Ainm Táirge: broscairí Ghlacach 3300 NSv
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330905-00-05-05-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330905-00-05-05-02-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN is a high-precisio n 3300 NSv Proximity Probe a dhearbhaíodh go speisialta do thomhas crochta agus aistriúcháin i mbainseanna beaga agus i gcásanna áit a bhfuil spás teoranta.
Le corpas an phroibé M8×1 caithte, fad cás 50 mm, agus cábla 0.5 méadar, tá an Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN oiriúnach do shuiteálacha áit a bhfuil spás teoranta ach tá cruinneas an tomhais thar a bheith tábhachtach. Úsáideann sé teicneolaíocht chineálacha eddy current chun tomhas neamh-thagannach iontaofa a sholáthar do mionstaireacht thionsclaíoch leanúnach.
Úsáidtear an bhrúisín seo go forleathan i bhfoirgnimh rotharacha chomphacta agus i gcórais monatóraíochta comhtháite, ag soláthar feidhmíocht stábla fiú i dtimpeallachtaí dúnta.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330905-00-05-05-02-CN 3300 NSv Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Uimhir an Chuid | 330905-00-05-05-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x62 cm |
| Meáchan | 0.04kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 = 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 05 = 50 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 05 = 0.5 méadar (20 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | 02 = Nascleanúr co-axial beag, sreangbhearna chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | CN = Comharthaí réigiún mianach ATEX/IECEx agus NEPSI na Sín |
Is é an bhrainse próib 330905-00-05-05-02-CN ó Bently Nevada an rogha is fearr do ghabhálacha ina bhfuil spás teoranta agus ina bhfuil cruinneas thar a bheith tábhachtach:
Ceist 1: Do ché acu is féidir an t-ionsúchán garphointe Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN a úsáid?
Freagra: Úsáidtear an t-ionsúchán garphointe Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN chun tomhais an-tiocfhaigh agus an t-athshuiteála a dhéanamh le hard-airíocht i mbithmheicníocht le sroillí beaga agus le spásanna teoranta.
Ceist 2: Cén fáth a bhfuil an 330905-00-05-05-02-CN oiriúnach do shpásanna teoranta?
A: Tá an Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN le dearadh criosach M8×1 agus fad cás 50 mm, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do shuiteálacha atá i mbeagán spáis.
Ceist 3: Cad é teicneolaíocht an tomhais a úsáideann an Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN?
A: Úsáideann an Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN teicneolaíocht ionchur gaoithe chun tomhas cruinn gan teagmháil a dhéanamh ar chosc agus ar aistriú.
Ceist 4: Cad é fad an chábla den Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN?
A: Tagann an Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN le cábla 0.5 méadar a bhfuil sé comhtháite leis don shuiteáil shimplí.