Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 11 мм Проксимитор сенсор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330704-000-060-10-02-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 XL 11 мм Проксимитор сенсор |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330704-000-060-10-02-00 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
Түүн Bently Nevada 330704-000-060-10-02-00 энэ нь үйлдвэрийн эргэдэг төхөөрөмжийн мониторинг системд нарийн харилцан үйлчлэлгүй хэмжилт хийх зориулалттай бат бүтээмжит 3300 XL 11 мм Proximitor сенсор юм. 3300 XL цувралын нэг хэсэг бөлгүүр бүтээд, түүн дээр 11 мм ойрхан бүтээд системтэй бүрэн совместим (хамтран ажиллах) бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд бөлгүүр бүтээд......
Энэхүү загвар нь M14 × 1.5 сэлбэгтэй загвартай бөгөөд хатуу орчинд механик хамгаалалтыг сайжруулж, хувцас хувцастай нийлүүлж байна. Нийт 60 мм-ийн урттай, нийт кабелийн урт 1.0 метр (3.3 хөл) байдаг тул нарийвчлан байршуулахын зэрэгцээ уян хатан суурилуулалтыг дэмждэг. Шилжилт нь жижиг (114.5 × 2.5 × 2 см), хөнгөн жин (0.16 кг) бөгөөд аж үйлдвэрийн орчинд урт хугацааны найдвартай байхын тулд бүтээгдсэн.
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330704-000-060-10-02-00 3300 XL 11 мм Ойрхан бүсний сенсор |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 11 мм Проксимитор сенсор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330704-000-060-10-02-00 |
| Хэмжээсүүд | 114.5x2.5x2см |
| Жин | 0.16 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Гагцхүү шүүрдсэн хэсгийн урт | 0 мм |
| Нийт корпусын урт | 60 mm |
| Нийт урт | 1.0 метр (3.3 фут) |
| Холбогч – төрөл | Жижиг коаксиаль ClickLoc коннектор |
| Кабель – төрөл | стандарт кабель |
| Бүрэн эрхшүүлсэн бүрмөсөн бүртгэл | Шаардлагагүй |
| Электрич усажуулалт | 24 Vdc |
| Ногоонд сэргийлэх хүч | 10 кОм |
Түүн 330704-000-060-10-02-00 3300 XL 11 мм-ийн ойрын мэдрэгч бат бөх, хамгаалалттай дизайн ба M14 × 1.5 гүйцэтгэлт нь хүнд нөхцөлд түүний бат бөх бөхрөл, хүчтүүн суурин бүрдүүлэхийг хангана. Түүний гүйцэтгэлгүй урт 0 мм, нийт корпусын урт 60 мм бөхрөл, стандарт суурин бүрдүүлэлтдөө нарийн байршлыг хангана. Нийт кабелийн урт 1,0 метр (3,3 фут) системийн бүрдүүлэлтдөө нэрвэлзүүр чанарыг хангана.
Түүнд жижиг хэмжээний коаксиал ClickLoc холбогч ба стандарт кабель төрөл суурин бүрдүүлсэн бөхрөл, итгэмүүр сигнал дамжуулалтыг хангана. Төхөөрөмж –24 Впс хүчдэлд ажиллаж, 10 кОм ачааллын эсүртүүн хангана, түүн дээрх цахилгаан ажиллагаа тогтвортой бөхрөл. Энэ загварын зөвшөөрөл авах шаардлага үгүй, түүн дээрх ерөнхий индустриал хэрэглээд тохиромуй. Түүний үйлдвэрлэл Америкын Нэгдсэн Улс, хүргэлт Сямэнь хот, Хятад.
Түүн 330704-000-060-10-02-00энэ бүтээд стандарт үйлдвэрийн нөхцөлд найдвартай ажиллахын тулд зохион бүтээдгүй. Түүний хөнгөн цагаан гангаар хийсэн бүтэц механик хүч, хөдөлгөөн ба дугаршлын нөхцөлд төвөгтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн бүтэцтүүн......