Ainm Táirge: broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-14-10-01-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-00-14-10-01-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-14-10-01-05 |
| Tomhas | 1.8x1.6x112 cm |
| Meáchan | 0.16KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Cruinneas an scannáin maidir le coimhlint gásach | Níos lú ná 3% athrú ar Fachtóir na Scaile (ASF) meánach nuair a thagann sé i gceart i gcoimhlint gásach 93% de réir chaighdeán IEC 68-2-3 ar feadh 56 lá |
| Fuaróir Cumhachta | -24 Vdc |
| Íogairt ar an Soláthar | Níos lú ná 2 mV athrú sa théachta aschuir in aghaidh gach volt athrú sa théachta ionchuir |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 140 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nascóir co-axial beag ClickLoc le cosainteoir nascóra, cairde stándúnach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.45 ± 0.50 Ω |
An BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe is é seo transduiser gairdineach bunaithe ar chuardach gaoithe a dheantar do thomhas ard-chruaigh teannachta agus suíomh i meaisíní rotharacha tionsclaíocha. Tá sé mar chuid den tsraith 3300 XL agus tá sé oiriúnach do thimpeallachtaí trom, lena n-áirítear uisce fliuchta mór, brú meicniúil, agus coinníollacha oibre deacra.
Le tógáil armaithe agus le dearadh caoláin M10 × 1, cinntíonn an bhréagán suiteáil mhicniúil stábla agus feidhmíocht fhadtéarmach. Úsáidtear é go forleathan i gcóras monatóireachta meaisíní criticiúla áit a bhfuil sonraí leanúnacha cruinn faoi dhísphláis an truca agus an chrochta riachtanach chun oibriú sláintiúil agus éifeachtach.
An bhréagán 330104-00-14-10-01-05 oibríonn sé ar sholáthar cumhachta -24 Vdc le sensitivtacht sholáthair níos lú ná 2 mV athrú in aghaidh gach volt athrú ionchuir, ag cinntiú feidhmíochta leictreacha stábla faoi choinníollacha athraitheacha. Tá an t-áisearcach DC ainmnithe 7.45 ± 0.50 Ω aige agus tá sé curtha le chéile le fad neamhchaoláin 0 mm, ag ligean ar an mbhréagán a chur isteach go hiomlán le linn an tsuiteála. Áirítear sa dhearadh micniúil rogha fad an chúl 140 mm agus fad iomlán an chabála 1.0 méadar (3.3 troigh), ag soláthar solúbthacht i leith an tsuiteála i leaganacha meaisíní criopa.
Úsáideann sé nascóir ClickLoc co-axial beag le clúdach cosanta agus cineál caiblí caighdeánach chun a chinntiú go mbeidh aistriú an shínithe sin uirthi go sláintiúil agus go mbeidh ceangal sláintiúil ann. Tá an t-ionsamhlóir certaíteáilte le CSA, ATEX, agus IECEx, rud a fhágann gur féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha mianaithe. Taispeánann sé freisin tuiscint láidir ar an timpeallacht, ag coimeád an Athrú Meánach Fachtóra Scála (ASF) faoi 3% faoi 93% fliuchthacht ar feadh 56 lá de réir caighdeáin tástála IEC 68-2-3. Tá an t-ionsamhlóir iomlán comhoiriúnach le córais 5 mm agus 8 mm na Sraith 3300 agus tacann sé malartúchán idir ionsamhlóirí, caiblithe sna fadaithe, agus scannáin Proximitor.
An BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe tugann sé a chuid feidhmeanna stádach neartmhar faoi choingheall an timpeallachta an-éagsúla, go háirithe i suíomhanna tionsclaíocha árd-phuainn agus leis an gcothrom leictreach. Tugann a thógáil armaithe leas ar an gcosaint mheicniúil agus ar an dhaingneacht, ag laghdú an riosca do mhí-úsáid le linn an tógála agus na hoibre. Cinntíonn córas nascanna ClickLoc naisc shiolta a bhfuil an-tionchar acu ar bhrúcháin agus a chaomhnaíonn intinneacht an shínimh thar am.
Tacaíonn sé le hionadú iomlán an chórais gan riachtanais le haghaidh meascadh calibrála, rud a shimplíonn an t-ullmhú agus an t-athsholáthar go mór. Tugann a chomhoiriúnacht ar ais le córais an tsraith 3300 atá ann cheana féin cead do thairbheachanna coste-éifeachtacha gan an t-infrastruchtúr reatha a mheasú arís. Ina theannta sin, cinntíonn an comhoiriúnacht le ceirtifícáidí idirnáisiúnta slándála go mbeidh an t-ullmhú slán i ndiopa tionsclaíocha contúirteacha.
An BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe úsáidtear é go forleathan i ndaoine a ghiarrann monatóireacht chontúirteach ar mhaisíní rothartha, lena n-áirítear áiseanna giniúna fuinnimh mar shamhlacha agus turbsíní gáis, reifinéirí ola agus gás, pláintí peitriceimiceacha, agus ardánacha muirí. Úsáidtear é freisin go coitianta i mbeartóirí, puipí, mótaranna, agus córas gearrach tionsclaíocha ina bhfuil monatóireacht chontúirteach de bhrúchadh na haigheann agus de sheachrán an aisíochta riachtanach.
Tugann a tholérans ar airde an-uisce leis go dtugann sé an oiliúint is fearr do shuiteálacha cois cladaigh, chuain, agus pláintí próiseála ceimiceach ina bhfuil eagarthóireacht uisce ann go leanúnach.
An BENTLY NEVADA 330104-00-14-10-01-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe imíonn sé páirt thábhachtach i gcórais coimeád réamh-mhíreanna agus cosaint mhaisíní trí shonraí fho-thortha faoi bhrúchadh agus suíomh na haigheann a sholáthar. Ceadaíonn sé díospóireacht luath ar fhadhbanna meicniúla mar shamhlú, míshonrú, úsáid chun ciorcail, loosening na haigheann, agus comhghuaireacht struchtúrtha.
Nuair a chuirtear isteach é i gcórais monatóra, tacann sé le cruthú alarm agus le loighic dúnta uathoibríoch chun torthaí tromchúiseacha a mhealladh ar an ghléas. Cinntíonn a chuid carachtar aschuir stábla anailís fadtréimhseach cruinn, ag ligean do oibrí na gcóras cur i bhfeidhm straitéis cothabhála bunaithe ar choinníollacha.
Déanann an bhréagán freisin tionchar ar dhialannú ar leibhéal an chórais trí shonrú aschuir shínithe go leanúnach ar bhréagáin, ar chabhlacha snaidim, agus ar shensóirí Proximitor, ag feabhsú iontaofa córais cosanta iomlána na mbainc.