Magaca Alaabta: 3300 XL Kable Ka Badbaadid Ah Caadi ah
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330130-070-00-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL Kable Ka Badbaadid Ah Caadi ah |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330130-070-00-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330130-070-00-05 3300 XL Kabadka Caabaha Waa Ka Dhowaadayo |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL Kable Ka Badbaadid Ah Caadi ah |
| ISIMKA QOOR | 330130-070-00-05 |
| Cabbirrada | 20x20x2.1cm |
| Miisaanka | 0.24kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Kabalka Fasalka | 7.0 mitir (22.9 fuut) |
| Qorsho ee Xiriirka iyo Qorsho ee Kabelka | Kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Xagga Dhexe ee Cable ee Capacitance | 69.9 pF/m (21.3 pF/fuut) taasoo ku jira mid ka badan |
| Kabelka caadi ah | 75 Q kabaadka tiraaksyaal, oo la dhisay in ay ku jiraan fluoroethylene propylene (FEP) |
| Xarkaha heerkulka la kordhiyay | 75Ω kabaadka tiraaksyaal, oo la dhisay in ay ku jiraan perfluoroalkoxy (PFA) |
| Koor ka yar ah ee qalabka kable-ka | 25.4 mm (1.0 in) |
| Caadiga Kooniktoorka | Kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab ama kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab oo ku jira beryllium copper |
| Qaabka ugu weyn ee Ku dhaqanka | 0.565 N•m (5 in•lbf) |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Xunjiyadda bulsho | 5% ilaa 95%, aan la jiro qayb ka mid ah oo ku dhaqaaqaya |
Waxaa Bently Nevada 330130-070-00-05 3300 XL Kabadka Caabaha Waa Ka Dhowaadayo waa kabaadka caadi ah ee dheeriyada oo leh awood la yiraahdo, oo loo isticmaalo si ay ugu yaraan 3300 XL 8 mm ee isku dhafan ee qeexitaanka qeexitaanka. Wuxuu si guul darro ugu yaraan kabaadka elektrinka ugu yaraan qeexitaanka iyo qeexitaanka Proximitor, si ay ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu yaraan ugu......
Waxaa lagu dhisay qaab dhismeedka 75 Ω oo ah qaab dhismeedka saddexda dhinac ah iyo go'doominta FEP, fiilada waxay ilaalisaa xasilloonida calaamadda xitaa jawiga warshadaha adag. Waa mid si buuxda isugu beddelaya nidaamka 3300 XL mana u baahan tahay cabbir dheeri ah, taasoo ka dhigaysa rakibidda iyo isku-darka nidaamka mid fudud oo hufan.
Waxaa Bently Nevada 330130-070-00-05 3300 XL Kabadka Caabaha Waa Ka Dhowaadayo waxay leedahay dherer guud oo ah 7.0 mitir (22.9 fuudh) waxayna leedahay dhisme 75 Ω oo saddex-geesood ah oo leh awood caadi ah oo ah 69.9 pF / m (21.3 pF / ft). Waxay ku shaqeysaa heerkul ballaaran oo u dhexeeya -52 °C ilaa +177 °C waxayna taageertaa xaaladaha qoyaan ee 5% ilaa 95% oo aan qallajin.
Xaddiga ugu yar ee laalaabtu waa 25.4 mm (1.0 inches), si loo hubiyo in lagu rakibo meel ammaan ah oo ku yaal meelo xaddidan. Qalabka isku xira waxaa ka mid ah naxaas dahab ah ama naxaas beryllium ah oo dahab ah, oo leh daabacaadda ugu badan ee isku xira 0.565 N · m (5 in · lbf). Kabelka waxaa lagu caddeeyay CSA, ATEX, iyo IECEx wuxuuna adeegsadaa qaab dhismeedka caadiga ah ee FEP-ka-go'doominaya ee kaabelka saddex-geesoodka ah.
Xadgudubka calaamadda sare ee 75 Ω oo leh naqshad saddex-geesood ah iyo awood yar (69.9 pF/m)
Xasiloon yar oo weyn ka iman karaa xaaladaha ahaabaya ee dalka ka dib marka laga sameeyo -52°C ilaa +177°C
Iyada oo la qayb qaataa guldhar ayaa si cad ah ugu dhisaa xidhiidhka elektirkiiska oo leh xasiloon yar iyo xasiloon yar
Soo saaritaanka oo leh xasiloon yar oo leh xasiloon yar ee 1-inch (2.54 cm)
La qayb qaataa oo la isticmaalo xaaladaha ahaabaya (CSA, ATEX, IECEx)
Waxyaalaha oo la isticmaalo karaa ka dib marka laga sameeyo 3300 XL, taasoo ka dhigaa in la doonayo in la qayb qaato
Xasiloon yar oo leh xaaladaha ahaabaya ee jidhka iyo xaaladaha ahaabaya ee dalka
Nidaamka in la raacado dhaqanka iyo ku celiyaha
Raacinta mashinada oo leh xoolooyinka hydrodynamic
Mooriinta biyaha iyo mooriinta gacanta
Compressors, pumps, and generators
Mashinada dalka oo la isticmaalo xaaladaha ahaabaya ee oil & gas, petrochemical, iyo power generation
Isku daynta xariirka (Keyphasor) iyo nidaamka la xisaabta xariirka
Waxyaalaha la xisaabta xukuumada muhiimka ah ee leh baahinta ugu badan ee ku saabsan kala goobta isu qorsho ee xariirka
Waxaa Bently Nevada 330130-070-00-05 Kabelka La Iibsado wuxuu leeyahay ujeed aad u muhiimsan oo ka caawinaa in xariirka la isu qorsho si toos ah iyo si dhaqso leh ee ku saabsan nidaamka caawinayaasha la xisaabta xariirka. Marka la isu qorsho xariirka si toos ah midigga iyo moduulka la xisaabta, wuxuu ka caawinaa in la xisaabo si toos ah xariirka iyo xariirka la xisaabta si loo isticmaalo in la baro.
Xariirka toos ah ee la isu qorsho waxay ka caawinaan in la ogaado hadda ka horreysa waxyaalaha la xisaabta xariirka sida xariirka la xisaabta, xariirka la xisaabta, xariirka la xisaabta, iyo xariirka la xisaabta. Sida qayb ka mid ah ee nidaamka 3300 XL, wuxuu ka caawinaa in la furo nidaamka la xisaabta xariirka, ka caawinaa in la furo siyoomka dhaqso leh, iyo ka caawinaa in la yar yarayn xariirka la xisaabta ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la xisaabta xariirka ee la......