Номер моделі: 990-05-XX-03-CN 104M1359-01
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
огляд
| Назва товару | передавач вібрації 990 В |
| Назва бренду | Бентлі Невада |
| Місце походження | США |
| Гарантія | 12 місяців |
| Спосoby оплати | T/T |
| Відправка | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Продажі |
Електронна пошта |
Цзінь Пей |
Труби BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Передавач вібрації це промисловий прилад для моніторингу, призначений для перетворення вимірювань вібрації, отриманих від системи датчиків наближення, у стандартний вихідний сигнал 4–20 мА. Пристрій призначений для використання в OEM-застосуваннях, таких як центрифужні компресори, невеликі насоси, електродвигуни та вентилятори. Пристрій приймає вхідний сигнал від одного датчика наближення 3300 NSv і з’єднувального кабелю, забезпечуючи надійне вимірювання вібрації в діапазоні повного масштабу 0–5 мил (пік-до-піка) (0–125 мкм пік-до-піка). Його компактна конструкція та гнучкі варіанти кріплення роблять його придатним для простого впровадження в системи керування обладнанням.
| Назва товару | Bently Nevada 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Віброперетворювач серії 990 |
| Виробник | Бентлі Невада |
| Розміри | 9,8×7,3×6 см |
| Вага | 0.46кг |
| Місце відправлення | Сямен, Китай |
| Країна-виробник | США |
| Опція повного діапазону | 05 = 0–5 мілів PP (0–125 мкм PP) |
| Опція монтажу | 03 = затискачі та гвинти за стандартом DIN |
| Вхід | Підтримує 1 неконтактний датчик наближення 3300 NSv і з’єднувальний кабель |
| вихідний сигнал 4–20 мА | постійний струм 4–20 мА в заданому діапазоні повної шкали у двопровідній конфігурації |
| точність петлі 4–20 мА | Точність становить ±1,5 % від повного діапазону, виміряно з вхідного сигналу TEST у петлі 250 Ом, без урахування коефіцієнта масштабування виходу Prox Out |
| Максимальний опір петлі | 1000 Ом, включаючи кабель, при 35 В постійного струму |
Труби 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 990 Вібропередавач розроблено для промислових умов із надійною роботою в умовах змінних температур. Забезпечує стабільну роботу в типових корпусах машин та шафах керування, підтримуючи застосування для безперервного моніторингу. Його міцна конструкція забезпечує стабільну роботу в промислових умовах, таких як виробничі підприємства, енергетичні системи та процесні галузі, де моніторинг вібрації є критичним для надійності та захисту обладнання.