Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-11-10-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probe | Ku qoran kasta ka dhacaya in dhaqanka shaqo |
| 330103-00-11-10-02-CN | siriinka 3300 XL |
| Qorsho Qorsho | Xagga Qabashada ee ClickLoc |
| Sensorka Raadinta Dheerka | Qaabka Probe ee Dhinaca Dheerka |
| Ilaalayaasha Xirka Dheerka | Sensarka Laga qaado Korroosiyada |
| Sensarka Eddy Current | Qorshaha Dheerka Laga Helin |
| Ku Daraya Qalabka La Togaynayo | Nidaamka Xariirka Ijtimuuka |
| Sistema Ee La Xiriira Kala Dhaqanka | Qorshaha Mushaahadka Turbiin |
| Sensarka Gacantooda Sare ee Istaagga | Sensar Dheerka Compressor |
| CSA ATEX IECEx La Ilaalay | Qorsho oo lagu raacayo xaaladaha xoog badan |
Bently Nevada 330103-00-11-10-02-CN waa sensarka 3300 XL 8 mm ee la qoray inuu ku xidho xaqiijinta sare ee dhaqanka iyo xaqiijinta goobta shaft ee meelaha la jirayo. Waa la qoray inuu ugu yaraan xaqiijinta wanaagsan ee xaaladaha qabowga ah iyo xaaladaha gacantooda sare ee istaagga, taas oo waxa uu leeyahay inuu ku yaraan xaqiijinta hawlaha iyo xaqiijinta nabadgelyo ee meelaha la jirayo.
Qorshaha wuxuu leeyahay qoorka PPS (polyphenylene sulfide) iyo qorshaha ay ku jiraan dhinaca AISI 303/304 ee dhinac-dhaxalka, taasoo ka caabinaya in la helo dhaqso kasta oo weyn ee ku xidhan karaama iyo dhaqso mekaanika ah. Wuxuu shaqayaa gudaha degdegga ugu yar ee -52°C ilaa +177°C, waxaana ku sameeyaa shaqo gaar ah haddii ay jirto xoolo badan.
Wuxuu la saaray kabelka 75Ω ee tiriyaksil iyo koonikteerka co-aksyal yar ee ClickLoc, 330103-00-11-10-02-CN wuxuu ka caabinaya saaritaanka mar dambe iyo shaqo elektirki ah oo fidlan. Wuxuu la xiriira kartaa nidaamka Bently Nevada 3300 XL, waxaana la tijaabiyeeyay in la isticmaalo goobta xadgudubka ah ee la xiriira kartaa CSA, ATEX, iyo IECEx.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-00-11-10-02-CN 3300 XL 8 mm Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-11-10-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x119cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Probe Humaadka Jirka | Kuwaan ka yar marka laga tijaabo ASF (Average Scale Factor) kuwaan ka yar 3% marka laga tijaabo humaadka 93% oo la eegayo IEC standard 68 2 3 iyo 56 maalmood |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | SST ay ku jiraan AISI 302 ama 304 oo fadlan oo leh jacke FEP |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 110 MM |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
1. Waa maxay qaybta muhiimka ah ee 330103-00-11-10-02-CN?
Waxaa 330103-00-11-10-02-CN wuxuu la isticmaalaa inuu raadiso xiddigga iyo ka furka xiddigga shaqo kasta oo ku jira qaybaha la isticmaalo in la raadiso hawlgalada iyo in la dhaqanayo qaybaha.
2. Midkee ahaa siyaasadda la isticmaalo leh 330103-00-11-10-02-CN?
Waxaa 330103-00-11-10-02-CN waxa lagu dhisay in la isticmaalo nidaamka Bently Nevada 3300 XL ee la hubiyo.
3. Xagga cimilka ee 330103-00-11-10-02-CN waa maxay?
Waxaa 330103-00-11-10-02-CN wuxuu shaqayaa si guuldar ah ee cimilka ka yimid -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F).
4. Ma 330103-00-11-10-02-CN wuxuu la isticmaalo karaa dhinaca caadiyada badan?
Haa, 330103-00-11-10-02-CN wuxuu ku sameeyaa shaqo guuldar ah haddii uu ku jiro dhinaca caadiyada badan ee 93% ilaa 56 maalmood, kuwaas oo leh taageerada yar ee isku darinta.
5. Fadhiyadda kabelka ee 330103-00-11-10-02-CN waa maxay?
Waxaa 330103-00-11-10-02-CN waxa uu soo saaray in ka badan kableka caadi ah ee 1.0 mitir (3.3 feet).
6. Maxay waxyaalaha loo isticmaalo ee 330103-00-11-10-02-CN?
Waxaa 330103-00-11-10-02-CN wuxuu isticmaala fadhiyadda PPS iyo guryaha ay siyaasadda AISI 303/304 la isticmaalo in la dhaqanayo iyo in la xoojiyo korro.