Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 8 мм ETR ойрхан бүтээд
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330193-09-20-10-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Альтернатив нэр
3300 XL Өргөтгөсөн температур хүрээ (ETR) индукц тогтвортой сорилт
Томоохон машинуудын шафт хөдөлгөөний хэлбэлзлийн хяналтын сорилт (M10×1)
Шингэн-зурвасын дулгиун хавтгайг хэмжих сорилт
Дулаан төдийлөн өндөр температурт ажилладаг 8 мм индукц тогтвортой шилжилтийн сорилт
Эргэдэг машинуудын хэлбэлзлийн илрүүлэх сорилт
Сталь 3300 XL байршлын хяналтын сорилт
Өргөтгөсөн хүрээний томоохон машинуудын ойрхан бүтээдэг хувиргагч сорилт
Хамгаалалтгүй M10×1 оройн хэлбэлзлийн сорилт
Турбины шахт байрлалыг тодорхойлох сүүдэр
3300 XL солилцуулж болох гүйрэлтийн гүйдэлт сүүдэр
Наад захын нарийн үзүүрлэлтийн үзүүрлэлтийн сүүдэр
ETR 8 мм машин техник хяналтын сүүдэр
Түүн 330193-09-20-10-00 3300 XL 8 мм өргөтгөсөн температур хүрээ (ETR) ойрхон байрлалын сүүдэр энэ сүүдэр нь индустриал төвөрчдөн бүрхүүлд агаарын хөдөлгөөний ба байрлалын нарийн үзүүрлэлтийг хангах зүрхлүүрт төхөөрөмжүүд, жишээлбэл турбин, компрессор, том мотор зэрэг шингэн-зөөлөн дагуулах системд ашиглагддаг. Түүний тусламжтайгаар шахт хөдөлгөөнийг нарийн тодорхойлох нь төхөөрөмжийн хамгаалалт ба нөхцөл хяналтын хувьд чухал.
Энэ сүүдэр М10×1 метрик нүүрхийн бүтцэт, хамгаалалтгүй загварын бүтцэт. Түүнээс бүрхүүлд бүрхүүлд механик хамгаалалт шаардагдахгүй, бага зайг шаардагдах суурьлуудад тохиромжтой. 90 мм нүүрхийн бүтцэт урт ба 200 мм нийт корпусын урттайд түүнд төхөөрөмжийн ажилласан нөхцөлд бүрхүүлд бүрхүүлд суурьлуудын хувьд төвөрчдөн хамгаалалтгүй бүтцэт урт ба 200 мм нийт корпусын урттайд түүнд төхөөрөмжийн ажилласан нөхцөлд бүрхүүлд бүрхүүлд суурьлуудын хувьд төвөрчдөн хамгаалалтгүй бүтцэт урт ба 200 мм нийт корпусын урттайд түүнд төхөөрөмжийн ажилласан нөхцөлд бүрхүүлд бүрхүүлд суурьлуудын хувьд төвөрчдөн хамгаалалтгүй бүтцэт урт ба 200 мм нийт корпусын урттайд түүнд төхөөрөмжийн ажилласан нөхцөлд бүрхүүлд бүрхүүлд суурьлуудын хувьд төвөрчдөн хамгаалалтгүй бүтцэт урт ба 200 мм нийт корпусын урттайд түүнд төхөөрөмжийн ажилласан нөхцөлд бүрхүүлд бүрхүүлд суурьлуудын хувьд төвөрчдөн хамгаалалтгүй бүтцэт урт ба 200 мм нийт корпусын урттайд түүнд төхөөрөмжийн ажилласан нөхцөлд бүрхүүлд бүрхүүлд суурьлуудын хувьд төвөрчдөн хамгаалалтгүй бүтцэт урт ба ......
330193-09-20-10-00 нь 3300 XL датчик системд хамаарах бүрдэл хэсэг бөгөөд түүн дээр тохирох уртасгагч кабель ба Proximitor сенсортой хамтран ажилладаг, ийнхүү нарийн вихрүүд үүсгэх үндсэн дээр суурилж буй хэмжилтийн үр дүнг олгож өгдөг. Түүн дээр статик (байршил) ба динамик (хөдөлгөөн) хяналт хоёулан хийгддөг, мөн бүх хэмжилтийн галавын дагуу өндөр чанарын сигналын бүтэн бүтэлцүүр хангаж өгдөг.
