Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-00-20-10-02-00
Mənşə ölkəsi: ABŞ
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330103-00-20-10-02-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası bu, dönen sənaye maşınlarında millərin titrəməsi və mövqeyinin dəqiq ölçülmesi üçün nəzərdə tutulmuş, Bently Nevada 3300 XL seriyasına aid yüksək performanslı eddy cərəyanı yaxınlıq sensorudur.
Bu, prob ucunun və keçirici hədəf səthinin arasındakı məsafədə baş verən dəyişiklikləri şərait monitorinqi və maşınların qorunması sistemlərində istifadə olunan elektrik siqnalına çevirən kontakt olmayan sensor cihaz kimi işləyir. 8 mm-lik prob dizaynı və 0,25–2,3 mm optimallaşdırılmış ölçmə diapazonu ilə turbinlər, kompressorlar, nasoslar və mühərrikler kimi tənqidi tətbiqlərdə geniş istifadə olunur.
Etibarlılıq və uzaq məsafəli siqnalların ötürülməsi üçün hazırlanmış prob, 305 metrə qədər ekranlı kabellə işləyə bilir və sabit quraşdırma və siqnal bütövlüyü üçün mini koaksial ClickLoc konektoruna malikdir. 3300 XL platformasının bir hissəsi kimi, yüksək dəqiqlik, davamlılıq və standartlaşdırılmış inteqrasiya tələb olunan müasir sənaye monitorinq sistemlərində geniş istifadə olunur.
BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası bently Nevada 3300 XL sistemi çərçivəsində fırlanan maşınların şəraitini monitorinq etmək üçün yüksək dəqiqlikli kontakt olmayan ölçmələr aparmaq üçün nəzərdə tutulub.
Onun əsas funksiyaları, millərin titriminin və dinamik yerdəyişməsinin real vaxtda ölçülmesini daxil edir; bu da rotor hərəkətinin və mexaniki sabitliyin davamlı izlənilməsinə imkan verir. O, həmçinin millərin dəqiq mövqeyini müəyyən etmək üçün istifadə olunur və bu, oxial və radial dəyişikliklərin aşkarlanmasına imkan verir; belə dəyişikliklər uyğunsuzluq, balanssızlıq və ya aşınmayı göstərə bilər.
Bununla yanaşı, prob maşınların qorunması sistemləri üçün vacib giriş cihazı kimi xidmət edir, çünki o, siqnal verilməsi və dayandırma məntiqi üçün istifadə olunan sabit analoq siqnalları təmin edir. Həmçinin, prob proqnozlaşdırıcı texniki xidmət tətbiqlərini dəstəkləyir, çünki o, erkən mərhələdəki mexaniki nasazlıqları müəyyən etməyə və ümumi avadanlıq etibarlılığını artırmağa kömək edən sabit titrim məlumatları təqdim edir.
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Hissə Nömrəsi | 330103-00-20-10-02-00 |
| Ölçülər | 1.8x1.6x105sm |
| Çəki | 0.12kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 0 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 200 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Miniatür koaksial ClickLoc konnektor standart kabelləri |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Tələb olunmur |
| Ölçmə Aralığı | 0,25–2,3 mm (10–90 mil) |
| Optimal aralıq ayarı | –9 Vdc-də 1,27 mm (50 mil) |
| Kabel Müqaviməti | 7,59 Ω ±0,50 (1 m uzunluqda) |
| Rezba birləşməsi | Maksimum 15 mm |
| Ekranlı kabellərdən istifadə edin | maksimum 305 m / 1000 ft |
yüksək dəqiqlikli titrim və yerdəyişmə ölçmələri üçün 8 mm-lik vorteks cərəyanı probu dizaynı
Sabit işləmə performansı üçün 0,25–2,3 mm (10–90 mil) ölçmə diapazonu
Ən yaxşı xətti cavab üçün optimal aralıq tənzimlənməsi – 1,27 mm (50 mil)
Standartlaşdırılmış monitorinq uyğunluğunu təmin etmək üçün Bently Nevada 3300 XL platformasına inteqrasiya edilmişdir
Təhlükəsiz və etibarlı siqnal qoşulması üçün mini koaksial ClickLoc konektoru
Ekranlı kabel istifadə edilərək 305 m (1000 ft) qədər uzun məsafəli siqnal ötürülməsini dəstəkləyir
Davamlı siqnal bütövlüyünü təmin etmək üçün kabel müqaviməti spesifikasiyası – 7,59 Ω ±0,50 (1 m uzunluqda)
Turbinalar, nasoslar və kompressorlar kimi fırlanan maşınlar tətbiqləri üçün uyğun kompakt sənaye dizaynı
Sənaye vibrasiya monitorinq mühitində sabit işləməni təmin edən möhkəm konstruksiya
Sual 1: 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm yaxınlıq probunun ölçmə diapazonu nədir?
A: 330103-00-20-10-02-00 Prob dəqiq milli vibrasiya və yerdəyişməni izləmək üçün 0,25 mm-dən 2,3 mm-ə qədər (10–90 mil) ölçmə diapazonuna malikdir.
S2: 330103-00-20-10-02-00 Yaxınlıq Probunun tövsiyə olunan quraşdırma aralığı nə qədərdir?
A: 330103-00-20-10-02-00 Yaxınlıq Probu ən yaxşı xətti performansı əldə etmək üçün –9 Vdc-də 1,27 mm (50 mil) aralığa optimallaşdırılmışdır.
S3: 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probunda hansı konnektor növü istifadə olunur?
A: 330103-00-20-10-02-00 güclü və etibarlı quraşdırma və siqnal bütövlüyünü təmin etmək üçün mini koaksial ClickLoc konnektorundan istifadə edir.
S4: 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probu adətən hansı avadanlıqlarda istifadə olunur?
A: 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probu vibrasiya izləməsi, milli yerdəyişmə ölçməsi və maşınların qorunması tətbiqləri üçün turbinlərdə, kompressorlarda, nasoslarda və digər fırlanan maşınlar üzərində geniş istifadə olunur.
BENTLY NEVADA 330103-00-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası bently Nevada 3300 XL yaxınlıq ölçmə ekosistemi daxilində tamamilə inteqrasiya olunub və sənaye maşınları tətbiqlərində istifadə olunan standart monitorinq və qoruma sistemləri ilə pərələr arası işləməni təmin etmək üçün hazırlanıb.
Bu, Bently Nevada 3300 XL siqnal emal modulları, uzadıcı kablolar və monitorinq avadanlığı ilə elektrik və mexaniki uyğunluğa malikdir; beləliklə, bütün sistem zəncirində siqnal ötürülməsinin sabitliyi və dəqiq titrəmə ölçülərinin alınması təmin olunur. Miniatur koaksial ClickLoc konektoru quraşdırmanı standartlaşdırır və mövcud prob infrastrukturuna etibarlı qoşulmanı dəstəkləyir.
Probunun dizaynı həmçinin, mürəkkəb sənaye mühitində siqnal sabitliyini qoruyaraq, 305 metr (1000 fut) uzunluğunda ekranlı kabel ilə uzaq məsafəyə siqnal ötürülməsi üçün nəzərdə tutulub. Sistem inteqrasiyası baxımından o, turbinlər, kompressorlar, nasoslar və digər fırlanan avadanlıqlarda istifadə olunan titrəmə monitorinqi, maşınların qorunması və vəziyyət monitorinqi sistemləri ilə effektiv şəkildə işləyir və diaqnostika, xəbərdarlıq funksiyaları və proqnozlaşdırıcı texniki xidmət strategiyaları üçün dəqiq məlumat toplama imkanı yaradır.