Бүтээгдэхүүний нэр: Дунд, Бага Давтамжийн Хурдны Сенсор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330505-02-02-02
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Солбисон нэрс
Бага давтамжийн хөдөлгөөний хурдны хувиргагч
Үйлдвэрлэлийн хөдөлгөөний хурдны датчик
Хөдөлгөөний хурдны хяналтын сонсор
Төхөөрөмжийн нөхцлийн хяналтын хурдны датчик
Бага давтамжийн хөдөлгөөний хэмжилтийн датчик
Bently Nevada хурдны хувиргагч (330505 цуврал)
Bently Nevada 330505-02-02-02 бага давтамжийн хурдатгалын датчик нь бүрхүүлдүүр ба хөдөлгүүр төхөөрөмжүүдийн бага давтамжийн хөдөлгөөний хурдатгалыг хэмжих, хянах зорилгоор ашиглагддаг; түүн дээр суурилж, төхөөрөмжийн нөхцөл хяналт, урьдчилан таамагласан техник үйлчилгээ гүйцэтгэндэ. Түүн дээр механик хөдөлгөөн электрон сигналуудад шилжүүлдэг, үүн дээр суурилж, төхөөрөмжийн анхны шатын сүйрэл (жишээ нь: тэнцвэр алдагдал, төхөөрөмжийн хагас холбогдож, хөдөлгөөн, дулгиин хөндлөн тавиурт сүйрэл) илрүүлдэг. Энэ нь төхөөрөмжийн найдвартай байдлыг дээшлүүлдэг, төхөөрөмжийн таамаглаж болошгүй гэмтлийг саархүүлдэг, мөн үйлдвэрлэлийн орчинд төхөөрөмжийн бүрхүүлдүүр бүтэн бүрхүүлдүүр хяналтыг дэмжүүлдэг.
Bently Nevada 330505-02-02-02 бага давтамжийн хурдатгалын датчик-ийн үндсэн параметрүүд нь мэдээллийн хувьд 20 мВ/мм/с (508 мВ/ин/с) ±10% толерантшит, давтамжийн хариу үйлдлийн хүрээ 0.5–1000 Гц (±3 дБ), илүү нарийн хүрээ 1–200 Гц (±0.9 дБ), хамгийн их хурдатгалын хэмжилтийн чадвар 102 мм/с (4 ин/с)-т хүртэл, амплитудын шугаман байдал үйлдлийн хүрээнд ±3% хүртэл оршдог. Цахилгааны хувьд түүний биас хүчдэл –12 ±1 ВТГЦ, 500 ВТГЦ-д хамгийн бага изоляцины бүрхүүлийн төвөгтэй бүрхүүл 120 МОм, диэлектрик хүч 50 Гц-д 1 минутын туршид 600 ВҮМС-т төвөгтэй бүрхүүл. Нэмэлт онцлогууд нь 100 Гц-д 3 мкм/с ҮМС-т бага дуурын түвшин, кабелийн төвөгтэй бүрхүүл 45 пФ/м (дунджаар), үүнээс үүдэн промышленн үзүүрлэлтийн хэрэглээд хөдөлгөөний сигналын дагуу урт хугацаанд тогтвортой, нарийн хэмжилт хангагддог.
Bently Nevada 330505-02-02-02 бага давтамжийн хурдатгалын датчик нь чухал эргэдэг төхөөрөмжид бага давтамжийн механик хөдөлгөөний итгэмжит хэмжилт хийх зүрхлүүрт үйлдвэрлэлд зориулан зохион бүтээсэн нарийн хэмжилтийн төхөөрөмж юм. Түүнд нийлүүлэх үүрэгтэй 90° ±5°-ийн суурилтын өнцөг бүхий бүтэц ба M8×1 адаптер орж, түүн дээр тавихад хялбар бөхөрхий орчинд суурилуулахыг хангаж, нарийн тааруулалт хангаж өгдөг. Нөхцөл шинжилгээ ба урьдчилан таамаглаж, хүртэлх засвар үйлчилгээний системд ашиглаж зохион бүтээсэн төхөөрөмж бөхөрхий хурдны гарааны сигналыг тогтвортой, өндөр мэдрэмжтүүрт үйлдүүлж, механик гэмтлийн үлдэгдлийг үлдэгдлийн үе шатанд илрүүлж, төхөөрөмжийн найдвартай байдлыг сайжруулж өгдөг. Бат бүтэцтүүрт электрик шинж чанар, өргөн ажиллах давтамжийн хүрээ, цахилгаан хөдөлгөөн ба орчинд үүсгүүрт саадын хүчтүүрт төхөөрөмж нь турбины, хөдөлгүүрүүд, насос, бусад эргэдэг төхөөрөмжид зориулан хүндрүүлсэн үйлдвэрлэлд тогтвортой үр дүн үзүүлдөг.
