Nomen producti: 3300 XL Standard Extension Cable
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330130-070-00-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL Standard Extension Cable |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330130-070-00-05 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330130-070-00-05 3300 XL Normalis Extensio Cabello |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL Standard Extension Cable |
| Numerus partis | 330130-070-00-05 |
| Dimensiones | 20x20x2.1cm |
| Pondus | 0.24kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Optio Longitudinis Cavi | 7.0 metra (22.9 pedes) |
| Tutela Conectoris et Optio Cavi | Cavus normatus |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Resistentia Exitus | 50 Ω |
| Capacitas Cavis Extensionis | 69,9 pF/m (21,3 pF/ft) typica |
| Cavus normatus | 75 Q triaxialis, fluoroethylen-propylene (FEP) isolatus |
| Cavea ad latiorem temperaturarum ambitum | 75 Ω triaxialis, isolatus perfluoroalkoxy (PFA) |
| Radius curvaturae minimus cavi | 25,4 mm (1,0 in) |
| Material connexoris | Aurō obductum āes aut aurō obductum beryllium-cuprum |
| Maximum Torque Conectoris | 0,565 N•m (5 in•lbf) |
| Temperatura Operativa et Conditio | -52°C ad +177°C (-62°F ad +350°F) |
| Humiditas relativa | 5 % ad 95 %, non condensans |
The Bently Nevada 330130-070-00-05 3300 XL Normalis Extensio Cabello est altissimae perficientiae cabel extensivus signorum, qui ad systema mensurationis proximitatis eddy current 3300 XL 8 mm designatus est. Inter coniungit probe proximitatis et sensus Proximitor electricam connexionem firmam praebet, ut transmissio signorum vibrationis et displacementis accurata in applicationibus criticis monitorii machinarum rotantium certificetur.
Ex structura triaxiali 75 Ω et isolatione FEP fabricatus, hic cassis integritatem signi stabilem retinet etiam in asperis condicionibus industrialibus. Totus intercambius est intra systema 3300 XL et nullam ulteriorem calibracionem postulat, quare installatio et integratio systematis simplices et efficaces sunt.
The Bently Nevada 330130-070-00-05 3300 XL Normalis Extensio Cabello habet longitudinem totalem 7,0 metrorum (22,9 pedum) et structuram triaxialem 75 Ω cum capacitance typica 69,9 pF/m (21,3 pF/ft). Operat in latissimo intervallo temperaturarum a −52°C usque ad +177°C et umectationem sustinet a 5% usque ad 95% non condensantem.
Radius curvaturae minimus est 25,4 mm (1,0 pollicis), quod tuta installationem in spatiis angustis certificat. Materies connectorum includit aes auratum aut berillium-cuprum auratum, cum maxima torquione connectoris 0,565 N·m (5 in·lbf). Cassis certificatus est a CSA, ATEX et IECEx, et constructionem standardem triaxialem cum isolatione FEP utitur.
Alta integritas signi cum designo triaxiali 75 Ω et capacitate parva (69,9 pF/m)
Excellentis resistencia environmentalis a −52°C ad +177°C in operatione
Conectora aurata stabiles, electricas connexiones ad resistentiam minimam certificant
Installatio flexibilis cum minimo radio curvaturae unius pollicis
Certificata pro ambientibus periculosis (CSA, ATEX, IECEx)
Plene intercambilia intra systema 3300 XL, quod necessitatem calibrati evitat
Praestatio fidabilis sub altis humiditatibus et condicionibus stress industrialium
Systemata monitoriae vibrationum et displacementis
Monitoria machinarum cum supportis hydrodynamicis
Turbinae gasi et vaporis
Compressores, pompae, et generatoria
Machinae industriales rotantes in sectoribus olei et gas, petrochemico, et generationis electricae
Systemata referentiae phaseos (Keyphasor) et mensurae velocitatis
Applicationes monitoriae conditionum criticarum quae transmissionem signali ad longas distantias requirunt
The Cavea Extensionis Bently Nevada 330130-070-00-05 hoc instrumentum praecipuum agit munus in certificando accuratam et stabilem transmissionem signali intra systemata protectionis machinarum. Servans integritatem signali inter sensus et modulos monitorios, permittit datas exactas de vibratione et positione ad analysim.
Haec transmissio data fidelis sublevat praecocem detegendam vitiorum mechanicorum, ut sunt imparilitas, misalignatio, deterioratio cuniculorum, et instabilitas axis. Ut pars systematis 3300 XL, potestates maintenance praedictivae augentur, fiducia systematis melioratur, et temporis interruptio non praeparata in instrumentis industrialibus criticis minuitur.