Бүтээгдэхүүний нэр: 991 Түлхэлтийн трансмиттер
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 991-06-XX-01-00 169955-01
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 991 Түлхэлтийн трансмиттер |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 991-06-XX-01-00 169955-01 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
Түүн BENTLY NEVADA 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Түлхүүр датчик энэ нь эргэдэг төхөөрөмжид тэнхлэг (түлхүүр) байршлыг хэмжихийн тулд зохион бүтээсэн нүүрхүүр индустриал хяналтын төхөөрөмж юм. Тэр ойрхан байршлын сенсорын сигналыг нөхцөлт хяналтын системд стандартчилж, ажилтнуудад механик хүртэлт юм уу гэмтэлтүүдийн шинж тэмдэг болой тэнхлэг хазайлтын өөрчлөлтийг илрүүлэхэд туслах.
Түүнийг ихэвчлэн турбины, компрессорын, мөн бүх төхөөрөмжид суурилуулдаг, түлхүүр хэмжилт нь аюулгүй ажиллахын тулд нарийн нарийвчлал шаардагддаг.
| Бүтээдийн нэр | BENTLY NEVADA 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Түлхүүр датчик |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 991 Түлхэлтийн трансмиттер |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 991-06-XX-01-00 169955-01 |
| Хэмжээсүүд | 10x7.4x6см |
| Жин | 0.5 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Бүтнэд тооцох сонголт | 0.6-0-0.6 мм |
| Системийн уртны сонголт | 5,0 метр / 7,0 метр |
| Суурьлуулалтын сонголт | 35 мм DIN-рейлийн хавчуур |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Шаардлагагүй |
Түүн BENTLY NEVADA 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Түлхүүр датчик өргөн хэрэглэгддэг:
А1: БЕНТЛИ НЕВАДА 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Тхурст дамжуулагч нь юу хэмжинэ вэ?
А: BENTLY NEVADA 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Тэмүүлгийн дамжуулагч нь эргэлтийн машин механизмын огийн (тэмүүлгийн) байрлалын өөрчлөлтийг хэмжиж, түлхүүрний байдал, хатуу хөдөлгөөнийг хянах.
А2: 169955-01 991 Тэмүүлгийн дамжуулагч нь хаана байдаг вэ?
А: BENTLY NEVADA 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Тэмүүлгийн дамжуулагч нь ихэвчлэн турбин, компрессор, насос болон бусад өндөр хурдны эргэлтийн тоног төхөөрөмжүүдэд суурилуулдаг.
Асуулт 3: 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Түлхүүр датчик-ийн хэмжилтийн хүрээ ямар бөлгөөн?
Хариулт: BENTLY NEVADA 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Түлхүүр датчик нь төвдөө 0,6 мм-с -0,6 мм хүртэлх тэнхлэгийн шилжилтийн бүтнэд хамрах хүрээг дэмжинэ.
Асуулт 4: BENTLY NEVADA 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Түлхүүр датчик бусад системтүүдтэй зовхимтгүй ажиллах уу?
Хариулт: Тийнхүү, BENTLY NEVADA 991-06-XX-01-00 169955-01 991 Түлхүүр датчик нь Bently Nevada 991 цуврал хяналтын системтүүдтэй болон зовхимтгүй промышленных хяналтын платформтүүдтэй интеграцид зориулж бүтээдгүүр.