Ürün adı: 3300 XL 8 mm Yakınlık Probü
Marka Adı: Bently Nevada
Model Numarası: 330103-00-20-10-02-00
Ürün ülkesi: ABD
Garanti: 12 Ay
Whatsapp: +86 18020776782
Email: [email protected]
genel Bakış
| Ürün adı | 3300 XL 8 mm Yakınlık Probü |
| Marka Adı | Bently Nevada |
| Model Numarası | 330103-00-20-10-02-00 |
| Üretim Yeri | ABD |
| Garanti | 12 Ay |
| Ödeme Yöntemleri | T\/T |
| Sevkiyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yakınlık Probası dönen endüstriyel makinelerde mil titreşimi ve konumunun hassas ölçümü için tasarlanmış, Bently Nevada 3300 XL serisine ait yüksek performanslı bir eddy akım yakınlık sensörüdür.
İletken bir hedef yüzey ile prob ucundaki mesafe değişikliklerini, durum izleme ve makine koruma sistemlerinde kullanılan elektriksel sinyallere dönüştüren temassız bir algılama cihazı olarak çalışır. 8 mm’lik bir prob tasarımı ve optimize edilmiş 0,25–2,3 mm ölçüm aralığına sahip olan bu cihaz, türbinler, kompresörler, pompalar ve motorlar gibi kritik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Güvenilirlik ve uzun mesafeli sinyal iletimi için tasarlanan bu prob, 305 metreye kadar zırhlı kablo desteğine sahiptir ve kararlı montaj ve sinyal bütünlüğü için mini koaksial ClickLoc konektörüne sahiptir. 3300 XL platformunun bir parçası olarak, yüksek doğruluk, dayanıklılık ve standartlaştırılmış entegrasyon gerektiren modern endüstriyel izleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yakınlık Probası bently Nevada 3300 XL sistemi içinde dönen makinelerin durum izlemesi için yüksek hassasiyetli temasız ölçüm sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Ana işlevleri arasında şaft titreşiminin ve dinamik yer değiştirmenin gerçek zamanlı ölçümü yer alır; bu da rotor hareketinin ve mekanik kararlılığın sürekli izlenmesine olanak tanır. Ayrıca şaft konumunu hassas bir şekilde algılar ve böylece hizalama hatası, dengesizlik veya aşınma gibi durumları gösterebilecek eksenel ve radyal değişikliklerin tespit edilmesini sağlar.
Ayrıca prob, alarm üretimi ve kapatma mantığı için kararlı analog sinyaller sağlayan, makine koruma sistemleri için kritik bir giriş cihazıdır. Aynı zamanda tutarlı titreşim verileri sağlayarak tahmine dayalı bakım uygulamalarını destekler; bu da erken dönem mekanik arızaların belirlenmesine ve genel ekipman güvenilirliğinin artırılmasına yardımcı olur.
