Magaca Alaabta: Qofka Proximitor
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330900-50-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kaalayaal
3300 Taliyadda Proximitor Sensor
330900 Proximity Switch
Bently Nevada 3300 Proximity Transducer
3300 Proximitor module la isticmaalaa leh RAM probe systems
Bently Nevada 330900-50-00 Proximitor Sensor waa lagu sameeyay inuu xisaabin karo si aan la jirin dhaqso, goob iyo isku dhafan kooda qofka ku jira meelaha la isticmaalo, waxaana ugu yeedhaya sida loo xisaabin karo dhaqso, goobka ka mid ah, tachometer signals, iyo phase reference (Keyphasor) inputs oo la isticmaalo si loo hubiyo maamulka iyo xisaabta hawlgalada.
Kan sensor-ka Proximitor ee 330900-50-00 wuxu ku belongs to series-ka 3300, oo la isticmaala Bently Nevada ee Maraykanka. Wuxu shaqayaa biyaha gudaha ee -24 VDC iyo isku daynta kabelka ee 5-meter. Sensor-ku ugu yeero factor-ka scale-ka 200 mV/mil (7.87 mV/µm) iyo waxa uu sameeyo RAM probes. Wuxu yahay mid caadi ah oo la isticmaalo xagga qabashada meelaha weyn, taasoo leh shafts ee ka yar 51 mm ee qaybta iyo meelaha dhexdooda ee ka yar 15 mm.
Sensorka Bently Nevada 330900-50-00 Proximitor waa la sameeyay si ay ugu yaraan isticmaalada qofka ah ee kuwa aan la fahmi karin in ay la sameeyo isku dhafan karo kaaloo ama xagga dhexe ee kuwa aan la fahmi karin, sida kuwa aan la fahmi karin oo ku jira xagga dhexe ama kuwa aan la fahmi karin oo ku jira xagga dhexe. Waa lagu isticmaalo badan oo ku saabsan qalabka ku jira dhulka iyo qalabka ku jira dhulka, taasoo leh xaqiiqda in la tixgelin karo dhulka iyo xagga dhexe. Xaqiiqduu leh inuu ugu yaraan waxyaabaha badan—sida tixgelinta dhulka, xagga dhexe ee ku jira xagga dhexe, xagga dhexe ee ku jira xagga dhexe, iyo xagga dhexe ee ku jira xagga dhexe—waxay noqonaysaa foomiye ahaan oo ku saabsan tixgelinta iyo ilmibaarisinta qalabka iyo ku saabsan tixgelinta iyo ilmibaarisinta qalabka.
|
Email: |
WhatsApp: |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330900-50-00 Mijilka Xisaabta Gaar ah ee Xagga Kaadka |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | Qofka Proximitor |
| ISIMKA QOOR | 330900-50-00 |
| Cabbirrada | 7.8x6x4.8cm |
| Miisaanka | 0.28kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Jihooyinka Ilaalinta (Vt) | -24 Vdc |
| Fadhiikada Kabelka | 5 mitir |
| Ugu jiro Badbaadinta | 200 mV/mil (7.87 mV/µm) |
| Nabadda Qalabka | RAM Probe |
| Caano Caano | Waxaa lagu isticmaalo badan oo ku saabsan -40 °C ilaa +85 °C (qalabka iyo ku saabsan tixgelinta iyo ilmibaarisinta qalabka) |
| Jawaabta Taarikhda | Ilaa ~50 kHz (si loo isticmaalo nabadda qalabka) |
| Nooca Socodka | Ku saabsan panel mount / ku saabsan tixgelinta iyo ilmibaarisinta qalabka |
| Nabada Isku Dhafan | Khaasimka voltijka anaalagga ah oo la xidhiidha goobta la isku dayo |
Ku shaqeynaya in lagu hubiyo dhaqanka radiaalka (radial vibration) ee quruxda weyn (ka yar ka dib 51 mm / 2 in)
Ku shaqeynaya in lagu qiyaaso goobta aksil (thrust) ee quruxda weyn ama quruxda fadlan (ka yar ka dib 15 mm / 0.6 in)
Waxyaabaha la isticmaalo oo leh xaaladaha la xidhiidha sida ku daran koox, aragta lambar, ama aragta dib ugu dambeeya
Quruxda loogu isticmaalo wixii la isticmaalo oo leh quruxda weyn ama xaaladaha la xidhiidha
Sistaymaha tachometer iyo qiyaasta goobta zero-speed
Ujeedada sinyal-ka phase reference (Keyphasor) ee quruxda la isticmaalo
Quruxda weyn ama quruxda la xidhiidha oo leh xaaladaha la xidhiidha ee la isticmaalo quruxda caadi ah
La abuuray oo ka mid ah 3300 series ee Bently Nevada
Qiyaasta la xidhiidha goobta (non-contact proximity measurement) ee dhaqanka, goobta, iyo sinyalada gudaha
Sensitivitaad weyn oo leh faaktor ka qayb qaabka 200 mV/mil (7.87 mV/µm)
Waa shaqaynaya kuwa lagu eegayo -24 VDC ee jiritaanka dhinaca la xidhiidha
Waa la saaray oo leh qabiilka 5 mitir ah ee kable-ka si loo sameeyo saas-dhismeed wanaagsan
Waa la xidhiidhaa kuwa RAM probe
Waa la xidhiidhaa kuwa la xidhiidhaa oo leh meel badan oo kala duwan oo leh meel yar
Waa la xidhiidhaa kuwa la xidhiidhaa oo leh shakhsiyaad badan oo ku saabsan in la heesyo dhaqso, in la heesyo goobta midiga, in la heesyo tachometer, iyo isku dhafan koodhaha heerka
Waa la xidhiidhaa kuwa la xidhiidhaa oo leh awood dheer oo ku saabsan in la heesyo dhinaca fluid-film bearing iyo meelaha la xidhiidhaa oo leh heer dheer