Ainm Táirge: Sensóir Proximitor
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330900-50-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainmneacha Eile
scannáin Proximitor Sraith 3300
330900 Scannáin Ghlacaitheachta
Aistriúchán Glacaitheachta Bently Nevada 3300
modúl Proximitor 3300 a úsáidtear le córais scannáin RAM
Dearadh an scannáin Proximitor Bently Nevada 330900-50-00 chun tomhas gan teagmháil a dhéanamh ar choscainn, suíomh agus sínialaí gaolmhar le luas na meaisíní rothartha. Tiontann sé an sínial scannáin go dtí aschur leictreach coibhneasta, ag ligean don chóras a mheas coscainn radaigh, easpórtáil achoimre, sínialaí tachometer agus ionchuir tagairt fáis (Keyphasor) do chórais cosanta meaisíní agus monatóireachta stádais.
Tá an t-séanóir Proximitor seo, 330900-50-00, ina chuid den tsraith 3300 agus tá sé déanta ag Bently Nevada sna Stáit Aontaithe. Oibríonn sé le heilectrin aisteach thart ar -24 VDC agus úsáideann sé córas cábla fad 5 méadar. Soláthraíonn an t-séanóir fachtóir scála de 200 mV/mil (7.87 mV/µm) agus déantar é le haghaidh úsáide le prúib RAM. Is féidir é a úsáid i gcásanna a bhaineann le meáid bheag spriocanna, lena n-áirítear slisní faoi 51 mm i ndiamaidir agus spriocanna cothrom faoi 15 mm.
Tá an t-séanóir Proximitor Bently Nevada 330900-50-00 deartha do ghabhálacha ina bhfuil sé impossible aon chóras trasduchtóra coitianta a shuiteáil mar gheall ar theorainneacha spás nó geoiméadracha, mar shampla teorainneacha ar an amharc taobh nó ar an mbunús ciorcail. Tá sé go háirithe éifeachtach i miasanna le fhuinniú le haghaidh leathair agus i miasanna rotharacha comphacta, áit a bhfuil tomhas cruinn riachtanach ar choscadh agus ar shuíomh. Tá a bheith in ann iompráil ilghníomhartha—lena n-áirítear monatóireacht choscadh, dethectáil suímh ar ais, brath ar luas agus cruthú tagartha fáis—ag déanamh air mar réiteach iolrach do dhialannachta agus do chosaint mhiasanna tionsclaíocha.
|
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330900-50-00 Scannán Proximitor |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | Sensóir Proximitor |
| Uimhir an Chuid | 330900-50-00 |
| Tomhas | 7.8x6x4.8cm |
| Meáchan | 0.28KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Torthaí Ionchuir (Vt) | -24 Vdc |
| Fad cábla | 5 méadar |
| Fachtóir Scála | 200 mV/mil (7.87 mV/µm) |
| Cineál próba | Pronn RAM |
| Teocht Oibriúcháin | Go dtí -40 °C go dtí +85 °C de ghnáth (raon tionsclaíoch) |
| Freagraíocht freiceadáin | Go dtí ~50 kHz (do ghabhálacha dethectála cothromaithe) |
| Cineál na n-ionad | Súdán pána / bratach i gcumhacht an chórais |
| Cineál an tionscnamh | Aschur voltáiste analógach comhréadach le díbirt |
Monatóireacht choscadh radaigh i sreangacha beaga trastair (faoin 51 mm / 2 orlach)
Tomhas an suíomh achoimre (thrust) ar thairgí bheaga nó coimeádacha (níos lú ná 15 mm / 0.6 in)
Feidhmeanna le srianta ar an suiteáil mar shampla srianta ar chur isteach i mbulláin, ar fheiceáil ón taobh, nó ar fheiceáil ón chúl
Innealtóireacht le scannán leithscannáin agus meaisíní le hachar beag nó le rochtain teoranta
Sistéam tachometer agus tomhais luais nialas
Giniúint shín ciallmhar fás (Keyphasor) do mheaisíní rothartha
Meaisíní rothartha lughra nó speisialta áit a n-úsáidtear na sistéamacha trandúisithe caighdeánacha gan bhunú
Forbraíodh ag Bently Nevada mar chuid den tsraith 3300
Tomhas gairid neamh-thuilleachta do shínáilí criosanna, suímh agus luais
Ard-shensaitheacht le fachtóir scála de 200 mV/mil (7.87 mV/µm)
Oibríonn le cumhacht ionchuir -24 VDC
Le córas cábla 5 méadar chun suiteáil shaincheapach
Comhoiriúnach le córais tomhas RAM
Oiriúnach do thagairtí bheaga agus do aiplicíochtaí áit-ogha
Tacaíonn sé le iomadh foincse, lena n-áirítear monatóireacht choscadóireachta, tomhas suíomh an ais, tacamhadh, agus sínálacha tagartha fáza
Feidhmíocht iontach i timpeallachtaí monatóireachta le bearings le scraibhe fluid agus ar ard-shainíocht