|
Satış: |
E-posta: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ürün adı | BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yakınlık Probü |
| Üretici | Bently Nevada |
| Ürün Tipi | 3300 XL 8 mm Yakınlık Probü |
| Parça Numarası | 330103-00-20-10-02-00 |
| Boyutlar | 1.8x1.6x105cm |
| Ağırlık | 0.12kg |
| Gönderim yeri | Xiamen, Çin |
| Menşei Ülkesi | ABD |
| Şart | Yeni ve orijinal fabrika ambalajında |
| Dişsiz Uzunluk Seçeneği | 0 mm |
| Genel Kasa Uzunluğu Seçeneği | 200 mm |
| Toplam Uzunluk Seçeneği | 1,0 metre (3,3 feet) |
| Konnektör ve Kablo Tipi Seçeneği | Mini koaksial ClickLoc bağlantı standardı kablo |
| Kurum Onayı Seçeneği | Gerekmiyor |
| Ölçüm Aralığı | 0,25–2,3 mm (10–90 mil) |
| Optimum aralık ayarı | –9 Vdc’de 1,27 mm (50 mil) |
| Kablo Direnci | 7,59 Ω ±0,50 (1 m uzunlukta) |
| Diş derinliği | Maks. 15 mm |
| Korumalı kablo kullanın | maks. 305 m / 1000 ft |
yüksek hassasiyetli titreşim ve yer değiştirme ölçümü için 8 mm özdirenç prob tasarımı
Kararlı işletme performansı için 0,25 ila 2,3 mm (10–90 mil) ölçüm aralığı
En iyi doğrusal yanıt için 1,27 mm (50 mil) optimal aralık ayarı
Standartlaştırılmış izleme uyumluluğu için Bently Nevada 3300 XL platformuna entegre edilmiştir
Güvenli ve güvenilir sinyal bağlantısı sağlayan mini koaksial ClickLoc bağlantı elemanı
Korumalı kablo kullanılarak maksimum 305 m (1000 ft) uzunluğa kadar uzun mesafeli sinyal iletimini destekler
Tutarlı sinyal bütünlüğü için 7,59 Ω ±0,50 (1 m uzunluk) kablo direnci özelliği
Türbinler, pompalar ve kompresörler gibi döner makine uygulamaları için uygun kompakt endüstriyel tasarım
Endüstriyel titreşim izleme ortamlarında kararlı çalışma için dayanıklı yapı
Soru 1: 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yakınlık Probunun ölçüm aralığı nedir?
A: 330103-00-20-10-02-00 Prob milimetrik (0,25 mm ile 2,3 mm arası) ve mil cinsinden (10–90 mil) ölçüm aralığına sahiptir; bu da şaft titreşimi ve yer değiştirmesinin doğru izlenmesini sağlar.
Soru 2: 330103-00-20-10-02-00 Yakınlık Probunun önerilen montaj aralığı nedir?
A: 330103-00-20-10-02-00 Yakınlık Probu en iyi doğrusal performansı elde etmek için -9 Vdc’de 1,27 mm (50 mil) aralık ayarına optimize edilmiştir.
Soru 3: 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yakınlık Probunda hangi konektör tipi kullanılır?
A: 330103-00-20-10-02-00 güvenilir ve sağlam bir montaj ile sinyal bütünlüğünü sağlamak amacıyla mini koaksial ClickLoc konektörü kullanır.
Soru 4: 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yakınlık Probu genellikle hangi ekipmanlarda kullanılır?
A: 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yakınlık Probu titreşim izleme, şaft yer değiştirmesi ölçümü ve makine koruma uygulamaları için türbinler, kompresörler, pompalar ve diğer döner makinelerde yaygın olarak kullanılır.
BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yakınlık Probası tamamen Bently Nevada 3300 XL yakınlık ölçüm ekosistemi içinde entegre edilmiştir ve endüstriyel makine uygulamalarında kullanılan standart izleme ve koruma sistemleriyle sorunsuz bir şekilde birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
Elektriksel ve mekanik olarak Bently Nevada 3300 XL sinyal kondisyonlama modülleri, uzatma kabloları ve izleme donanımıyla uyumludur; bu da tüm sistem zincirinde tutarlı sinyal iletimini ve doğru titreşim ölçümünü sağlar. Mini koaksial ClickLoc bağlantı elemanı, kurulumu standartlaştırır ve mevcut prob altyapısıyla güvenilir arayüz oluşturmayı destekler.
Prob, karmaşık endüstriyel ortamlarda sinyal kararlılığını koruyarak, maksimum 305 metre (1000 feet) uzunluğunda zırhlı kablo kullanılarak uzun mesafeli sinyal iletimi için de tasarlanmıştır. Sistem entegrasyonu açısından, türbinler, kompresörler, pompalar ve diğer döner ekipmanlarda kullanılan titreşim izleme, makine koruma ve durum izleme sistemleriyle etkili bir şekilde çalışır; bu da teşhis, alarm fonksiyonları ve tahmine dayalı bakım stratejileri için doğru veri toplamayı sağlar.