Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL Стандарт Өргөтгөлийн Кабель
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330130-070-00-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 XL Стандарт Өргөтгөлийн Кабель |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330130-070-00-05 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330130-070-00-05 3300 XL Стандарт уртасгагч кабель |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL Стандарт Өргөтгөлийн Кабель |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330130-070-00-05 |
| Хэмжээсүүд | 20x20x2.1см |
| Жин | 0.24KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Кабелийн уртын сонголт | 7.0 метр (22.9 фут) |
| Холбогч хамгаалагч ба кабель сонголт | Стандарт кабель |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | CSA, ATEX, IECEx баталгаажуулалт |
| Гаралтын эсэргүүцэл | 50 Ω |
| Уртасгагч кабелийн багтаамж | 69.9 пФ/м (21.3 пФ/фут) ихэвчлэн |
| Стандарт кабель | 75 Q триаксиал, фторэтилен пропилен (FEP) давхаргаар хучилт |
| Өргөн температурт төвөгтүүн кабель | 75 Ом гурван төвт, перфторалкокси (PFA) хуурайшуулалт |
| Хамгийн бага кабелийн нугалмур радиус | 25.4 мм (1.0 инч) |
| Холбогчийн материал | Алтан бүрхүүлт цагаан төмөр эсвэл алтан бүрхүүлт бериллийн хүрд-төмөр |
| Хамгийн их холбогчийн момет | 0.565 Н•м (5 ин•фунт-сила) |
| Ажиллах болон хадгалалтын температур | -52°C-с +177°C хүртэл (-62°F-с +350°F хүртэл) |
| Харьцангуй чийгшил | 5%–95%, конденсацийн бүрхүүл үүсгүй |
Түүн Bently Nevada 330130-070-00-05 3300 XL Стандарт уртасгагч кабель энэ нь 3300 XL 8 мм индукц төвдөрхийн ойрхан хэмжилтийн системд ашиглагдах үндэсний үзүүрлүүрт сигналын уртасгагч кабель юм. Тэр нь ойрхан сүүдрийн датчик ба Proximitor сүүдрийн датчик хоорондын найдвартай цахилгаан холболтыг хангаж, бүрхүүлт машинерийн шүүлтэнд хөдөлгөөн ба байршлын сигналын нарийн дамжуулалтыг хезкаа хангаж буй.
75 Ом-ын триаксиал бүтцээр, FEP халхлавчлалтай бүтүүлсэн кабель нь хүнд индустриал орчинд тогтвортой дохионы бүтэн бүтэцтүүнийг хадгалж үлдээдэг. Түүн дээр 3300 XL системд бүрэн солилцувартай бөгөөд нэмэлт калибровка шаардаж үлдээдэг, ийнхүү суулгах, системд интеграцилах ажил хялбар болон үр дүнтэй болж үлдээдэг.
Түүн Bently Nevada 330130-070-00-05 3300 XL Стандарт уртасгагч кабель нийт урт нь 7,0 метр (22,9 фут) бөгөөд 75 Ом-ын триаксиал бүтцэт, түүний төвхөн багтаамж нь дунджаар 69,9 пФ/м (21,3 пФ/фт). Түүн дээр температурын өргөн хязгаар -52°C-с +177°C хүртэл ажилладаг бөгөөд харьцангуй чийгшил нь 5%-с 95% хүртэл (конденсацийн үүсэлгүй нөхцөлд).
Хамгийн бага нугалах радиус нь 25,4 мм (1,0 инч), үүн дээр хурц хязгаарлагдмал газруудад аюулгүй суулгахыг хангаж үлдээдэг. Холбогчийн материал нь алтан гадаргуут цагаан төмөр эсвэл алтан гадаргуут бериллийн хүрэс бөгөөд холбогчийн хамгийн их торк нь 0,565 Н·м (5 инч·фунт-сила). Кабель CSA, ATEX, IECEx сертификатын хүчин төгсгөлд хамаардаг бөгөөд стандарт FEP халхлавчлалтай триаксиал кабель бүтцэт.
75 Ом-ын триаксиал дизайн ба бага багтаамж (69,9 пФ/м)-түүн дээр өндөр дохионы бүтэн бүтэцтүүн
Ажиллах температуртүүн -52°C-с +177°C хүртэлх дуураймуйн орчинд онцгой төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцөлд төрөлхийн төвөгтэй нөхцө......
Алтан гадаргуугаар бүрхсэн холбогчид тогтвортой, бага эсэргүүцэлт цахилгаан холболтыг хангана
Нүүрлүүр 1 инч-ийн хамгийн бага нугалуур радиустай суурилуулалт
Хөнөөлт орчинд ашиглахуйн төлөөлөх гэрчилгээт (CSA, ATEX, IECEx)
3300 XL системд бүрэн солилцооны боломжтой, калибровка шаардахгүй
Давсаг хүчилшлүүр ба үйлдвэрлэлийн даралттай нөхцөлд найдвартай ажиллах чадвар
Хөдөлгөөн ба шилжүүр хяналтын системүүд
Гидродинамик дүүрэн тулгуурт төхөөрөмжүүдийн хяналт
Газ болон усны турбин
Компрессорууд, насосууд ба генераторууд
Дүүрэн тулгуурт үйлдвэрлэлийн төхөөрөмжүүд: нефть ба хийн, петрохимийн, цахилгаан генерацийн салбарууд
Фазын холбоот (Кейфазор) ба хурдны хэмжилтийн системүүд
Урт зайн сигнал дамжуулалт шаардагдаж буй шүүлт нөхцөлд хяналт хийх аюултай хэрэглээс
Түүн Bently Nevada 330130-070-00-05 Сунгах кабель энэ кабель нь машин хамгаалах системүүд дотор нарийн бүтэн ба тогтвортой сигнал дамжуулалтыг хангахад гол үүрэг гүйцэтгэнэ. Сенсорууд ба хяналт модулуудын хооронд сигналын бүтэн байдал хадгалагдаж, хөдөлгөөн ба байршлын хэмжилтийн нарийн үр дүнгүүд шинжилгээнд ашиглагдаж буй.
Энэ найдвартай сигнал дамжуулалт нь тэнцвэр алдагдаж буй, төвд бүрэн бусаар сууж буй, үрэлдүүр улайрч буй, хавтгай улайрч буй мөн шахтуудын тогтвортой бус байдал гэх мэт механик гэмтлийг цаг тухайд нь илрүүлэхэд тусламж үзүүлнэ. 3300 XL системийн нэг хэсгийн хувьд энэ кабель нь урьдчилан сүүлд хийгдэх засвар үйлчилгээний чадварыг нэмэгдүүлж, системийн найдвартай байдалыг сайжруулж, чухал үйлдвэрийн тоног төхөөрөмжүүд дээр төлөвлөгдөөгүй зогсолтүүдийг багасгаж буй.