Бүтээгдэхүүний нэр: Proximitor sensor
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330900-50-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Солбисон нэрс
3300 цуврал Проксимитор сенсор
330900 Ойрхан байршлын дарагдах төхөөрөмж
Bently Nevada 3300 Ойрхан байршлын хувиргагч
3300 Проксимитор модуль RAM сондорт системтэй хамт ашиглагддаг
Bently Nevada 330900-50-00 Проксимитор сенсор нь эргэдэг төхөөрөмжийн шафтны хөдөлгөөн, байршил, хурдтай холбоот сигналыг хүртэлхүртэлхүртэл холбогдуулахгүй аргаар хэмжихүүрт зориулж бүтээдэг. Түүн дээрх сондорын сигналыг пропорциональ цахилгаан гаралт болгож хувиргадаг, ийнхүү радиаль хөдөлгөөн, тэнхлэгийн шилжилт, тахометр сигнал, фазын түлхүүр (Keyphasor) оролтын мониторинг хийх боломжтой, төхөөрөмжийн хамгаалалт ба нөхцөл шинжилгээний системд ашиглагддаг.
Энэ 330900-50-00 Proximitor сенсор нь 3300 цувралд хамаарах бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөнхийлөгч бөөрөн......
Bently Nevada 330900-50-00 Proximitor датчик нь орон зайн хязгаарлалт эсвэл геометрийн хязгаарлалт (жишээ нь: талд нь харах боломж бага, цөөн хүрээлэн тойрон бүрхүүл) шалтгаанаар хуучин ойрхан бүрхүүл датчик системүүдийг суулгаж болмуйн шалтгааны үед ашигладаг. Түүн дээрх вибраци, байрлалын нарийн хэмжилт шаардлагатай шингэн-зурвасын үүрдний төхөөрөмж ба бага хэмжээтэй эргэлдэх төхөөрөмжид онцгой үр дүнтэй. Вибраци хяналт, тэнхлэгийн байрлал тодорхойлох, хурд сонсгогч, фазын тулгуур үүсгэх гэх мэт олон үүрэг гүйцэтгэх чадвар нь түүнийг үйлдвэрийн төхөөрөмжийн оношлогоо ба хамгаалалтад олон талт шийдэл болгож өгдөг.
|
Имэйл: |
WhatsApp: |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330900-50-00 Проксимитор сенсор |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Proximitor sensor |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330900-50-00 |
| Хэмжээсүүд | 7.8x6x4.8 см |
| Жин | 0.28KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Оролтын хүчдэл (Vt) | -24 Вт тогтмол гүйдэл |
| Кабелийн урт | 5 метр |
| Эрэмбэлэх хамаарал | 200 мВ/мил (7.87 мВ/мкм) |
| Зондын төрөл | RAM сонсгогч |
| Ашиглалтын температур | Типичны хувилбар: -40 °C-с +85 °C хүртэл (үйлдвэрийн хүрээ) |
| Дуудлагын хариу | ~50 кГц хүртэл (ойрхан бүрхүүл тодорхойлох үед) |
| Байршуулалтын төрөл | Панелийн суулгах / системд интеграци хамаарна |
| Тоолуурын төрөл | Дисплейсменттэй пропорциональ аналог хүчдэл гаралт |
Бага диаметртэй ховилын радиал вибраци хяналт (51 мм / 2 инч-с бага)
Бага эсвэл талст зорилтот гадаргуу (15 мм / 0.6 дюйм-с бага) дээрх тэнхлэгийн (түлхэлтийн) байршлыг хэмжих
Хөндлөн цулпуур, хажуугаас харах, арын талаас харах зэрэг суурилуулалтын хязгаарлалт бүхий үйлдлүүд
Шингэн-зөөлөн дэд тулгуурт төхөөрөмж, нарийн хабтаг бүхий эсвэл хүртээмүүр хязгаарлагдмүүр хувьсагч төхөөрөмж
Тахометр ба тулгуургүй хурдны хэмжилтийн системүүд
Эргэдэг төхөөрөмжийн фазын тулгуур (Keyphasor) дохио үүсгэх
Стандарт хувьсагч системүүдийг ашиглаж болмүүр бүхий нүүрнүүр эсвэл тусгайлан зохион бүтээсэн эргэдэг төхөөрөмж
Bently Nevada компани талд 3300 серийн хүрээнд хөгжүүлжээ
Хөдөлгүүр, байршлын ба хурдны дохионы хувьд хавчиралгүй ойрхон хэмжилт
Өндөр мэдрэмжит чанар: масштабын коэффициент – 200 мВ/мил (7.87 мВ/мкм)
-24 ВТГ хүчдлийн оролттой ажиллажээ
Сургуульд суурилуулахын тулд нь 5 метр урт кабельт системтэй хангагдаж
RAM-ийн зондын системтүүдтэй совместим
Жижиг зорилго, бага зайг шаардаг үйлдвэрлэлийн хэрэгцээнд тохиромжтой
Хөдөлгөөний хяналт, тэнхлэгийн байршил хэмжих, тахометр, фазын тулгуур сигналын олон функцийг дэмжинэ
Шингэн-зурвасан үүрд, өндөр нарийн хяналтын орчинд найдвартай ажилладаг