ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-14-05-02-00
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-14-05-02-00 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
၎င်း BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm နီးစပ်မှု စိတ်ကူးယဉ်ခြင်း ပရိုဘ်များ သည် လည်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာရှဲဖ်၏ ချိန်ညှိမှုနှင့် ရွှေ့ပြောင်းမှုကို တိကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော အတိကျမှုမြင့်မားသော ပုံစံဖော်ခြင်း (eddy current) နီးကပ်မှု ပရိုဘ်ဖြစ်ပါသည်။ 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် စီးရီး၏ အစိတ်အပိုင်းတစ်ခုအဖြစ် စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ အခြေအနေ စောင်းကြည့်မှုစနစ်များအတွက် စိတ်ချရသော၊ အမျှတ်မှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှု......
ဤပရိုဘ်သည် အလွန်ပိုမိုဆိုးရောင်းသော ပတ်ဝန်းကျင်များအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ အပူချိန်၊ စိုထိုင်းဆနှင့် ယန္တရားဆိုင်ရာ ဖိအားများကို အလွန်ပိုမိုဆိုးရောင်းသော အခြေအနေများတွင် စိတ်ချရသော လုပ်ဆောင်မှုကို ပေးစေပါသည်။
| ထုတ်ကုန်အမည် | BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm နီးစပ်မှု စိတ်ကူးယဉ်ခြင်း ပရိုဘ်များ |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-14-05-02-00 |
| အရွယ်အစား | 1.8x1.6x68 စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.08KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| လိုင်းနီးယားအကွာအဝေး | ၂ မီလီမီတာ (၈၀ မီလ်စ်)၊ ၀.၂၅ မှ ၂.၃ မီလီမီတာအထိ ပစ်မှတ်အကွာအဝေး |
| Output Signal | -1 မှ -17 Vdc၊ အကြံပေးထားသော ခုန်သော အကွာအဝေးမှာ -9 Vdc (1.27 mm) |
| ပရိုဘ် ဒီစီ ပါဝင်မှုအား | 7.45 Ω ± 0.50 (အလျား 0.5 m အတွက်) |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | အနည်းဆုံး အချက်ပြမှု အလျားအလျားနဲ့ မီတာ ၃၀၅ အထိ ကွင်းဆင်းကြိုးကိုင်မှုကို ထောက်ပံ့ပေးပါတယ်။ |
| အထောက်အထားပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
| အိတ်ဝန်းပစ္စည်း | AISI 303/304 စတီလ်သံမဏိ |
| အပူချိန်အပိုင်းအခြား | စံသတ်မှတ်ချက်အရ -52°C မှ +177°C |
| နှိုင်းယှဉ်စိုထိုင်းမှု | စိုထုံးမှု 93% တွင် ၅၆ ရက်ကြာပြီးနောက် ASF ပြောင်းလဲမှု ၃% ထက်နည်းပါသည်။ |
| ဖိအား ပိတ်မိခြင်း | Viton O-ring၊ ဖိအားခြားနားခြင်း ဒီဇိုင်း |
| စံသတ်မှတ်ချက်အရ ရှေ့ဘက်တွင် တပ်ဆင်ထားသော ပရိုဘ်များ | အများဆုံး အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော တော်ကြီး 33.9 N•m (300 in•lbf) |
| ပထမဆုံး ချောင်းသုံးချောင်း | အများဆုံး အဆင့်သတ်မှတ် တုန်ခါမှုအား ၂၂.၆ နျူတန်•မီတာ (၂၀၀ အင်ခ်•ပေါင်-ဖော်စ်) |
| ချိတ်ဆက်မှုကြိုး | M10 x 1 ကိစ္စချောင်းအတွက် အများဆုံး ၁၅ မီလီမီတာ |
၎င်း BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm နီးစပ်မှု စိတ်ကူးယဉ်ခြင်း ပရိုဘ်များ အသုံးပြုသည်:
မေးခွန်း ၁။ BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm နီးကပ်မှု စိုက်ထားသော စိုက်ပုတ်များ၏ လုပ်ဆောင်ချက်များမှာ အဘယ်နည်း။
အဖြေ။ BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm နီးကပ်မှု စိုက်ထားသော စိုက်ပုတ်များကို အီဒီကারেন့် လျှပ်စစ်စီးကူးမှု နည်းပညာကို အသုံးပြု၍ ဝိုင်ယာရှစ်၏ ကြွေးမော်မှု၊ ရွှေ့ပြောင်းမှုနှင့် အနေအထားကို ထိတ်တွေ့မှုမရှိဘဲ တိုင်းတာရန် အသုံးပြုပါသည်။
Q2: BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များ၏ တိုင်းတာမှုအကွာအဝေးသည် အဘယ်နည်း။
A: ဤပရိုဘ်သည် ဗိုင်ဘရေးရှင်း စောင်းကြည့်မှုအတွက် ၂ မီလီမီတာ (၈၀ မီလ်) အထိ မှန်ကန်သော တိုင်းတာမှုအကွာအဝေးကို ပေးစေပါသည်။
Q3: 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များကို ပြင်ပေါင်းမှုများရှိသော ပတ်ဝန်းကျင်တွင် အသုံးပြုနိုင်ပါသလား။
A: ဟုတ်ကဲ့၊ ၎င်းသည် -၅၂°C မှ +၁၇၇°C အထိ အပူခါးမှုအတွင်း ယုံကြည်စိတ်ချရစွာ အလုပ်လုပ်နိုင်ပါသည်။ ထို့အပြင် အရောင်းများသော စိုထိုင်းဆနှင့် စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ အခြေအနေများကို ခံနိုင်ရည်ရှိပါသည်။
Q4: BENTLY NEVADA 330103-00-14-05-02-00 3300 XL 8 mm နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များသည် အများဆုံး ကြိုးအကွာအဝေး မည်မျှအထိ အထောက်အပံ့ပေးနိုင်ပါသနည်း။
A: ၎င်းသည် စိတ်ခေါ်မှုများသော စိတ်ခေါ်မှုများဖြင့် အချိန်ကြာမှုနည်းပါသည်။ စိတ်ခေါ်မှုများသော စိတ်ခေါ်မှုများဖြင့် အချိန်ကြာမှုနည်းပါသည်။ စိတ်ခေါ်မှုများသော စိတ်ခေါ်မှုများဖြင့် အချိန်ကြာမှုနည်းပါသည်။ စိတ်ခေါ်မှုများသော စိတ်ခေါ်မှုများဖြင့် အချိန်ကြာမှုနည်းပါသည်။ စိတ်ခေါ်မှုများသော စိတ်ခေါ်မှုများဖြင့် အချိန်ကြာမှုနည်းပါသည်။ စိတ်ခေါ်မှုများသော စိတ်ခေါ်မှုများဖြင့် အချိန်ကြာမှုနည်းပါသည်။ စိတ......