ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-11-10-02-CN
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် | စက်မှု ဗိုင်ဘရေးရှင်း တိုင်းတာမှု |
| 330103-00-11-10-02-CN | 3300 XL စီးရီး |
| အနီးကပ် မှုန်းခေါ်စက် | ClickLoc ကော်နက်တာ ပရိုဘ် |
| ကြွေလှုပ်မှု စောင်းကြားမှုစက် | သံမဏိတိုင်ပံပါသော ပရိုဘ်အမှုန့် |
| ရှာဖ့် နေရာရွှေ့ပေးသည့် ပရိုဘ် | ခုန်ခါမှုဒဏ်ခံနိုင်သော စင်ဆာ |
| အက်ဒီ ာရောင့် ပရိုဘ် | ထိတွေ့မှုမရှိသော ရွှေ့ပြောင်းမှု ပရိုဘ် |
| လှည့်ပတ်စက်ပစ္စည်းစောင့်ကြည့်မှု | စက်ပစ္စည်း ကာကွယ်ရေး စနစ် |
| အခြေအနေ စောင်းကြည့်စနစ် | တာဘိုင်းန် စောင်းကြည့်ခြင်း ပရိုဗ် |
| အပူချိန်မြင့်မားသော စက်မှုလုပ်ငန်း စီန်ဆာ | ကွန်ပရက်ဆာ ကြွေလှုပ်မှု စီန်ဆာ |
| CSA ATEX IECEx အထောက်အထားပေးထားသည် | ပြင်းထန်သော ပတ်ဝန်းကျင်အတွက် စင်ဆာ |
Bently Nevada 330103-00-11-10-02-CN ဤပရိုဘ်သည် လှည့်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် အတိကျမှုမြင့်မားသော ကြွေလှုပ်မှုနှင့် ဝိုင်ယာဖောင်း ရပ်ဝန်းအကွာအဝေး တိုင်းတာရန်အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော 3300 XL 8 mm နီးကပ်မှု ပရိုဘ်ဖြစ်သည်။ ၎င်းကို ပြင်းထန်သောနှင့် အပူချိန်မြင့်မားသော စက်မှုလုပ်ငန်း ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသော စွမ်းဆောင်ရည်ဖြင့် အင်ဂျင်နီယာပုံစံဖော်ထားပါသည်။ ထို့ကြောင့် ၎င်းသည် စက်မှုပစ္စည်းများ၏ အခြေအနေ စောင်းကြည့်ခြင်းနှင့် ကာကွယ်ရေး အသုံးပုံအတွက် အကောင်းဆုံးဖြစ်ပါသည်။
ဤပရိုဘ်တွင် PPS (ပေါ်လီဖီနီလ် ဆာဖိုင်ဒ်) အဖျားနှင့် AISI 303/304 စတီလ်သံမွန် အိမ်အုပ်နှင့် အာမ်ခ်ခ်မှုရှိသော အိမ်အုပ်ပါရှိပါသည်။ ထို့ကြောင့် အရှိန်မြင့်မားသော ဓာတ်မှုန်မှု ခံနိုင်ရည်နှင့် စက်မှုအရှိန်မြင့်မားသော ခံနိုင်ရည်ကို အာမ်ခ်ခ်ပေးပါသည်။ ၎င်းသည် -52°C မှ +177°C အထိ အပူချိန်အကွာအဝေးကြီးတွင် လုပ်ဆောင်ပါသည်။ အထူးသဖြင့် စိုထောင်မှုမြင့်မားသော အခြေအနေများတွင်ပါ တည်ငြိမ်သော စွမ်းဆောင်ရည်ကို ထိန်းသိမ်းပေးပါသည်။
75Ω သုံးလုံးပေါင်းစပ်ကြိုးနှင့် Miniature coaxial ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာဖြင့် တပ်ဆင်ထားပါသည်။ 330103-00-11-10-02-CN သည် အမြန်တပ်ဆင်မှုနှင့် ယုံကုံစိတ်ချရသော လျှပ်စစ်စွမ်းဆောင်ရည်ကို အာမခံပေးပါသည်။ ဤပစ္စည်းသည် Bently Nevada 3300 XL စနစ်များနှင့် သ совместимဖြစ်ပြီး CSA၊ ATEX နှင့် IECEx အသိအမှတ်ပြုမှုများဖြင့် အန္တရာယ်များသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုရန် အောင်မြင်စွာ စမ်းသပ်ပြီးဖြစ်ပါသည်။
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
|
အနည်းဆုံးရောင်းချမှတ်အရေအတွက် |
တစ်တုံး |
|
ဈေးနှုန်း |
ဝင်နီနှင့် ဆက်သွယ်ပါ |
|
ထုပ်ပိုးမှုအသေးစိတ် |
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း |
|
ပို့ဆောင်မှုကာလ |
၃–၇ ရက် |
|
ငွေပေးချေမှု အစည်းအဝေး |
T⁄T |
|
