Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-00-14-05-02-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330103-00-14-05-02-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
The BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları bu, dönen maşınlarda millərin titrəməsi və yerdəyişməsinin dəqiq ölçülmesi üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli eddy cərəyanı yaxınlıq probasıdır. 3300 XL 8 mm proba seriyasının bir hissəsi kimi o, sənaye şəraitinin monitorinq sistemləri üçün uzadılmış siqnal ötürülmə qabiliyyəti ilə sabit, kontakt olmayan monitorinq performansı təmin edir.
O, ekstrem temperatur, rütubət və mexaniki gərginlik şəraitində etibarlı işləməni təmin etmək üçün çətin mühitlər üçün hazırlanmışdır.
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Hissə Nömrəsi | 330103-00-14-05-02-00 |
| Ölçülər | 1.8x1.6x68 sm |
| Çəki | 0.08kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Lineer Diapazon | 2 mm (80 mil), hədəf aralığı 0,25–2,3 mm arasında |
| Çıxış sinyali | -1-dən -17 Vdc-yə qədər, tövsiyə olunan vibrasiya aralığı -9 Vdc (1,27 mm) |
| Probun daimi cərəyan müqaviməti | 7,45 Ω ± 0,50 (0,5 m uzunluq üçün) |
| Tezlik cavabı | minimal siqnal azalması ilə 305 m-ə qədər sahə kabelləşməsini dəstəkləyir |
| Ənək Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| korpus materialı | AISI 303/304 paslanmayan polad |
| Temperatur aralığı | standart: -52°C-dən +177°C-ə qədər |
| Nisbət Rütubəti | 93% rütubət şəraitində 56 gün ərzində ASF dəyişikliyi 3%-dən az |
| Təzyiq möhürü | Viton O-quyruğu, fərqləndirici təzyiqli dizayn |
| Standart ön quraşdırılmış problar | Maksimum qiymətləndirilən burulma momenti 33,9 N•m (300 in•lbf) |
| İlk üç rezim | Maksimum qiymətləndirilən burulma momenti 22,6 N•m (200 in•lbf) |
| Rezba birləşməsi | M10 x 1 korpus rezimi üçün maksimum 15 mm |
The BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları geniş istifadə olunur:
S1: BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensorlarının funksiyası nədir?
A: BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensorları vəziyyət, yerdəyişmə və valın yerini fiziki təmas olmadan eddi cərəyan texnologiyası ilə ölçmək üçün istifadə olunur.
S2: BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 Yaxınlıq Sensorlarının ölçmə diapazonu nə qədərdir?
A: Sensor dəqiq titrim monitorinqi üçün 2 mm (80 mil) xətti ölçmə diapazonu təmin edir.
S3: 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensorları çətin mühitlərdə işləyə bilərmi?
A: Bəli, o, -52°C-dən +177°C-ə qədər temperatur şəraitində etibarlı işləyir və yüksək rütubətli və sənaye şəraitinə davam gətirir.
S4: BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları tərəfindən dəstəklənən maksimum kabel məsafəsi nə qədərdir?
A: O, minimal siqnal zəifləməsi ilə sahə kabelləşməsinə qədər 305 metr məsafəni dəstəkləyir.