Magaca Alaabta: Qorsho Gaaban oo La Wareegayaa Xagga Dheer
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330505-02-02-02
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kaalayaal
Qorsho gaaban oo la iiqaadka xagga ka dhowa ee quruxda
Qorsho gaaban oo la iiqaadka xagga ka dhowa ee quruxda iyo quruxda
Qorsho gaaban oo la iiqaadka xagga ka dhowa ee quruxda
Qorsho gaaban oo la iiqaadka xagga ka dhowa ee halqada maashinaha
Qorsho gaaban oo la iiqaadka xagga ka dhowa ee quruxda
Qorsho gaaban oo la iiqaadka xagga ka dhowa ee Bently Nevada (sirieska 330505)
Sensorka Bently Nevada 330505-02-02-02 ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dheerka Ka Yar ee Xisaabta Dhe......
Qeybta muhimka ah ee Bently Nevada 330505-02-02-02 Low Frequency Velocity Sensor wuxuu leeyahay isticmaalka 20 mV/mm/s (508 mV/in/s) ka mid ah oo leh xasiloonida ±10%, qaybta xagga dhaqanka ah ee 0.5–1000 Hz (±3 dB) iyo qaybta saxda ah ee 1–200 Hz (±0.9 dB), xagga ugu sarreeya ah ee la isticmaalo 102 mm/s (4 in/s) oo ku saabsan qaybta xagga dhaqanka, iyo xagga ugu sarreeya ah ee la isticmaalo ±3% kula soo horjeedinaya qaybta xagga dhaqanka. Iyadoo la isticmaalo elektrik, wuxuu isticmaala jirka dhinaca joogta ah ee –12 ±1 VDC, wuxuu siinaya xasiloonida islaamka ah ee ka yar 120 MΩ marka la isticmaalo 500 VDC, iyo wuxuu ku taageera xasiloonida islaamka ah ee 600 VRMS marka la isticmaalo 50 Hz sano 1 daqiiqo. Qeybaha kale ee xagga dhaqanka waa xagga ugu yar ee nois-ka ee 3 µm/s RMS marka la isticmaalo 100 Hz iyo xagga ugu badan ee cable-ka ee 45 pF/m, taas oo kala duwan ee si loo sameeyo isticmaalka saxda ah iyo saxda ah ee wararka xagga dhaqanka ee la isticmaalo xagga dhaqanka ee industriyada.
Sensorka Bently Nevada 330505-02-02-02 ee Xisaabta Kala Duwan ee Xagga Kaalaynta Qaarkooda Waa qalab ka xoog badan oo la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xagga kaalaynta ee qaar ka badan ee qofka la isticmaalo si loo xisaabiyo xagga qaarkooda ee xag......
|
Email: |
WhatsApp: |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330505-02-02-02 Qorsho Gaaban oo La Wareegayaa Xagga Dheer |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | Qorsho Gaaban oo La Wareegayaa Xagga Dheer |
| ISIMKA QOOR | 330505-02-02-02 |
| Cabbirrada | 9.5x3.2x3.2cm |
| Miisaanka | 0.34kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga Qorshooyinka Transducer | -02 - 90° ± 5° |
| Xagga Qorshooyinka Dhexe | -02 - 3/8-24 UNF-2B |
| Xagga Qorshooyinka La Iibsado | -02 - M8 x 1 |
| Raadin | 20 mV/mm/s (508 mV/in/s) ±10% |
| Xadka Joogtada | 0.5–1000 Hz (±3 dB); 1–200 Hz (±0.9 dB) |
| Qaabka Ugu Sarreeya ee Qaarka | 102 mm/s (4 in/s) |
| Tahsiihka Amplitude | ±3% ≤102 mm/s |
| Jouleka Qaarka | –12 ±1 VDC |
| Ciidigga dadka | ≥120 MΩ @ 500 VDC |
| Kuwa lagu xidhiidhaa kuwa la xidhiidhan karo | 600 VRMS, 50 Hz, 1 daqiiqo |
| Qalabka qaylada | 3 µm/s RMS @ 100 Hz |
| Qaabka Kabelka | 45 pF/m taas aad ugu yar |
Ku xinnaan korka la jiray ee qalabka la jiray sida mooyarada, pumpada, compressorada, iyo turbineyada
Nidaamka iyo daryeelka sanadka ah ee guurka ah ee ka shaqeynaya in la helo xadgudubka hore
Ku xinnaan korka hoos yahay ee qalabka mekhaanika ee la jiray oo la jiray qalabka la jiray oo la jiray
Magaalooyinka la jiray ee ku saabsan turbineyada iyo nidaamka la jiray
Qalabka nool iyo gas ee ku saabsan xaqiijinta qalabka la jiray
Usooc iyo shaqada ugu yar ee loo baahan yahay in la xaqiijiyo qaabka shaqada iyo qaabka ujeedka mararka qaar ah
Ku jira xisbiyad weyn oo ku saabsan xisbiyad ka badan ee dhaqanka xisbiyadka wixii la xaqiijiyo hadda
Qaabka xisbiyadka weyn ee 0.5–1000 Hz oo leh xisbiyad weyn oo ku saabsan xisbiyadka ka badan ee dhaqanka
Qaab dheer oo kala duwan oo leh xisbiyad 90° ±5° si loo galiyo fudud ee goobaha kala duwan
M8×1 isku dhafan si loo xidhiido fudud iyo dhaqameed oo leh xisbiyad
Xisbiyad weyn oo leh xisbiyad weyn oo leh xisbiyad weyn oo leh xisbiyad weyn
Xisbiyad yar oo ku saabsan xisbiyad weyn oo leh xisbiyad weyn oo leh xisbiyad weyn
Xisbiyad weyn oo leh xisbiyad weyn oo leh xisbiyad weyn oo leh xisbiyad weyn
La sameeyay si loo xaqiijiyo goobaha ugu weyn ee shaqada iyo xisbiyad weyn oo leh xisbiyad weyn