ပို့ဆောင်မှုနည်းလမ်း |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
ပေး supply အစွမ်း |
စတော့ရှိသည် |
| ထုတ်ကုန်အမည် | Bently Nevada 330103-00-11-10-02-CN 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-11-10-02-CN |
| အရွယ်အစား | 1.8x1.6x119 စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.08KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
| ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း | AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတိန်းလက်စ်သံမဏိ (SST) |
| အလုပ်လုပ်ရန်နှင့် သိမ်းဆည်းရန် အပူခါး | -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +350°F) |
| ပရိုဘ်၏ လေထုထုံးသော စိုထိုင်းဆ | IEC စံနှုန်း 68-2-3 အရ ၅၆ ရက်ကြာအောင် ၉၃% စိုထိုင်းဆတွင် စမ်းသပ်ခဲ့သည့်အခါ ပျမ်းမျှ စကေးဖက်တာ (ASF) တွင် ၃% ထက်နည်းသော ပြောင်းလဲမှုရှိခြင်း |
| အကာအကွယ်အလွှာ (အပေါ်နှင့် အောက်နှစ်ဖက်လုံးတွင် ရွေးချယ်နိုင်သည်) | ပေါင်းစပ်အသုံးပြုနိုင်သော AISI 302 သို့မဟုတ် 304 SST နှင့် FEP အပြင်ဘက်အကာအရံ |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | ၀၀ မီလီမီတာ |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | ၁၁၀ mm |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
၃၃၀၁၀၃-၀၀-၁၁-၁၀-၀၂-CN ၏ အဓိကရည်ရွယ်ချက်မှာ အဘယ်နည်း။
၎င်း 330103-00-11-10-02-CN လှည့်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ ကြွေလှုပ်မှုနှင့် ရွှေ့ပေးမှုကို စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင......
၃၃၀၁၀၃-၀၀-၁၁-၁၀-၀၂-CN နှင့် သဟဇာတဖြစ်သည့် စနစ်မှာ အဘယ်နည်း။
၎င်း 330103-00-11-10-02-CN bently Nevada 3300 XL စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင......
၃၃၀၁၀၃-၀၀-၁၁-၁၀-၀၂-CN သည် အပူချိန်ဘယ်လောက်အထိ ခံနိုင်ရည်ရှိသနည်း။
၎င်း 330103-00-11-10-02-CN ၃၃၀၁၀၃-၀၀-၁၁-၁၀-၀၂-CN သည် -၅၂°C မှ +၁၇၇°C (-၆၂°F မှ +၃၅၀°F) အပူချိန်တွင် ယုံကြုံစိတ်ချရစွာ အလုပ်လုပ်နိုင်သည်။
၄။ ၃၃၀၁၀၃-၀၀-၁၁-၁၀-၀၂-စီအန်သည် စိုထုံသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုရန် သင့်လျော်ပါသလား။
ဟုတ်တယ်၊ ဒါ 330103-00-11-10-02-CN စိုထုံမှု ၉၃% အထိ ရှိသော အခြေအနေများတွင် ၅၆ ရက်ကြာအောင် စိုက်ထားပါက စိတ်ခေါ်မှု အနည်းငယ်သာ ဖြစ်ပြီး စိုက်ထားသည့် စွမ်းဆောင်ရည်ကို တည်ငြိမ်စေပါသည်။
၅။ ၃၃၀၁၀၃-၀၀-၁၁-၁၀-၀၂-စီအန်၏ ကြိုးအရှည်မှာ အတိအကျ မည်မျှရှိပါသနည်း။
၎င်း 330103-00-11-10-02-CN စံသတ်မှတ်ထားသော ကြိုးအရှည် ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) ပါဝင်ပါသည်။
၆။ ၃၃၀၁၀၃-၀၀-၁၁-၁၀-၀၂-စီအန်တွင် အသုံးပြုသည့် ပစ္စည်းများမှာ အတိအကျ မည်မျှဖြစ်ပါသနည်း။
၎င်း 330103-00-11-10-02-CN စိုက်ထားမှု ခံနိုင်ရည်ရှိပြီး ခုတ်စားမှုကို ခံနိုင်ရည်ရှိသည့် ပီပီအက်စ် (PPS) ပရိုဘ် အဖုံးနှင့် AISI ၃၀၃/၃၀၄ စတီလ်သံမဏိ အဖုံးကို အသုံးပြုထားပါသည်။