Аюулгүй бүрхүүл нь AISI 303/304 зөөлөн гуурцаг хөвөнгөөс, харин шүүртүүр нь PPS материалд хийгдсэн бөгөөд түүн дээр хүчтэй үйлдвэрлэлийн хүндрүүлсэн нөхцөлд төвөгтүүшгүй ажиллах чадвар бүхлээр хангаж өгдөг. Түүн дээр API 670 стандартын бүх шаардлажуудын хувьд бүрэн хармонизаци хийгдсэн бөгөөд 3300 XL ба үлдэгдэл 5 мм/8 мм системийн бүх бүрдэл хэсгүүдтэй бүрэн солилцооны боломжтой бөгөөд калибровка хийх шаардлага үүсдөггүй.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330193-09-20-10-00 3300 XL 8 мм ETR Ойрхон зайд бүүрхүүл |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 8 мм ETR ойрхан бүтээд |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330193-09-20-10-00 |
| Хэмжээсүүд | 1.8x1.6x112см |
| Жин | 0.12KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Утасгүй уртын сонголт | 90 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 200 мм |
| Нийт уртын сонголт | 1.0 метр (3.3 фут) |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Шаардлагагүй |
| Шүүртүүрний тогтмол гүйдлийн эсүртүүр (номиналь) (RPROBE) хүснэгт | 7.59 ± 0.50 Ом |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS). |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 303 эсвэл 304 зөөлөн гуурцаг хөвөнгөөс (SST). |
А1: 330193-09-20-10-00 юунд ашигладаг?
Хариулт 1: 330193-09-20-10-00турбин, компрессор, хөдөлгүүрт зориулан эргэлдэх машинд вибраци ба валын байршлыг нарийн хянахад ашигладаг.
А2: 330193-09-20-10-00 ямар системд хамаардаг?
Хариулт 2: 330193-09-20-10-00bently Nevada 3300 XL 8 мм-ийн хөршлүүр трансдьюсер системд оршит.
Асуулт 3: 330193-09-20-10-00 ямар суурьлуулалт ашигладаг вэ?
Хариулт 3: 330193-09-20-10-00бат бүтээмжтэй суурьлуулалт хийхийн тулд М10×1 метрик гүйцэтгэлт суурьлуулалт ашигладаг.
Асуулт 4: 330193-09-20-10-00 хамгаалалттай юм уу?
Хариулт 4: Үгүй, 330193-09-20-10-00хамгаалалтгүй сондортой бөөрөнхийлүүр бөөрөнхийлүүр нь кабелийн хамгаалалт шаардагдахгүй суурьлуулалтуудын хувьд зориулж хиймэлдсэн.
Асуулт 5: 330193-09-20-10-00-ийн үйл ажиллагааны зарчим юу вэ?
Х5: 330193-09-20-10-00сондортой бөөрөнхийлүүр нь сондортой бөөрөнхийлүүр технологийг ашиглан сондортой бөөрөнхийлүүрний төвдөгт ба дамжуулалт хийдэг гадаргууны хоорондын зайг хэмжинэ.
Асуулт 6: 330193-09-20-10-00 хүнд нөхцөлд ажиллах чадвартай юм уу?
A6: Тийм, 330193-09-20-10-00түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний бүтээлд төвөгтэй үйлдвэрлэлийн нөхцөл......
Асуулт 7: 330193-09-20-10-00 датчик нь бусад датчикүүдтэй солилцоогүй ажиллахгүйн?
Хариулт 7: Тийнхүү, 330193-09-20-10-003300 XL болон үлдэгдэл 5 мм/8 мм системийн бүх бүрдүүлэх хэсгүүдтэй хайрцагаас гаргахгүйгүй ажиллахгүйн, калибровка хийх шаардлагагүй.