Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-20-10-02-00
Doras chuí: SAM
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-20-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Is é an BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe sensóir airdiúil ardghníomhach ón tsraith Bently Nevada 3300 XL, deartha chun tomhas cruinn a dhéanamh ar choscadh agus ar shuíomh na haiceanna i meaisíní tionsaithe inbhuanaithe.
Oibríonn sé mar ghléas aithníochta gan teagmháil, ag tiontú athruithe sa mhéid idir an t-ionsamhlóir agus an uirlis chomhtháite ina shínal leictreach a úsáidtear do chóras lorg stád agus cosaint uirlisí. Le hionsamhlóir de 8 mm agus raon tomhas oiriúnach de 0.25–2.3 mm, úsáidtear é go forleathan i dtuairiscí criticiúla ar nós turbiní, comhphrionnairí, pumpaí, agus mótair.
Deartha don oiriúnacht agus don tarchur fada shínial, tacann an t-ionsamhlóir le cábla scálaite suas le 305 méadar agus tá ceanglóir co-axial beag ClickLoc air chun suiteáil shocair agus cruas shínial a chinntiú. Mar chuid den ardán 3300 XL, úsáidtear é go coitianta i gcóras lorg industrialacha nua-aimseartha áit a bhfuil cruinneas ard, feidhmíocht fhadtéarmach, agus comhtháthú caighdeánach riachtanach.
Is é an BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe tá sé deartha chun tomhas gan theagmháil ar airde cruinneasa a sholáthar do lorg stád uirlisí rothartha laistigh den chóras Bently Nevada 3300 XL.
I measc a phríomhghníomhartha tá tomhas fíor-amach de bhrúchadh an chrainn agus de sheachrán na crainne, ag ligean le miontoradh leanúnach ar ghluaiseacht an rothair agus ar shuíomh meicniúil an mhaisín. Déanann sé freisin tomhas cruinn ar shuíomh na crainne, ag ligean le braitheamh ar athruithe ocsaileacha agus gathacha a d’fhéadfadh liostáil, míchothrom nó úsáid a léiriú.
Ina theannta sin, úsáideann an bpróib é mar ghléas ionchur criticiúil do chórais cosanta maisíní trí sholáthar sínialaí analógacha staible a úsáidtear chun ciallúcháin agus loighic dhúnadh a gheiniú. Tacaíonn sé freisin le feidhmeanna coimeád réamh-bhreithniúcháin trí shonraí bhrúchadh cothromaithe a sholáthar a chabhraíonn le brath faulta meicniúla i dtosach an staid agus le feabhsú ar thacairt an t-aequipméid i gcoitinne.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-20-10-02-00 |
| Tomhas | 1.8x1.6x105cm |
| Meáchan | 0.12kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 200 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Raon Tomhais | 0.25–2.3mm (10–90 mils) |
| Socrú beagáinín is fearr | 1.27mm (50 mils) ag -9Vdc |
| Fósamh Cablach | 7.59Ω ±0.50 (fadt 1m) |
| Bainistiú Téad | Uasmhéid 15mm |
| Úsáid cablach le scáth | uasmh. 305 m / 1000 tréimhse |
dearadh 8 mm ar phróib éadach reoite le haghaidh tomhas ard-chruaiteachta ar chrochadh agus ar aistriú
Raon tomhais ó 0.25 go 2.3 mm (10–90 mils) le haghaidh feidhmíocht oibriúcháin stábla
Socrú beagán idéalach de 1.27 mm (50 mils) le haghaidh freagra líneach is fearr
Integraithe sa ardán Bently Nevada 3300 XL le comhoiriúnacht a chinntiú do mhiontoradh caighdeánaithe
Nascóir ClickLoc co-axial bheag le haghaidh naisc shínithe slán agus reliabla
Tacaíonn sé le trasnú fad-uaigneach an shínithe suas le 305 m (1000 tréimhse) ag baint úsáide as cábhlach le scáthán
Sonraíodh frithsheanmhar a chábhlach mar 7.59 Ω ±0.50 (fadtáirge 1 m) chun tairbheacht an shínithe a chaomhnú
Dearadh tionsclaíoch beag le haghaidh feidhmeanna i gcoimeádáin rothartha mar shampla turbsíní, puimpí agus cumpróirí
Tógáil láidir le haghaidh oibriú stábla i timpeallachtaí monatóireachta crochadh tionsclaíocha
Ceist 1: Cad é raon tomhaiste na bpróib 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm do thomhas aiceann?
Freagra: An próib 330103-00-20-10-02-00 tá raon tomhaiste aici ó 0.25 mm go dtí 2.3 mm (10–90 mils) chun tomhas cruinn a dhéanamh ar ghrádú agus ar aistriú an róda.
Ceist 2: Cad é an beartú fáis a molta don pháirte 330103-00-20-10-02-00 do thomhas aiceann?
Freagra: Tá an próib 330103-00-20-10-02-00 do thomhas aiceann roghnaithe le beartú fáis de 1.27 mm (50 mils) ag -9 Vdc chun an bperformans líneach is fearr a bhaint amach.
Ceist 3: Cén cineál ceangailteora a úsáidtear sa phróib 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm do thomhas aiceann?
Freagra: Úsáideann an 330103-00-20-10-02-00 ceangailteora co-axial beag ClickLoc, a chinntíonn suiteáil shiolbhír agus slándáil an shínigh.
Ceist 4: Ar aon mhaisíní is minic a úsáidtear an próib 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm do thomhas aiceann?
Freagra: An 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe úsáidtear é go coitianta ar thurbiní, ar chomhphrósóirí, ar phuimpí, agus ar mhaisíní rotharacha eile le haghaidh monatóireachta crochta, tomhas aistriú na meabhair, agus feidhmeanna cosainta an mhaistin.
Is é an BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe tá sé iomlán leathnaithe laistigh den eacóshóis tomhais ghlacach Bently Nevada 3300 XL agus tá sé deartha chun oiriúnú gan bhris le córas monatóireachta agus cosainta caighdeánach a úsáidtear i bhfeidhmeanna maisíní tionsclaíocha.
Tá sé comhoiriúnach go leictreach agus go meicniúil le modúil chumasaíochta sínial Bently Nevada 3300 XL, le cabhlacha leathnaithe, agus le hardwéar monatóireachta, ag cinntiú tarraingt shínial cothrom agus tomhas cruinn crochta ar fud an chainéal iomláin. Caithfidh an nasc co-axial beag ClickLoc a úsáidtear chun an suiteáil a chaighdeánú agus chun aistriú iontuillí oiriúnach a thacaíocht le hinfrastriucht an phroibé atá ann cheana.
Tá an súileán freisin deartha chun aistriú fad-uairc shínithe le cabhlach scannáinthe go dtí 305 méadar (1000 troigh), ag coimeád stádacht an shínithe i ngnáchanna tionsclaíocha casta. I dtéarmaí intioghlóireachta an chórais, oibríonn sé go héifeachtach le córais monatóraíochta crochta, cosaint mhaisíní, agus monatóraíochta stáide a úsáidtear i dtuirbíní, comhphrósóirí, puimpí, agus eile de thiomáiní rothartha, ag cur cead do ghlacadh sonraí cruinn do dhialannachtaí, feidhmiú fógraí, agus straitéisí coimeád réamhchúra.