Ürün Adı: Proximitor Sismik İzleme Cihazı
Marka Adı: Bently Nevada
Model Numarası: 3500/42M 176449-02
Menşei Ülkesi: ABD
Garanti: 12 ay
Whatsapp :+86 18159889985
E-posta :[email protected]
Marka Adı: |
Bently Nevada |
Model Numarası: |
3500/42M 176449-02 |
Ürün ülkesi: |
ABD |
Paketleme Detayları: |
Orijinal yeni Fabrika Mühürü |
Teslim Süresi: |
stokta |
Ödeme Şartları: |
T\/T |
|
Satış Yöneticisi: |
Stella |
|
Bir e-posta gönderin: |
|
|
Whatsapp üzerinden iletişime geçin: |
| Madde | Açıklama |
|---|---|
| Model | 3500/42M Proximitor Sismik İzleme Cihazı (176449-02) |
| Kanallar | 4 kanallı izleme sistemi |
| Giriş türü | Yakınlık, hız ve ivme transdüserleri |
| Güç Tüketimi | tipik değer: 7,7 W |
| Giriş Empedansı | 10 kΩ (standart girişler) |
| Çıkış sinyali | +4 ila +20 mA kaydedici çıkışı |
| Transdüser Beslemesi | -24 Vdc |
| Frekans Tepkisi | En fazla 30.000 Hz (konfigürasyona bağlı olarak) |
| Güncelleme hızı | ~100 ms |
| Boyutlar | 241,3 mm × 24,4 mm × 241,8 mm |
| Ağırlık | 0,91 kg |
| G/Ç Modülü Boyutu | 241,3 mm × 24,4 mm × 99,1 mm |
| G/Ç Modülü Ağırlığı | 0,20 kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ile +65°C arasında |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C'den +85°C'ye kadar |
The Bently Nevada™ 3500/42M Proximitor Sismik İzleme Cihazı (176449-02) kritik döner ekipmanlarda titreşim, pozisyon ve dinamik mil davranışının doğru şekilde ölçülmesini sağlayan, sürekli makine koruması için tasarlanmış dört kanallı durum izleme modülüdür. Yakınlık ve sismik sensörlerden gelen sinyalleri işler.
The 3500/42M Proksimitör Sismik İzleme Cihazı radyal titreşim, itme pozisyonu, diferansiyel genleşme, ivme, hız ve mil mutlak değerleri gibi çoklu ölçüm modlarını destekler. Her kanal, bağımsız olarak yapılandırılabilir ve bu sayede endüstriyel makine sistemleri için esnek çift kanallı izleme stratejileri uygulanabilir. 3500 Raf Yapılandırma Yazılımı 3500/42M yazılımı aracılığıyla
Güvenilirlik odaklı olarak geliştirilmiştir. 176449-02 3500/42M Proximitor Sismik İzleme Cihazı gerçek zamanlı alarm karşılaştırması, tamponlu çıkışlar ve yüksek hassasiyetli sinyal kondisyonlama sağlar. Sürekli titreşim teşhisi ve varlık koruması kritik öneme sahip olduğu güç üretiminde, petrokimya işlemede ve ağır sanayi ortamlarında yaygın olarak kullanılır.
Soru 1: 3500/42M Proximitor Sismik İzleme Cihazı ne amaçla kullanılır?
Cevap 1: Endüstriyel koruma sistemlerinde döner makinaların sürekli titreşim ve konum izlemesi için kullanılır.
Soru 2: 3500/42M kaç kanal destekler?
Cevap 2: Modül, dört bağımsız izleme kanalını destekler.
Soru 3: 3500/42M (176449-02) ile hangi sensörler uyumludur?
Cevap 3: Yakınlık probları, hız sensörleri ve ivme transdüserleriyle uyumludur.
Soru 4: Her kanal ayrı ayrı yapılandırılabilir mi?
Cevap 4: Evet, her kanal 3500 Rack Yapılandırma Yazılımı aracılığıyla bağımsız olarak programlanabilir.
Soru 5: Bu monitör genellikle hangi sektörlerde kullanılır?
Y5: Güç santrallerinde, petrokimya tesislerinde, çelik fabrikalarında ve üretim otomasyon sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
| Numara | Açıklama |
|---|---|
| 176449-02 | 3500/42M Proximitor Sismik Monitör modülü |
| 128229-01 | Dahili sonlandırmalı Prox/Sismik G/Ç modülü |
| 128240-01 | Harici sonlandırmalı Prox/Sismik G/Ç modülü |
| 00530843 | 3500/42M Prox/Sismik G/Ç modülü dört pimli konektör şöntü |
| 143489 | 3500/42M Monitör kullanıcı kılavuzu |
| 135489-01 | Dahili bariyerli G/Ç modülü (4 × Prox/Hızlanma girişleri) |
| 135489-02 | Dahili bariyerli G/Ç modülü (2 × Prox/Hızlanma + 2 × Velomitor girişleri) |
| 135489-03 | Dahili bariyerli G/Ç modülü (4 × Velomitor girişleri) |
| 138708-01 | Mil Mutlak G/Ç modülü dahili sonlandırmalarla |
| 138700-01 | Mil Mutlak G/Ç modülü, harici terminasyonlarla |
| 00517018 | 3500/42M Mil Mutlak G/Ç modülü, 8-pin konektör şöntü |
| 140471-01 | Yakınlık/Hızölçer G/Ç modülü, dahili terminasyonlarla |
| 140482-01 | Yakınlık/Hızölçer G/Ç modülü, harici terminasyonlarla |
| 00561941 | 3500/42M Yakınlık/Hızölçer G/Ç modülü, 10-pin konektör şöntü |
| 00580434 | Dahili G/Ç modülü konektör başlığı, Euro tipi 8-pin |
| 00580432 | Dahili G/Ç modülü konektör başlığı, Euro tipi 10-pin |
| 00502133 | Dahili G/Ç modülü konektör başlığı, Euro tipi 12-pin |
| 166M2389 | Basınçla takılan yaylı konektör başlığı (00580434 için alternatif) |
| 166M2388 | İtmeyle takılan yaylı konektör başlığı (00580432 için alternatif) |