Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330905-00-05-05-02-CN
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330905-00-05-05-02-CN |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
Түүн Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN онцгой нарийн 3300 NSv Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл жижиг хоолойт төхөөрөмжүүд ба хязгаарлагдмуйн нөхцөлд хөдөлгөөн ба шилжилтийн хэмжилт хийх зориулалтаар тусгайлан зохион бүтээдгүүд.
M8×1 гүйцэтгэлт шурпууны бие, 50 мм-ийн хайрцагын урт, 0.5 метр урт кабельтэй бүтээдэг Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN нь төвөгтэй бүтэцтэй, хязгаарлагдмал зайтай суулгах газруудад, гэтэд нь хэмжилтийн нарийн чинхүүрлэг шаардлагатай үед хамгийн тохиромжтой бөөрсөн хэмжилтийн бүтээдэг.
Энэ шурпуу нь жижиг хүртүүрт төхөөрөмжүүд ба интеграцилан хүртүүрт хяналтын системүүдэд өргөн ашигладаг; төвөгтэй орчинд ч тогтвортой ажилламж үзүүрлэдэг.
| Бүтээдийн нэр | BENTLY NEVADA 330905-00-05-05-02-CN 3300 NSv Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330905-00-05-05-02-CN |
| Хэмжээсүүд | 1.8x1.6x62см |
| Жин | 0.04Kg |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Утасгүй уртын сонголт | 00 = 0 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 05 = 50 мм |
| Нийт уртын сонголт | 05 = 0.5 метр (20 инч) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | 02 = Жижиг коаксиал ClickLoc холбогч, стандарт кабель |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | CN = ATEX/IECEx ба Хятадын NEPSI аюултай бүсний тэмдэглэл |
Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN ойрхан бүсний сүүдэрлүүр нь зай хязгаарлагдмуйн ба нарийн нарийнхан хэмжилт шаардагдмуйн хэрэглээд тохиромжтой:
А1: Бентли Невада 330905-00-05-05-02-CN ойртох зонгын хэрэглээ юу вэ?
А: Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN ойртох зонсыг жижиг дугуйтай болон хатуу хатуу машины өндөр нарийвчлалтай сүрдэл, хөдөлгөөн хэмжихэд ашигладаг.
А2: 330905-00-05-05-02-CN-г цөөн орон зайд тохиромжтой болгодог юу вэ?
А: Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN нь компакт M8 × 1 эрдэмтэй загвар, 50 мм хашааны урттай бөгөөд энэ нь хатуу байрлалд тохиромжтой юм.
Асуулт 3: Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN ямар хэмжилтийн технологи ашигладаг вэ?
Хариулт: Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN нь нарийн, хүртэлцэхгүй хөдөлгөөн ба шилжилт хэмжихийн тулд индукцийн оронтой (eddy current) сүүлдүүлэлтийн технологи ашигладаг.
Асуулт 4: Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN-ийн кабелийн урт хэд вэ?
Хариулт: Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN нь суурьхуулалтад хөгжимт бүтэц үзүүлэхүүн үүрдүүлсэн 0.5 метр урт кабельтэй ирдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүл......