Magaca Alaabta: Sensarka Velomitor ee Piezo-velocity
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330500-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Shuruudaha Biyoolka
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330500-02-CN Sensor ee Velomitor ee Piezo-velocity |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | Sensarka Velomitor ee Piezo-velocity |
| ISIMKA QOOR | 330500-02-CN |
| Miisaanka | 0.14 kg |
| Kuwa ugu yar ee ku saabsan dhaqanka | 6.8x2.4x2.4cm |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Isku daynta dhinaca la xidhiidha | M8 x 1 |
| Raadin | 3.94 mV/mm/s (100 mV/in/s) ±5%. |
| Furaha ee Xirka | 1270 mm/s (50 in/s) oo ku saabsan. |
| Jihaadka Kala Dhexaadka Eegta | -12 ±3.0 VDC, ka dib marka loo eegayo jinsiga oo la xidhiidha Pin A. |
| Faararka Jidhka Shaqsiinta | -55°C ilaa 121°C (-67°F ilaa 250°F) |
| Xirka ee Ku Jira Qalbiga | 5,000 g oo ku jira qaybta ugu sarreeya |
| Xunjiyadda bulsho | Ilaa 100% aan la isku dayn; qorshaha waa la xidhiidhaa si guuldar ah. |
Qorshaha Raadinta Xaaladka
Qalabka xisaabta dhinaca dhinac ee ku saabsan dhaqanka
Qorshaha Qorshaha Macaamiilka
Qorsho la isticmaala in lagu heesyo maciinaha la isku dhuufaynaya
Qorsho la isticmaala in lagu heesyo dhaqanka dhinaca qalabka
Qorsho la isticmaala in lagu heesyo dhaqanka qorshaha
Qorsho la isticmaala in lagu heesyo dhaqanka dhinaca
Qorsho la isticmaala dhaqanka qalabka oo ka mid ah qalabka la isku daynayo
Qorsho la isticmaala iyo maamulka industriyada oo la xidhiidhaa si guuldar ah
Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya
Qorshaha Ilaalinta Turbinka
Sensar Dheerka Compressor
Qorshaha Farsamka Haliyada Pump
Qorshaha Farsamka Sida Dheerka Iyo Qaabka Waaqooyinka
Qorshaha Farsamka Ujeedada Teynaha Iyo Qaabka Waaqooyinka
Qorshaha Farsamka Xagga M8 ee Xagga Xadka
Qorshaha Farsamka Xagga Xadka Laga Talo Kariyey
Qorshaha Farsamka Dhaqan-galinta Iyo Qaabka Waaqooyinka
Waxaa Bently Nevada 330500-02-CN Velomitor waa qorshaha farsamka xagga xadka ee leh dhaqan-galinta sare ee la isticmaalo si toos ah in la farsamo xadka waaqooyinka. Waa la sameeyay si ay ugu yaraan xadka elektronik ee ka mid ah qoraal, si ay ugu yaraan dhaqan-galinta sare iyo dhaqan-galinta dheerka, laakiin ma jirto xadka mekhanikaal. Qorshuhu waa la sameeyay si ay ugu yaraan hawlgal badan iyo ay ugu yaraan warbixinta xadka waaqooyinka si ay ugu yaraan dhaqan-galinta mashinada iyo kuwa xadka mekhanikaal ee la soo gasho.
Heeska gacmo, buurka iyo buurka biyaha
Qaybta iyo pumpa la isticmaalo si guul dar ah
Qaybta la isticmaalo si loo sameeyo ammaanka iyo qaybta la isticmaalo si loo sameeyo ammaanka
Koobka ugu yar ee kala saarista oo iyo maraakiibta
Alaabaha leh qalaf weyn oo iyo xariirka kala saarista
Tijaabada dhaqanka quruxa ku jira alaabaha la tixgelinayo
Nidaamka ugu horreysa ee ka shaqeynaya alaabaha iyo waxyaalaha iyo qalafaha iyo xariirka
Mandharada badda iyo socdaalka xun
Alaabaha leh dhulka, qalafka iyo sementa
Nidaamka ugu muhiimsan ee ka shaqeynaya alaabaha la tixgelinayo