Име на продукта: 3300 NSv Индуктивни датчици за близост
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330905-00-05-05-02-CN
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | 3300 NSv Индуктивни датчици за близост |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 330905-00-05-05-02-CN |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажби: |
Имейл: |
Whatsapp: |
|
Джим Пей |
Тръбите Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN е високоточен 3300 NSv индуктивен датчик за приближение специално проектиран за измерване на вибрации и преместване в машини с малък диаметър на тръбите и приложения с тесни зазори.
Благодарение на корпуса на датчика с външна резба M8×1, дължина на корпуса от 50 мм и кабел с дължина 0,5 м, моделът Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN е оптимизиран за инсталации, при които пространството е ограничено, но измервателната точност е от решаващо значение. Чрез използване на напреднала технология за измерване чрез вихрови токове той осигурява надеждни безконтактни измервания за непрекъснат промишлен мониторинг.
Този сондаж се използва широко в компактно въртящи се оборудвания и интегрирани системи за мониторинг, осигурявайки стабилна производителност дори в предизвикателни среди.
| Име на продукта | BENTLY NEVADA 330905-00-05-05-02-CN 3300 NSv датчици за близост |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | 3300 NSv Индуктивни датчици за близост |
| Номер на част | 330905-00-05-05-02-CN |
| Измерения | 1,8×1,6×62 см |
| Тегло | 0.04кг |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Състояние | Ново и оригинално в заводско опаковка |
| Опция за дължина без резба | 00 = 0 мм |
| Опция за обща дължина на корпуса | 05 = 50 мм |
| Опция за обща дължина | 05 = 0,5 метра (20 инча) |
| Опция за конектор и тип кабел | 02 = Миниатюрен коаксиален щепсел ClickLoc, стандартен кабел |
| Опция за одобрение от регулаторен орган | CN = Маркировка за взривоопасни зони според ATEX/IECEx и китайската NEPSI |
Близостният сондаж Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN е идеален за приложения, при които пространството е ограничено и точността е от критично значение:
В1: За какво се използва близостната проба Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN?
О: Близостната проба Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN се използва за високоточни измервания на вибрации и преместване в машинария с малък диаметър и тесни зазори.
В2: Какви характеристики правят модела 330905-00-05-05-02-CN подходящ за тесни пространства?
A: Моделът Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN има компактен резбован дизайн M8×1 и дължина на корпуса 50 мм, което го прави идеален за инсталации в стеснени пространства.
В3: Каква измервателна технология използва моделът Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN?
A: Моделът Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN използва технология за измерване чрез вихрови токове за точни, безконтактни измервания на вибрации и преместване.
В4: Каква е дължината на кабела на модела Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN?
A: Моделът Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN се доставя с интегриран кабел дължина 0,5 метра за гъвкава инсталация.