6x112sm |
| Çəki | 0.16KG |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Prob nisbi rütubəti | Orta miqyas əmsalında (OMA) 56 gün ərzində IEC standartı 68-2-3-ə uyğun olaraq 93% rütubətdə sınaqdan keçirildikdə 3%-dən az dəyişiklik |
| Güc təchizatı | -24 Vdc |
| Təchizat Həssaslığı | Giriş gərginliyindəki hər bir voltda çıxış gərginliyində 2 mV-dən az dəyişiklik |
| Minimal yivsiz uzunluq | 0 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 140 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Konnektor qoruyucusu ilə miniatür koaksial ClickLoc konnektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
| Nominal probun daimi cərəyan müqaviməti | 7,45 ± 0,50 Ω |
The BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensoru bu, sənaye dönmə maşınlarında yüksək dəqiqlikli titrim və mövqe ölçməsi üçün nəzərdə tutulmuş, qeyri-müntəzəm cərəyan əsaslı yaxınlıq keçiricisidir. O, 3300 XL seriyasının bir hissəsidir və yüksək rütubət, mexaniki gərginlik və tələbkar iş şəraitinə qarşı optimallaşdırılmışdır.
Zırhlı konstruksiyası və M10 × 1 rezimli dizaynı ilə prob stabil mexaniki quraşdırmanı və uzunmüddətli davamlılığı təmin edir. Bu, dövrü və dəqiq millərin yerdəyişməsi və titrəmə məlumatlarının təhlükəsiz və səmərəli işləmə üçün tələb olunduğu kritik maşın monitorinq sistemlərində geniş istifadə olunur.
The 330104-00-14-10-01-05 probu -24 Vdc elektrik təchizatı üzərində işləyir və təchizat həssaslığı giriş gərginliyindəki hər volt dəyişikliyinə görə 2 mV-dən az dəyişiklik göstərir; bu da dəyişən şəraitdə sabit elektrik performansını təmin edir. Nominal DC müqaviməti 7,45 ± 0,50 Ω-dur və quraşdırma zamanı tam qoşulma imkanı verən 0 mm rezimsiz uzunluqla konfiqurasiya olunub. Mexaniki dizayn ümumi korpus uzunluğu üçün 140 mm variantı və ümumi kabellərin uzunluğu üçün 1,0 metr (3,3 fut) ölçüsünü nəzərdə tutur; bu da sıx maşın layihələrində quraşdırma mövqeyinə çeviklik verir.
Etibarlı siqnal ötürülməsini və təhlükəsiz qoşulmanı təmin etmək üçün qoruyucu örtüklü mini koaksial ClickLoc konektoru və standart kabel növündən istifadə edir. Prob CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malikdir və bu da onu təhlükəli sənaye mühitləri üçün uyğun edir. Həmçinin, prob güclü mühit müqavimətinə malikdir və IEC 68-2-3 sınaq standartlarına uyğun olaraq 93% rütubət şəraitində 56 gün ərzində Orta Ölçü Faktoru (OÖF) dəyişikliyini 3%-dən az saxlayır. Prob tamamilə 3300 Seriyasının 5 mm və 8 mm sistemləri ilə uyğundur və prob, uzadıcı kabellər və Proximitor sensorları arasında dəyişdirilməyə imkan verir.
The BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensoru güclü performans sabitliyi təmin edir, xüsusilə yüksək nəmlik və elektrik cəhətdən gürültülü sənaye şəraitində. Zırhlı konstruksiyası mexaniki qorunma və davamlılığı artırır və quraşdırma və istismar zamanı zədə alma ehtimalını azaldır. ClickLoc konektor sistemi, siqnal bütövlüyünü uzun müddət saxlayan, güclü vibrasiyaya davamlı və etibarlı bağlantılar təmin edir.
Tam sistem mübadiləsi dəstəkləyir və kalibrasiya uyğunlaşdırılması tələb etmir; bu da texniki xidmət və dəyişdirilməni əhəmiyyətli dərəcədə sadələşdirir. 3300 seriyasının köhnəlmiş sistemləri ilə geri uyğunluğu mövcud monitorinq infrastrukturunu yenidən dizayn etmədən sərfəli modernləşdirmə imkanı verir. Bundan əlavə, beynəlxalq təhlükəsizlik sertifikatlarına uyğunluq, təhlükəli sənaye zonalarında təhlükəsiz istifadəni təmin edir.
The BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensoru bu cihaz, buxar və qaz turbinləri kimi enerji istehsalı obyektləri, neft və qaz emalı zavodları, neft-kimya zavodları və dəniz platformaları daxil olmaqla, fırlanan maşınların davamlı vəziyyət monitorinqinə ehtiyac duyulan sənaye sahələrində geniş istifadə olunur. Həmçinin, millərin titrəməsi və ox boyu yerdəyişməsinin davamlı izlənməsi tələb olunan kompressorlar, nasoslar, mühərrik və sənaye dişli sistemlərində də tez-tez tətbiq edilir.
Yüksək rütubətə davamlılığı onu, nəm təsirinin davamlı olduğu sahil boyu qurğular, dəniz mühitləri və kimya emalı zavodları üçün xüsusilə uyğun edir.
The BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensoru bu cihaz, real vaxt rejimində titrəmə və mil mövqeyi haqqında məlumat təqdim edərək proqnozlaşdırıcı texniki xidmət və maşınların qorunması sistemlərində vacib rol oynayır. O, balanssızlıq, qeyri-bərabərlik, yataq aşınması, mil boşluğu və struktur rezonansı kimi mexaniki problemlərin erkən aşkarlanmasını təmin edir.
Monitoring sistemlərinə inteqrasiya edildikdə, fəlakətli avadanlıq arızalarını qarşısını almaq üçün xəbərdarlıq yaratma və avtomatik söndürmə məntiqini dəstəkləyir. Sabit çıxış xüsusiyyətləri uzunmüddətli tendensiyaların dəqiq təhlilinə imkan verir və operatorların vəziyyətə əsaslanan texniki xidmət strategiyalarını tətbiq etməsinə kömək edir.
Prob həmçinin, prob, uzadıcı kabel və Proximitor sensorları üzrə sabit siqnal çıxışını təmin edərək sistem səviyyəsində diaqnostika işlərini dəstəkləyir; bu da tam maşın qoruma sistemlərinin etibarlılığını artırır.