Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-11-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Scannáin 3300 XL 8 mm Bently Nevada | Tomhas Tiontaithe Industriúil |
| 330103-00-11-10-02-CN | sraith 3300 XL |
| Proba Glacach Cothromachta | Scannáin le Ceangal ClickLoc |
| Scannáin Miontorraingt Chruaithnigh | Cás Scannáin as Stáinine Stainge |
| Probe Aistriú Meabhairshuiche | Sensóir Ina gcoimeádann an corrú |
| Scannáin Currainn Eadra | Brosnóir Neamh-thagann i dteagmháil le Scairdheacht |
| Monatóireacht Mheaisíní Róthartha | Córas Cosanta Mheaisíní |
| Córas Monatóireachta Stáide | Brosnóir Monatóireachta Turbíní |
| Séanóir Tionsclaíoch Ard-Teochta | Sensóir Criochnaithe Comhphrósair |
| Certaithe de réir CSA, ATEX agus IECEx | Séanóir Timpeallachta Dhruidte |
The Bently Nevada 330103-00-11-10-02-CN is é seo brosnóir thairseach 3300 XL 8 mm a dhearadh le haghaidh tomhas ard-chruinniúchta ar choscraíocht agus ar bhogadh na haice, i meaisíní róthartha. Tá sé deartha chun feidhmniú oiriúnach a sholáthar i dtimpeallachtaí tionsclaíocha druidte agus ard-teochta, agus mar sin is oiriúnach é do fheidhmeanna monatóireachta stádais agus coscraíochta meaisíní.
Tá barr PPS (polyphenylene sulfide) ag an mbrosnóir agus córas crua as staenlís AISI 303/304 a chinntíonn fiúntas iontach in aghaidh caorachta agus feidhmiúocht mheicniúil dhíobháilte. Oibríonn sé laistigh de raon teochta leathan ó -52°C go +177°C agus coimeádann sé feidhmiú stádach fiú faoi choinníollacha airde chluaise.
Tá sé curtha le cabhlach tria-ghuimhneach 75Ω agus ceangalóir co-axial beag ClickLoc, ag cinnti suiteáil shasta agus feidhmíocht leictreach iontaofa don 330103-00-11-10-02-CN. Tá sé comhoiriúnach le córais Bently Nevada 3300 XL agus tá ceadúchán air do úsáid i dtimpeallachtaí contúirteacha le ceadúcháin CSA, ATEX, agus IECEx.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-00-11-10-02-CN 3300 XL 8 mm Scannán |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-11-10-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x119cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Cruinneas an scannáin maidir le coimhlint gásach | Níos lú ná 3% athrú ar Fachtóir na Scaile (ASF) meánach nuair a thagann sé i gceart i gcoimhlint gásach 93% de réir chaighdeán IEC 68-2-3 ar feadh 56 lá |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | SST infheicthe AISI 302 nó 304 le clúdach amuigh FEP |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 110 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
1. Cad is príomhchuspóir 330103-00-11-10-02-CN?
An 330103-00-11-10-02-CN úsáidtear é chun crochadh agus aistriú na meaisíní rothartha a mheas chun monatóireacht stádais agus cosaint an mhaisinéir a thacaíocht.
2. Cé acu de na córais seo a bhfuil comhoiriúnacht aige le 330103-00-11-10-02-CN?
An 330103-00-11-10-02-CN dearcadh do úsáid le córas monatóireachta Bently Nevada 3300 XL.
3. Cén raon teochta is féidir le 330103-00-11-10-02-CN a sheasamh?
An 330103-00-11-10-02-CN oibríonn sé go reliabla i dtuairiscí teochta ó -52°C go +177°C (-62°F go +350°F).
4. An oiriúnach an 330103-00-11-10-02-CN do thimpeallachtaí fuar?
Is féidir, an 330103-00-11-10-02-CN coimeádann sé a bheith ina fheidhmiú staible fiú faoi choinníollacha fuarach 93% ar feadh 56 lá le beagán athraithe sa shiombail.
5. Cad é fad an tsíolta a bhaineann leis an 330103-00-11-10-02-CN?
An 330103-00-11-10-02-CN tagann le fad síoire stándúnach de 1,0 méadar (3,3 troigh).
6. Cén cineál ábhair a úsáidtear sa 330103-00-11-10-02-CN?
An 330103-00-11-10-02-CN úsáideann sé barr phróibé PPS agus cásáil ó chrómchruaithneach AISI 303/304 chun é a dhéanamh ina fhóirceann agus chun a bheith ina gcoinne caorach.