Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-20-10-02-00
Dalka kaleyska: Dhalinyarada Amerikanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-20-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Qorshooyinka Dhexdooda BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm waa qorshooyinka dhexdooda ee ku saabsan koorinta xagga dhinaca, oo la isticmaalaa si loo heesayo xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhexdooda ee gacanta la isticmaalo fikradaha ugu horeeya ee ku saabsan xagga dhinaca iyo xagga dhex......
Wuxu shaqayaa sida xisaabta la isku dayo, oo ku badbaadi doonaya beddelka qeybta ka horaysa ee qeybta iyo dhinaca la xidhiidha ee qeybta la xidhiidha ee ku jira siyaasadda xaaladaha iyo nidaamka ilooyinka loogu dhaqan karo. Marka ay la sameeyo qeybta 8 mm iyo qeybta la xidhiidha ee la falka 0.25–2.3 mm, wuxu la isticmaalo badan guurka muhiimka ah sida turbiinada, kompreesarada, pumpada, iyo motorrada.
Wuxu la sameeyo si loo isticmaalo si fiican iyo si loo ugu yaraan siyaasadda isku daynta, qeybta waxa uu leeyahay kabelka la xidhiidha ee 305 mitir, iyo kooniktor ka mid ah coaxial ClickLoc oo la xidhiidha si loo isticmaalo si fiican iyo si loo xidhiidho siyaasadda isku daynta. Sida qeybta 3300 XL, wuxu la isticmaalo badan guurka ilooyinka industriyada caalamiga ah ee la isticmaalo si loo isticmaalo si fiican, si loo isticmaalo si fiican, iyo si loo isticmaalo si la xidhiidha.
Qorshooyinka Dhexdooda BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm wuxu la sameeyo si loo isticmaalo si fiican ee la isku dayo si loo isticmaalo si fiican ee ilooyinka la xidhiidha ee la xidhiidha ee Bently Nevada 3300 XL.
Waxyaalaha muhiimka ah ee ku jira waa ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku jira xagga dhexe ee xagga iyo ku xirfad kii qofka ah ee ku......
Si kale, xagga waa qofka ah ee muhiimka ah ee ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xagga iyo ku jira xag......
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-20-10-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x105cm |
| Miisaanka | 0.12kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 200 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kabalka caadiga ah ee coaxial yar ClickLoc |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Meesha qaybinta | 0.25–2.3mm (10–90 mils) |
| Sawirka ugu wanaagsan ee joojinta | 1.27mm (50 mils) ka dib marka -9Vdc |
| Xagga kabalka | 7.59Ω ±0.50 (1m faham) |
| Xagga la xidhiidha | Ugu yar 15 mm |
| Isticmaal kabel la xidhiidha | ugu badan 305 m / 1000 ft |
qaybta 8 mm ee qalabka eddy current ee loo isticmaalo si loo qorso xisaabta xagga dhaqanka iyo xagga ka baxa
Furaha in la qorso xisaabta 0.25–2.3 mm (10–90 mils) si loo hagaajiyo xagga dhaqanka la xidhiidha
Xagga ugu wanaagsan ee la xidhiidha 1.27 mm (50 mils) si loo hagaajiyo xagga ugu wanaagsan ee la xidhiidha
La xidhiidha goobta Bently Nevada 3300 XL si loo xidhiidha xagga la xidhiidha
Koonikalka coaxial oo yaryar ee ClickLoc si loo xidhiidha xagga la xidhiidha iyo xagga la xidhiidha
Waxay ku saabsataa xagga la xidhiidha 305 m (1000 ft) si loo isticmaalo kabel la xidhiidha
Qaybta xagga kabelka 7.59 Ω ±0.50 (1 m fadhi) si loo hagaajiyo xagga la xidhiidha
Qorshe warshadeed oo isku dhafan oo ku habboon mashiinnada wareega sida turbiinnada, bambooyinka iyo kombaresarada
Dhismaha adag ee hawlgalka deggan ee jawiga kormeerka gariirka warshadaha
S1: Waa maxay baaxadda cabirka ee 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe?
A: Baadhitaanka 330103-00-20-10-02-00 waxay leedahay kala duwanaansho cabbir oo u dhexeysa 0.25 mm ilaa 2.3 mm (1090 mils) si loo hubiyo gariirka saxda ah ee shaft iyo kormeerka wareegga.
S2: Waa maxay farqiga lagu taliyey ee lagu rakibo 330103-00-20-10-02-00 Proximity Probe?
A: Baadhitaanka dhow ee 330103-00-20-10-02-00 waxaa loo habeeyay in lagu sameeyo 1.27 mm (50 mils) oo ah -9 Vdc si loo gaaro waxqabadka ugu fiican ee toosan.
S3: Waa maxay nooca isku xiraha ee loo isticmaalo 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe?
A: 330103-00-20-10-02-00 waxay isticmaalaan kooniktoor kaabalka coxial oo yar ah ee ClickLoc, si loo dhisaa in la sameeyo dhisidda caadi ah iyo xasiloonka isku dhafan ee sinyal.
Su’aal 4: Maalin qofka 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe waxay isticmaalaan qofka ku jira?
A: 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe waxay badan yeedhaa istaamada, kompreesaarada, pumpada, iyo mashiinka kale ee la joogo, si loo isticmaalo in la xasiloono dhiirrigelinta, in la qorso qofka, iyo isticmaalada la xoojinaya mashiinada.
Qorshooyinka Dhexdooda BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm waxay leedahay isku dhafan guud ahaan ee ujeedada Bently Nevada 3300 XL ee xasiloonka proximity, iyo waxay la sameeyay si loo isticmaalo wadajirka guud ee la isticmaalo systemada xasiloonka iyo xoojinta caadi ah ee la isticmaalo wadajirka mashiinka industriyada.
Waa ku xusaysan iyo ku xidhaysan meelaha elektrikada iyo meelaha mekhaanikada ee Bently Nevada 3300 XL ee isku dhafan karaa siignalka, kabelka u dhexeeya, iyo qorshaha siignalka, oo ka caawinaa siignalka si wanaagsan ugu soo celinayo iyo qiyaasta wadajirka si wanaagsan ee dhammaan xiriirka nidaamka. Isku dhafan karaa Coaxial ClickLoc ee yar wuxuu sameeyaa isku dhafan karaa ka duwan iyo wuxuu ka caawinaa isku dhafan karaa si wanaagsan ee xiriirka isku dhafan karaa ee hore.
Isku dhafan karaa wuxuu kalsoonayaa si loo isticmaalo kabelka la xidhiyey si loo isticmaalo siignalka ka hor inta badan, oo waxa uu ku jira kabelka la xidhiyey in ay ugu yaraan 305 mitir (1000 feet), oo ka caawinaa siignalka si wanaagsan ugu soo celinayo xiriirka industriyada weyn ee ku jira xiriirka weyn. Iyadoo la eegayo isku dhafan karaa nidaamka, wuxuu shaqayaa si wanaagsan leh ee nidaamka qiyaasta wadajirka, nidaamka ilo-jiisinta maashinka, iyo nidaamka qiyaasta haalada, oo la isticmaalo turbiinada, kompreesoorada, pumpada, iyo qoraal kale ee ku jira xiriirka, oo ka caawinaa qiyaasta wanaagsan ee daaqadda si loo isticmaalo qiyaasta, si loo isticmaalo fankaha alaarmka, iyo si loo isticmaalo fankaha ilo-jiisinta ka hor.