Magaca Alaabta: 3300 XL 8mm Qorsho Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330101-00-75-10-02-00
Dalka kaleyska: Dhalinyarada Amerikanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8mm Qorsho Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330101-00-75-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa BENTLY NEVADA 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Qorshooyinka Dhexdooda waa dareeme aan taaban karin oo sax ah oo loogu talagalay kormeerka joogtada ah ee gariirka iyo booska shaft-ka ee mashiinnada wareega warshadaha. Waxaa soo saaray shirkadda Bently Nevada, waana qayb ka mid ah nidaamka cabirka dhow ee loo isticmaalo 3300 XL eddy-current. Baadhitaanku wuxuu ku shaqeeyaa isagoo abuuraya danab wax soo saar ah oo u dhiganta masaafada u dhexeysa dusha baaritaanka iyo dusha wadista, taas oo u oggolaanaysa cabbir sax ah labadaba xaaladaha istaatikada (booska) iyo firfircoonida (dhaqdhaqaaqa). Waxaa si ballaaran loogu dabaqaa mashiinnada ku jira filimka dareeraha sida turbo, kombaresarada, iyo bambooyinka, waxayna taageertaa tixraaca Keyphasor iyo howlaha kormeerka xawaaraha.
Ku jira kala duwan oo la isticmaalo si loo qeexo dhaqanka
Nidaamku wuxuu cabiraa gariirka shaft-ka iyada oo aan la taaban jir ahaan, taas oo hubineysa la socodka la isku halleyn karo ee mashiinka wareega.
Ku jira kala duwan oo la isticmaalo si loo qeexo meelaha qofka
Waxay bixisaa cabbir sax ah oo ku saabsan wareejinta joogtada ah ee mashiinnada laydhka ee filimka dareeraha, taageeraya hubinta isku dheelitirka iyo qiimeynta xaaladda guud.
Xawaaraha iyo ogaanshaha tixraaca Keyphasor
Waxay awood u siineysaa kormeerka xawaaraha wareegga saxda ah iyo soo saarida calaamadaha Keyphasor ee waqtiga iyo isku-darka nidaamyada kontaroolka mashiinka.
Isku darka cabirka istaatikada iyo dhaqdhaqaaqa
Waxay qabataa labadaba booska saxda ah ee shaft iyo calaamadaha gariirka firfircoon ee falanqaynta xaaladda mashiinka oo dhammaystiran.
Waxqabadka soo saarista calaamadda oo xasilloon
Waxay bixisaa wax soo saar koronto oo joogto ah oo leh dareen hooseeya oo koronto ah (< 2 mV / V) iyo iska caabin 50 Ω oo wax soo saar ah oo loogu talagalay gudbinta xogta lagu kalsoonaan karo.
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Qorshaha Xarabta Dhiirigelin |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8mm Qorsho Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330101-00-75-10-02-00 |
| Cabbirrada | 1.6x1.4x112cm |
| Miisaanka | 0.1kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Awoodda ayaa loo baahan yahay | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc marka lagu rakibay wareegga aan guban |
| ugu badnaa | 12 mA |
| Xasaasiyadda sahayda | Isbeddel ka yar 2 mV oo danab ka soo baxa halkii volt oo isbeddel ka yimaada danab ka soo gala. |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Baadhitaanka caadiga ah | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Xarkaha heerkulka la kordhiyay | -52°C ilaa +260°C (-62°F ilaa +500°F) |
Waxaa 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Qalabka loo yaqaan 'Proximity Probe' waxay bixisaa cabbirka qulqulka hadda ee aan taabashada lahayn, halkaas oo danabkii soo baxa uu si toos ah ula jaan qaadayo masaafada u dhexeysa dusha baaritaanka iyo dusha wadista.
Qalabka ayaa lagu cabiraa labadaba qiimaha joogtada ah (booska) iyo qiimaha firfircoon (dhacdooyinka) si loo ilaaliyo xaalada mashiinka.
Waxaa loogu talagalay qalabka wareegga warshadaha sida turbooyinka, kombaresarada, iyo bambooyinka, gaar ahaan mashiinnada laalaada filimka dareeraha.
Waxay taageertaa tixraaca Keyphasor iyo cabirka xawaaraha wareegga ee waqtiga iyo isku-darka.
Waxay la shaqeysaa 3300 XL Proximitor Sensor oo leh naqshad la hagaajiyay oo loogu talagalay dabacsanaanta DIN-rail iyo darfaha.
Xasilooni koronto oo sareeya oo leh dareen hooseeya oo ku saabsan korontada (< 2 mV/V) iyo iska caabin 50 Ω ah.
Heerkulka hawlgalka oo ballaaran oo u dhexeeya -52°C ilaa +177°C (barta) iyo ilaa +260°C (kable), oo ku habboon deegaanno adag.
S1: Waa maxay nooca tiknoolajiyada cabirka ee loo isticmaalo 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Proximity Probes?
A: 3300 XL 8mm Proximity Sondes 330101-00-75-10-02-00isticmaal tiknoolajiyada wareegga wareegga si loo soo saaro danab u dhiganta masaafada u dhexeysa dusha baaritaanka iyo dusha wadista.
S2: Waa kuwee warshadaha sida caadiga ah u isticmaala 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Proximity Probes?
A: 330101-00-75-10-02-00 Baadhitaannada u dhow waxaa si weyn loogu isticmaalaa korontada, saliidda iyo gaaska, kiimikada iyo warshadaha si loo ilaaliyo mashiinada loona kormeero xaaladda.
S3: Maxaa ka dhigaya 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Proximity Probes inay ku kalsoon yihiin deegaanno adag?
A: 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Qalabka loo yaqaan 'Proximity Sondes' waxay leeyihiin heerkulka u adkaysiga sareeya, wax soo saarka korontada ee deggan, iyo dhismaha adag, taas oo ka dhigaysa inay ku habboon yihiin xaaladaha adag ee warshadaha.
Waxaa 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Qalabka loo yaqaan 'Proximity Sondes' waxay leedahay isku dhafan kasta oo ka mid ah 3300 XL 8 mm proximity probe iyo extension cable systems sida qaybta ah ee qaybta la xidhiidha, waxaana leedahay 5 mm iyo 8 mm 3300-series probes kula soo dhowaanshaha Proximitor Sensor input design. Proximity Probes ee 330101-00-75-10-02-00 waa isku dhafan kuwa soo horreeyey ee 3300 series systems, taasoo si fiican ugu yaraan in la badalo iyo la kordhin karo nidaamka bilaashka ah. Si kale, 330101-00-75-10-02-00 3300 wuxuu isku dhafan tahay PLC iyo DCS industrial control systems kula soo dhowaanshaha analog output signals caadiga ah, waxaana 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Proximity Probes ay la sameeyo API 670-compliant machinery protection systems oo la isticmaala falka muhiimka ah ee rotating equipment.