Magaca Alaabta: qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330905-00-05-05-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330905-00-05-05-02-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN waa qof kasta oo leh heerka sare 3300 NSv Proximity Probe lagu sameeyay si gaar ah in la xisaabin karo dhaqanka iyo kuwa ka dhacaya in ay ugu yaraan quruxda iyo xagga la xisaabin karo quruxda.
Kuwaasoo leh quruxda M8×1 ee la xisaabin karo, quruxda qabsho 50 mm, iyo cable 0.5 meter, Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN waa la xisaabin karo si loo yaabo quruxda oo leh heerka sare ee la xisaabin karo. Kuwaasoo isticmaalaya tekinoolojiyada eddy current ee caadiga ah, wuxuu siiyaa xisaabinta aan la jirin oo leh aqoon iyo fikradaha la xisaabin karo.
Tani guurka waa la isticmaala badan ee qorshooyinka xirfadda iyo nidaamka la xiriira, oo kaga bixiya qalad aad u leh in ay ku jiraan xaaladaha xun.
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330905-00-05-05-02-CN 3300 NSv Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda |
| ISIMKA QOOR | 330905-00-05-05-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x62cm |
| Miisaanka | 0.04Kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 00 = 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 05 = 50 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 05 = 0.5 mitir (20 in) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | 02 = Qaybta kaabalka co-aksyal oo weyn, kaabalka caadiga ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | CN = ATEX/IECEx iyo marka NEPSI ee Siinaha ee goobta xun |
Qalabka Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN ee la raadinayo waa qalab aad ugu yar ee la isticmaalo marka ay goobta la xiriiraan iyo heerka saxda ah ay la isticmaalo:
Su’aal 1: Waa maxay qaybta Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN ee lagu qoray?
Jawaab: Qaybta Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN ee lagu qoray waa la isticmaalaa in lagu qiyaaso dhaawac iyo dhaqanka ka badan oo ku saabsan qaybaha xisbiyada yar iyo qaybaha la taliyey
Su’aal 2: Maxay ugu dhacaysa in 330905-00-05-05-02-CN loo isticmaalo goobaha kala duwan?
Jawaab: Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN wuxuu leeyahay xagee ka yar oo la xidhiidha M8×1 iyo buurka 50 mm, taasoo ugu yaraan in lagu isticmaalo goobaha kala duwan.
Su’aal 3: Maxay tixgelinta siyaasadda ee Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN?
Jawaab: Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN wuxuu isticmaala tixgelinta eddy current si loo qorso xisbiga iyo xagga ah ee dhaqso leh.
Su’aal 4: Waa maxay dheerarka kabelka ee Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN?
Jawaab: Bently Nevada 330905-00-05-05-02-CN wuxuu soo saaray kabel 0.5 meter oo ku dhex jira si loo isticmaalo badan.