Magaca Alaabta: qorshaha Dhowrka ah ee 3300 XL 8 mm ETR
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330193-09-20-10-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
3300 XL Qaybta Dheerka Gaarka Ah ee Xagga (ETR) Eddy Current Probe
Probe la xiriira Khaasimka Shaft ee Istaaraha (M10×1)
Probe la xiriira Wadajinta Bearing ee Fluid-Film
Probe ee Xagga Dheerka 8 mm Eddy Current ee Xagga Dheerka
Probe la xiriira Khaasimka Shaft ee Istaaraha
Probe ee Xagga Dheerka 3300 XL ee Stainless Steel
Probe ee Xagga Dheerka Istaaraha ee Proximity Transducer
Probe ee Khaasimka M10×1 ee Lahan
Qorshaha Xagga Turbinka ee Ku Daraya Warqadka Waaqfa
qorshaha 3300 XL ee La Badal Karo ee Ku Daraya Warqadka Waaqfa
Qorshaha Ista'raar ee Dheeriga Qabowga Ista'raar ee Gacan-gacan
Qorshaha ETR 8 mm ee Ku Daraya Warqadka Waaqfa ee Macaamiisha
Waxaa 330193-09-20-10-00 qorshaha 3300 XL 8 mm ee Ku Daraya Warqadka Waaqfa ee Dheeriga Joojinta (ETR) waa la sameeyay si loo xisaabin karo dhaqso iyo waaqfa ee ku daraya warqadka waaqfa ee macaamiisha oo la isticmaalo. Waxa uu ugu yar yahay ee la isticmaalo ee qorshaha ee ku daraya warqadka waaqfa ee turbinada, kompreesherada, iyo motooryada weyn, taasoo leh muhiimadda ugu yar ee ku daraya warqadka waaqfa ee shaqooyinka si loo hagaajiyo iyo si loo hubiyo haalaha macaamiisha.
Qorshahanu wuxuu leeyahay isku dhafan M10×1 ee metrik iyo isku dhafan aan la jirin, taasoo ka dhigan karaa inuu la isticmaalo ee ku daraya warqadka waaqfa ee qorshaha oo la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la jirin inuu la j......
330193-09-20-10-00 waa qoraal ka mid ah oo ah 3300 XL ee ujeedada iyo waxyaabaha la isticmaalo marka la isku dayo leh kableka la xiriira iyo sensor-ka Proximitor si ay ugu yeero inay ku xidho qiimaha eddy current ee sax ah. Wuxu ku saabsan jiritaanka (goob) iyo dhaqanka (dhaqanka) iyo wuxu hubinaya in sinyalka ay ku jirto sax ah ee dhammaan sirta qiimaha.
Waxa lagu dhisay oo ku yaal qorsho oo ah dharka stainless steel (AISI 303/304) iyo qorsho oo ah PPS, qorshadu wuxu leeyahay awood dheer ah inuu ku guulaysiyo xaaladaha caafimaadka badan. Wuxu ku xidho waxbarashada API 670 iyo wuxu ku saabsan in la beddelo dhammaan qoraalka 3300 XL iyo qoraalka hore ee 5 mm/8 mm ilaa marka laga bixiyo in la isku dayo.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330193-09-20-10-00 3300 XL 8 mm ETR Proximity Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | qorshaha Dhowrka ah ee 3300 XL 8 mm ETR |
| ISIMKA QOOR | 330193-09-20-10-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x112cm |
| Miisaanka | 0.12kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 90 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 200 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Jadwalka qorshada dc ee qorshada (RPROBE) | 7.59 ± 0.50 ohms |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS). |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 stainless steel (SST). |
Su’aal 1: Ma aha 330193-09-20-10-00?
Jawaab 1: 330193-09-20-10-00waa la isticmaalo si ay ugu yar yihiin xiriirka xun iyo goobta shaft ee qalabka la xiriira, kuwaasoo ku yaal turbiinada, kompreesoorada, iyo motorrada.
Q2: Waa maxay sistemaadu 330193-09-20-10-00 ku xidhan yahay?
A2: Waa 330193-09-20-10-00waa qayb ka mid ah sistemaadu ee Bently Nevada 3300 XL 8 mm eddy current proximity transducer.
Q3: Waa maxay nooca ugu dhaqmeyska 330193-09-20-10-00?
Jawaab 3: 330193-09-20-10-00waa la isticmaala nooca ugu dhaqmeyska M10×1 metric thread ee loo sameeyo in la dhaqmeeyo si guulaysan.
Q4: Ma 330193-09-20-10-00 waa qurux leh?
A4: Maya, 330193-09-20-10-00waa qurux aan leh probe ee la sameeyo si loo dhaqmeeyo kuwaas oo qurux leh ka caawinaan kuma baahan yahay.
Q5: Waa maxay habka gaarka ah ee 330193-09-20-10-00?
A5: Waa 330193-09-20-10-00waa la isticmaala teknoolojiyada eddy current si loo xisaabin karo jirka badeecada probe iyo dhinaca ku saabsan oo leh xagga dhexe.
Q6: Ma 330193-09-20-10-00 ku dhaqmeeyaa gudaha xun?
A6: Haa, waa 330193-09-20-10-00dhisay isticmaalaya inaas iyo waxyaabaha PPS si loo sameeyo qalaf ah ee ku jira xagga shaqada.
S7: Ma 330193-09-20-10-00 waa la isticmaali karaa leh guurka kale?
J7: Haa, waa 330193-09-20-10-00la isticmaali karaa leh guurka kale ee 3300 XL iyo qorshaha ugu dambeysa ee 5 mm/8 mm iyadoo la isku dharan karo.