|
Имэйл: |
WhatsApp: |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330505-02-02-02 Дунд ба доод давтамжийн хурдны сенсор |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Дунд, Бага Давтамжийн Хурдны Сенсор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330505-02-02-02 |
| Хэмжээсүүд | 9.5x3.2x3.2 см |
| Жин | 0.34KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Хувиртагчийн суурилтын өнцөг | -02 - 90° ± 5° |
| Дотоод суурилтын орхим | -02 - 3/8-24 UNF-2B |
| Суурин адаптерын сонголт | -02 - M8 x 1 |
| Сэрэмжтэй | 20 мВ/мм/с (508 мВ/дюйм/с) ±10% |
| Давтамжийн хүрээ | 0.5–1000 Гц (±3 дБ); 1–200 Гц (±0.9 дБ) |
| Оройн хурд | 102 мм/с (4 дюйм/с) |
| Амплитудын шугамшингүй байдал | ±3% ≤102 мм/с |
| Эрчим хэрэглээ | –12 ±1 ВТГ |
| Изоляцийн эсэргүүцэл | ≥120 МОм @ 500 ВТГ |
| Цахилгаан тусгаарлах чадвар | 600 VRMS, 50 Гц, 1 минут |
| Дуурын түвшин | 3 мкм/с RMS @ 100 Гц |
| Кабелын багтаамж | 45 пФ/м (типикий) |
Хөдөлгүүр, насос, шахуурга, турбина зэрэг эргэдэг төхөөрөмжүүдийн нөхцөл хяналт
Урьдчилан таамагласан засвар үйлчилгээний индустриал системүүд — гэмтлийг урьдчилан илрүүлэх
Баваргын хурдтай ажиллах механик төхөөрөмжүүдийн бага давтамжийн хөдөлгөөний хяналт
Турбина ба тусламж системийн хяналтад чиглэсэн цахилгаан станцүүд
Дүүрэн хөдөлгүүрт хөрөнгөсүүдийн бүтээмжийн үнэлгээд зориулж нефть ба хийн газрын төхөөрөмжүүд
Төхөөрөмжүүдийн тасралтгүй диагностика шаардлагатай үйлдвэрлэл ба технологийн салбарүүд
Нөхцөл хяналтын нарийн тодорхойлолтод зориулж бага давтамжийн хөдөлгөөний хурдны өндөр мэдрэмжит хэмжилт
Бага давтамжийн бүлэгт илүү нарийвчлалтай 0.51000 Hz-ийн өргөн давтамжийн хариуцлагын цар хүрээ
Хязгаарлагдмал орон зайд хялбар байршуулахын тулд 90° ±5° тавих өнцөгтэй компакт загвар
М8×1 адаптер нь уян хатан, аюулгүй механик интеграцитай
Өндөр давхарга, диэлектрик хүчтэй өндөр цахилгаан хүчин чадалтай
Хөгшрөөс бага шуугиантай, тогтвортой, найдвартай дохио гаргах
Тооцооны үнэн зөв байдлыг тогтвортой болгохын тулд өндөр сүрдлийн түвшинг хүртэлх амплитудын сайн шугамын байдал
Өршөөлтэй аж үйлдвэрийн орчинд тогтвортой урт хугацааны үйл ажиллагаатай зориулагдсан