Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330103-00-20-10-02-00
Terra Originis: USA
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330103-00-20-10-02-00 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Proba Proximitatis BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm est sensor proximitatis ad altam praestantiam ex correntibus vorticosis series Bently Nevada 3300 XL, qui ad exactam mensuram vibrationis et positionis axis in machinis industrialibus rotativis designatus est.
Hoc operatur ut instrumentum sensus sine contactu, quod mutationes in distantia inter apicem probae et superficiem conductricem obiecti convertit in signum electricum ad systemata supervisionis status et protectionis machinarum utendum. Cum probo designato 8 mm et intervallo mensurae optimizato 0,25–2,3 mm, saepissime adhibetur in applicationibus criticis ut turbinibus, compressoribus, pompis et motoribus.
Hoc proba, ad fidam operationem et transmissionem signi ad longas distantias excogitatum, usque ad 305 metra cavi scutati sustinet et conectoris coaxialis minuti ClickLoc gratia installationis stabilis et integritatis signi praeditum est. Quod cum parte platformae 3300 XL, in modernis systematibus industrialibus supervisionis communiter adhibetur, ubi alta accuratio, durabilitas et integratio normalis requiruntur.
Proba Proximitatis BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm hoc instrumentum ad mensuram non-contactum altam praecisionem praebendam in supervisione status machinarum rotantium intra systema Bently Nevada 3300 XL designatum est.
Functiones eius principales includunt mensuram in tempore reali vibrationis axis et displacementis dynamicæ, quae permittit supervisionem continuam motus rotoris et stabilitatis mechanicæ. Praeterea sensum accuratum positionis axis perficit, quod detegendis mutationibus axialibus et radialibus facit, quae forsan indicent malam alignmentem, imparilitatem, aut abraditionem.
Praeterea, proba ut instrumentum introductivum criticum pro systematibus protectionis machinarum fungitur, per signa analogica stabilia suppeditata ad generationem alarum et logicam cessationis. Etiam applicationibus manutenctionis praedictivae suffragatur, per data vibrationis constantia praebens, quae ad detegendos defectus mechanicos in primo statu iuvant et fidem totius apparatus augent.
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Probes Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Numerus partis | 330103-00-20-10-02-00 |
| Dimensiones | 1.8x1.6x105cm |
| Pondus | 0.12kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Longitudo non filetata Option | 0 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 200 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Minutus coaxialis ClickLoc connector standardis cum cavo |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
| Mensura Range | 0,25–2,3 mm (10–90 mils) |
| Optima reglatura interstitii | 1,27 mm (50 mils) ad −9 Vdc |
| Resistentia cavi | 7,59 Ω ±0,50 (longitudine 1 m) |
| Immissio filii | Maxime 15 mm |
| Utere cave cum tegumento | maxime 305 m / 1000 pedes |
design probae currentis vorticis 8 mm ad mensuram vibrationis et displacementis altissimae praecisionis
Campus mensurae 0,25 ad 2,3 mm (10–90 mils) ad stabilem operationem
Optima distantia inter probam et obiectum 1,27 mm (50 mils) ad optimam responsionem linearem
Integrata in platforma Bently Nevada 3300 XL ad compatibilitatem normalis monitoring
Minutus conector coaxialis ClickLoc ad firmissimam et fidam connexionem signi
Admittit transmissionem signi ad longinquas distantias usque ad 305 m (1000 pedes) per calefactum calefactum
Specificatio resistentiae calefacti 7,59 Ω ±0,50 (longitudine 1 m) ad constantem integritatem signi
Compactum design industriale aptum ad applicationes in machinis rotativis, ut turbinibus, pompis et compressoribus
Constructio robusta ad operationem stabilem in ambientibus industrialibus monitoring vibrationis
Q1: Quis est campus mensurae probae proximitatis 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm?
A: Probā 330103-00-20-10-02-00 habet intervallum mensurae a 0,25 mm usque ad 2,3 mm (10–90 mils) ad accuratam vibrationis et displacementis axis supervisionem.
Quaestio 2: Quod est interstitium installationis recommendatum pro probā proximitatis 330103-00-20-10-02-00?
A: Proba proximitatis 330103-00-20-10-02-00 optimizāta est ad interstitium 1,27 mm (50 mils) ad −9 Vdc ut optima linearis performantia consequatur.
Quaestio 3: Quod genus connexīōnis in probā proximitātis 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm utitur?
A: Proba 330103-00-20-10-02-00 utitur minūtō connexō coaxiālī ClickLoc, quae firmam et fīdam installationem ac integritātem signī sēcūrat.
Quaestio 4: In quibus instrumentīs proba proximitātis 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm vulgō utitur?
A: Proba proximitātis 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm communiter adhibetur in turbinibus, compressoribus, pompis et aliis machinis rotativis ad vibrationes observandas, ad mensuram displacementis axis et ad applicationes protectionis machinarum.
Proba Proximitatis BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm plene integratur in aequatione Bently Nevada 3300 XL pro mensura proximitatis et designatur ut sine difficultate cum systematibus observationis et protectionis communiter in applicationibus machinarum industrialium utatur.
Compatibile est electrica et mechanice cum modulis condicionandi signorum Bently Nevada 3300 XL, cum cavis extensionis et cum apparatus observationis, quae certificant transmissionem signi constantem et accuratam mensuram vibrationum per totam seriem systematis. Minutus conector coaxialis ClickLoc normat installationem et subministrat interfaciem fidam cum praesenti infrastructura proborum.
Probam etiam ad transmissionem signorum longe distantis designatam est, utendo cable protecto usque ad 305 metra (1000 pedes), stabilitatem signi in complexis ambientibus industrialibus servans. Quod ad integrationem systematis attinet, ea efficaciter cum systematibus monitoriae vibrationis, protectionis machinarum, et monitoriae status, quae in turbinibus, compressoribus, pompis, et aliis machinis rotantibus utuntur, operatur, acquisitio datae accuratae pro diagnosticis, functionibus alarmi, et strategiis maintenance praedictivae permittens.