Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-14-05-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-14-05-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes is é seo prúib thréithchiorcuit idirghníomhach ard-chruaiteachta a dheantar chun tomhas cruíteach an chrochadh agus an t-athrú suíomh ar shiombal rothartha. Mar chuid den tsraith prúibí 3300 XL 8 mm, cuireann sé ar fáil feidhmíocht stáblaíochta gan teagmháil le monatóireacht chomh maith le cumas leathnaithe chun comharthaí a aistriú do chórais monatóireachta stádais in industriaí.
Tá sé deartha do thimpeallachta an-dhrúchta, ag soláthar oibriú oiriúnach faoi choinníollacha an-tirim, an-tirim agus an-bhrú meicniúil.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-14-05-02-00 |
| Tomhas | 1.8x1.6x68 cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Raon Líneach | 2 mm (80 mils), ó ghearradh sprioc 0.25 go 2.3 mm |
| Síneál Eisteachta | -1 go -17 Vdc, an beartas leagtha don ghearradh creathachta -9 Vdc (1.27 mm) |
| An t-áisreacht DC an phroib | 7.45 Ω ± 0.50 (do fhad 0.5 m) |
| Freagraíocht freiceadáin | tacaíonn sé le ceangail réimsí go dtí 305 m le laghdú íseal ar an siánal |
| Materail an bhriste | Polifinilin sulfid (PPS) |
| meadar Chás | Stáinléan AISI 303/304 |
| Réim teocht | caighdeánach: ó -52°C go +177°C |
| Duillín relative | níos lú ná 3% athrú ar ASF tar éis 56 lá ag 93% fuaraint |
| Síoschunntas brú | Fáinne Viton O, dearadh brú difriúil |
| Proibí caighdeánacha le suíomh romha | An torc uasta ráta 33.9 N•m (300 in•lbf) |
| Na trí chéad snáithíní | An torc uasta ráta 22.6 N•m (200 in•lbf) |
| Bainistiú Téad | Uasmhéid 15 mm don snáithín cás M10 x 1 |
An BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes úsáidtear go forleathan i:
Ceist 1: Cad é feidhm na mbuailteoirí gairdine 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm de BENTLY NEVADA?
Freagra: Úsáidtear na buailteoirí gairdine 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm de BENTLY NEVADA chun crochadh, aistriú agus suíomh an róda a thomhas gan teagmháil fisiciúil, ag baint úsáide as teicneolaíocht na gciorcail eddy.
Ceist 2: Cad é raon an tomhais don mbuailteoir gairdine 330103-00-14-05-02-00 de BENTLY NEVADA?
Freagra: Soláthraíonn an mbuailteoir raon líneach tomhais de 2 mm (80 mils) chun monatóireacht chruthaitheach ar chrochadh.
C3: An féidir leis na bainc próiseachta 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm oibriú i dtimpeallachtaí dochartha?
FREAGR: Tá, oibríonn sé go reliútabhartha ag teimpléid ó -52°C go +177°C agus é in ann fuaireacht ard agus coinníollacha tionsclaíocha a sheasamh.
C4: Cad is an fhad is mó a thacaíonn na bainc próiseachta BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm le sreangáil réimsiúil?
Tacaíonn sé le sreangáil réimsiúil suas le 305 méadar le laghdú beag ar an siognál.