Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-14-05-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-14-05-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes waa qorshooyinka dhexdooda ee leh heerka sare ee ku saabsan koorinta xagga qaybta gacmaha iyo dhexdooda ee shaft ee ku jira maqoolka la isticmaalo, taasoo ah qayb ka mid ah qorshooyinka 3300 XL 8 mm, waxay siiyaan furan, kuwa aan la isticmaalin in la tixgelin dhexdooda iyo kuwa aan la isticmaalin in la tixgelin dhexdooda ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku saabsan isku dhafan ee ku......
Waa la sameeyay si loo isticmaalo dhinaca xun, waxay siiyaan furan oo ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan dhexdooda ee ku saabsan d......
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-14-05-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x68cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Furaha Xagga Dhexe | 2 mm (80 mils), ka hor 0.25 ilaa 2.3 mm oo ku saabsan farqiga xagga quruxa |
| Xiriirka out | -1 ilaa -17 Vdc, farqiga xagga quruxa ee loo yaqaan -9 Vdc (1.27 mm) |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 7.45 Ω ± 0.50 (dhererka 0.5 m) |
| Jawaabta Taarikhda | waxay taageertaa fiilooyinka beerta ilaa 305 m oo leh calaamad yar oo la soo saaro |
| Jiha kii ugu dambeeyo | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| cawishada cagaaraha | AISI 303/304 stainless steel |
| Rageeynta ugu dambeeya | caadi ah -52°C ilaa +177°C |
| Xunjiyadda bulsho | kama la jiro 3% badbaadinta ASF ka dib marka 56 maalmood ee ku jira 93% oo ku saabsan quruxa |
| Xidhka Ka Furan ee Cusub | O-ring ee Viton, xusuuska qabashada ka duwan ee jiritaanka |
| Qorshaha caadiga ah ee ku dhaqaaqay in la soo gudbiyo | Qabasho ugu weyn 33.9 N•m (300 in•lbf) |
| Kooban kasta oo ugu horreysa | Qabasho ugu weyn 22.6 N•m (200 in•lbf) |
| Xagga la xidhiidha | Ugu weyn 15 mm booska M10 x 1 |
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes wuxuu la isticmaala badan:
Su’aal 1: Waa maxay shuulka qaybta BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes?
Jawaab: Qaybta BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes ayaa la isticmaali karaa in lagu xisbiyo dhaqanka, guurka, iyo goobka shaafka aan la isku xidhiyo, ku isticmaalaya teknoolojiyada eddy current.
Su’aal 2: Qaybta xisaabta ee qorshaha BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 Proximity ayaa ku jira?
Jawab: Qorshu wuxuu kaa caawiya in lagu xisaabo qaybta dhexe ee 2 mm (80 mils) si loo hubiyo xagga xisaabta dhinaca ah.
Su’aal 3: Ma qorshaha 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity ayaa noqon karaa dhinac badan oo xun?
Jawab: Haa, wuxuu shaqayaa si fiican ee dhinac badan oo xun ee leh berri isticmaalka -52°C ilaa +177°C, iyo waxyaabaha ugu weyn ee berri iyo dhinac badan ee industriyada.
Su’aal 4: Qaybta ugu weyn ee kaabalka ee qorshaha BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm Proximity ayaa ku jira?
Jawab: Wuxuu kaa caawiya in lagu isticmaalo kaabalka dhinaca ah ee ugu weyn 305 mitir, oo kama dhaqsi karo xagga isku dhafan ee sinyal.