Magaca Alaabta: 3300 XL 11 mm Proximitor Sensor
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330704-000-060-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 11 mm Proximitor Sensor |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330704-000-060-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330704-000-060-10-02-00 waa sensor 3300 XL 11 mm Proximitor oo la sameeyay si loo xoojiyo qalaf kasta oo ka mid ah qalafaha ugu jirrada ee dhaqanka, oo waxa uu ku jira qalafaha 3300 XL. Wuxuu leeyahay isku dhafan 11 mm proximity probe systems, iyo wuxuu hubinaya in sinyalka ay ku jiraan isku dhafan iyo sax ah ee ku saabsan isticmaalka heerka qalafaha.
Tani waxay leedahay xiriirka M14 × 1.5 oo la qoray, iyo waxyaabaha la isticmaalahay si loo dhisay, oo waxay siiyaan dhaqso dhinaca meelaha caafimaad leh. Ka dib marka laga helo in ay leedahay in ay ku jiraan 60 mm oo dhan, iyo kable ka badan 1.0 mitir (3.3 feet), waxay ku saabsanaysaa in la galiyo si fudud, laakiin waxay ku helayn in ay ku jiraan xiriirka saxda ah. Sensor-ka wuxuu yahay mid weyn (114.5 × 2.5 × 2 cm), mid qurxan (0.16 kg), iyo mid la dhisay in uu ku nool yahay dhammaan waqtiga dheer ee meelaha industriyada.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330704-000-060-10-02-00 3300 XL 11 mm Qorsho Proximitor |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 11 mm Proximitor Sensor |
| ISIMKA QOOR | 330704-000-060-10-02-00 |
| Cabbirrada | 114.5x2.5x2cm |
| Miisaanka | 0.16 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0 mm |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 60 mm |
| Dhererka guud | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Qorshooyinka - Qayb | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Kabalka - Qayb | kabelka caadi ah |
| Hagaajinta agaasiga | Lama talagal |
| Ji'da Lixaadda | –24 Vdc |
| Qayb Kaxarada | 10 kΩ |
Waxaa 330704-000-060-10-02-00 3300 XL 11 mm Proximitor Sensor waxay ku jiraan xiriirka qalaf-gaarka ah oo la tixgelinayo, kaasoo ku dhisnaya xiriirka M14 × 1.5 ee la tixgelinayo, si loo hubiyo kuwa xaqiiqda ah iyo la tixgelinayo ee la sameeyo guurka wanaagsan. Wuxuu leeyahay inaad ugu yar tahay 0 mm ee aan la tixgelinayo iyo inaad ugu weyn tahay 60 mm ee xiriirka, si loo hubiyo in la sameeyo xiriirka saxda ah ee la tixgelinayo. Inaad ugu weyn tahay kabelka 1.0 mitir (3.3 feet) waxay siiyaan fududhii xiriirka nidaamka.
Wuxuu leeyahay kooniktoorka coaxial oo yar oo la tixgelinayo iyo kabelka caadiga ah, si loo hubiyo in la sameeyo xiriirka saxda ah iyo la tixgelinayo ee la sameeyo. Wuxuu shaqayaa biyaha -24 Vdc iyo waxay ku saabsan karaa in la sameeyo karaa 10 kΩ, si loo hubiyo in la sameeyo xiriirka elektrinka saxda ah. Tani ma aqoonsan dooninaya hawlgalada, si loo hubiyo in la sameeyo xiriirka caadiga ah ee industriyada. Waxaa lagu abuuray magaalada Mareerka iyo la soo diray Xiamen, Siin.
Waxaa 330704-000-060-10-02-00wuxuu yahay kuwa laga yaabaa inuu shaqeyn doono xaaladaha caadi ah ee iyo dhulka. Qaybta uu ku jiraa waxa uu ku darayaa inuu ku dar karo xaaladaha mekhaanika, dhaawac, iyo xunah. Wuxuu shaqeyn doonaa ammaanka -24 Vdc iyo qaybta loogu isticmaalo inuu ku dar karo xaaladaha siinaya iyo nidaamka. Markaas wuxuu ma jirin xaaladaha aad ugu xunahay, laakiin qaybta uu ku jiraa iyo ku dar karaanshaha uu ku jiraa waxa uu ku darayaa inuu ku dar karo xaaladaha caadi ah ee la isticmaalo ama la isticmaalo inuu ku dar karo xaaladaha caadi ah ee la isticmaalo.