Бүтээгдэхүүний нэр: Velomitor Piezo-хурдны сенсор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330500-02-CN
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Худалдааны нөхцөл
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
Үнэ |
Винни-н хаяг |
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330500-02-CN Веломитор Пьезо-хурдатгал сенсор |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Velomitor Piezo-хурдны сенсор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330500-02-CN |
| Жин | 0.14 кг |
| Түрүүчийн хүргэлтийн хэмжээс | 6.8x2.4x2.4см |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Бүтцүүр дагуу суурьлугаа шилжүүлэх сонголт | M8 x 1 |
| Сэрэмжтэй | 3.94 мВ/мм/с (100 мВ/ин/с) ±5%. |
| Хурдны хэмжих байдлын арван | 1270 мм/с (50 ин/с) оройн утга. |
| Гаралтын төвлөрүүлэх хүчдэл | -12 ±3.0 ВТГ, температурт хамааран А хатгын хувьд. |
| Үйл ажиллагааны температурны цар хүрээ | -55°C-с 121°C хүртэл (-67°F-с 250°F хүртэл) |
| Мөргөлдөөнийг тэсвэрлэх чадвар | 5,000 g пик, хамгийн их |
| Харьцангуй чийгшил | 100%-иас илүү гүнд бүтцүүр дотор нь усанд дүрсгүй; бүтцүүр герметик бүтцүүр. |
Нөхцөл хяналтын сенсор
Үйлдвэрийн хөдөлгөөний сенсор
Төхөөрөмжийн хамгаалалтын сенсор
Эргэдэг төхөөрөмжийн хяналтын төхөөрөмж
Дулгион хүлээн авагч дэлгүүр
Хайрцаг дулгион хэмжилтийн сенсор
Бүтцүүдийн дулгион сенсор
Бат бүтэцтүүдийн хурд сенсор
Герметик бүтэцтүүдийн үйлдвэрлэлийн сенсор
Урьдчилан таамаглаж хүчинд оруулж буй хүчинд оруулж буй сенсор
Турбины хяналтын сенсор
Шахуурга хөдөлгөөний сенсор
Цоргоны нөхцөл хяналтын сенсор
Үйлдвэрлэлийн том хэмжээтүүдийн хяналтын багаж
Үйлдвэрлэлийн хөрөнгүүдийн хамгаалалтын сенсор
M8 суурилтын орхимт хурд сенсор
Хавьтагүй колебацийн хяналтын сенсор
Төмөрлөг үнэншүүдийн сенсор
Түүн Bently Nevada 330500-02-CN Velomitor энэ нь төмөрлөг төхөөрөмжид тасралтгүй колебацийн хэмжилт хийх зориулалттай өндөр нарийнчилалт пьезоэлектрик хурдны сенсор юм. Түүний бат бүтээмжит цахилгаан-электрон дизайн нь механик дүүрэлтгүй, тогтвортой урт хугацааны ажиллах чадварыг хангана. Сенсор нь хүнд нөхцөлд тохиромжтой бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн орчинд ажиллахын тулд сонгож хийн бүтээдэг бөөрсөн......
Хий, уур ба гидротурбины мониторинг
Үйлдвэрлэлийн шахуурга ба төвөдөг шүүрт насос
Цахилгаан энергийн үйлдвэрлэлийн станц ба цахилгаан үүсгүүр
Дархан-тос үйлдвэрлэлийн объектууд ба рафинерийн комплекс
Хүнд үйлдвэрлэлийн төхөөрөмж ба боловсруулалтын шугам
Эргэдэг төхөөрөмжийн үүрдний хайрцагт хөдөлгөөний шинжилгээ
Үйлдвэрлэлийн хөрөнгүүдийн урьдчилан таамаглаж үйлдүүлэх үйлдвэрлэлийн үйлчилгээний систем
Тэнгис дунд платформууд ба хүнд нөхцөлд суурилуулалт
Галт төмөр, хүнд үйлдвэрлэл, цементийн үйлдвэрлэлд зориулан хэрэглэдэг тоног төхөөрөмж
Чухал эргэдэг тоног төхөөрөмжийн хамгаалалтын систем